Bendrosios forumo ir skelbimų skyriaus taisyklės
admin 2007.04.12 - 19:31
akvariumas.NET forumo taisyklės

1. Bendravimas

1.1. Bendravimas forume turėtų būti paremtas savitarpio pagarba ir supratimu: skirtingi žmonės gali turėti skirtingą asmeninę nuomonę ir skirtingus požiūrius į tam tikrus dalykus. Kiekvieno žmogaus asmeninė nuomonė turi būti gerbiama. Jokie tikslingi įžeidinėjimai, diskriminacijos bei provokacijos yra nepriimtini.

1.2. Ginčuose, diskusijose ir pasisakymuose turėtų būti laikomasi gero tono, būdingo išauklėtiems žmonėms. Visi įžeidinėjimai bus trinami iš karto, kai tik bus pastebėti.

1.3. Diskusijose negalima aiškintis santykių (tam yra skirtos privačios žinutės - PM).
Jeigu pranešimas yra asmeninio turinio arba nėra surištas su tema, jis bus trinama.

1.4. Emocijos (šypsenėlės) ( :) :evil: :hah: ;( :zzz: :x ) bei didžiosios raidės turi būti naudojamos saikingai ir tik reiškiamai minčiai pabrėžti.

1.5. Nenaudoti grubių ir necenzūrinių posakių arba ilgų virtinių bereikšmių simbolių %$^&**($£""^&* .

2. Pranešimų rašymas

2.1. Forume bendraujama lietuviškai. Įvairūs internetiniai slengai kaip kad "sh", "zh", "ch", "w", "x" ir pan. netoleruojami ir bus trinami be perspėjimo.
Prašom rašyti aiškia lietuvių kalba naudojant lietuviškus rašmenis (būtina temos pavadinime).
Draudžiama vartoti barbarizmus ir užsienio kalbų žodžius, jei tai nėra akvariumininkystės terminai, arba žodžiai kurie neturi atitikmens lietuvių kalboje.

2.2. Prašome nekurti tų pačių temų skirtinguose skyriuose, arba temų, kuriomis buvo ne kartą diskutuota, ar į kurias atsakymai jau yra http://www.akvariumas.NET svetainėje arba šiame forume.
Pasikartojančios temos bus trinamos arba rakinamos/ sujungiamos administratoriaus/moderatoriaus nuožiūra.
Prieš pradedant naują temą, prašome naudotis paieška.

2.3. Susilaikykite nuo atsakymų/ pasisakymų, kurie neturi nieko bendro su tema ir yra beprasmiški. Jie bus trinami be perspėjimo.

2.4. DRAUDŽIAMA NAUDOTI VIEN DIDŽIĄSIAS RAIDES pavadinimuose ir žinutėse. Tokios žinutės bus trinamos be perspėjimo.

2.5. Citatos: jeigu cituojamas tekstas ilgas ir vos ne per visą puslapį, citatą privalu mažinti iki minimalaus lygio. Citatos citatose (viena kitoje) yra draudžiamos.

2.6. Temų pavadinimuose arba varduose draudžiama naudoti nuorodas į kitas svetaines.

2.7. Draudžiama rašyti pranešimų seriją toje pačioje temoje, kad diskusija neatrodytų kaip vieno dalyvio monologas. Atsiradus naujai minčiai, prašome pasinaudoti redagavimo (edit) funkcija ir pakoreguoti savo pranešimą, jei į jį dar nebuvo atsakyta. Pranešimų serijos bus trinamos arba redaguojamos.

2.8. Draudžiama rašyti raudona spalva - ji skirta administratorių/moderatorių pastaboms.

3. Bendra tvarka

3.1. Reklamos paskelbimas forume be išankstinio susitarimo su forumo admininstratoriumi yra draudžiamas.

3.2. http://www.akvariumas.NET neatsako už žalą, kurią galite tiesiogiai ar netiesiogiai patirti dėl informacijos, gautos http://www.akvariumas.NET svetainėje, forume ar skelbimų lentoje, turinio, jos patikimumo, praradimo arba vėlavimo.

3.3. http://www.akvariumas.NET netoleruos pranešimų, kurių turinys prieštarauja Lietuvos Respublikos įstatymams, tarptautinėms sutartims ir pranešimų, prieštaraujančių etikos normoms. Tokie skelbimai / pranešimai bus šalinami.

3.4. Gavus pagrįstus nusiskundimus dėl skelbimų/ pranešimų turinio, http://www.akvariumas.NET pasilieka teisę atskleisti skelbimo/ pranešimo autoriaus tapatybę.

3.5. Diskusijų dalyviai nesilaikantys bendrų forumo taisyklių bus perspėjami, o jų pranešimai/ temos bus pataisomi arba šalinami.

3.6. Už piktybišką tvarkos pažeidinėjimą, forumo dalyviui gali buti apribojama prieiga prie forumo; arba, administracijos nuožiūra, diskusijos dalyvis gali buti pašalintas iš vartotojų sąrašo, o jo IP adresas bus blokuojamas.

3.7. http://www.akvariumas.NET administracija neprivalo komentuoti savo veiksmų.

3.8. Taisyklės yra pastoviai atnaujinamos. Forumo svečiai ir dalyviai privalo susipažinti su šiomis taisyklėmis.
Taisyklių nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės.

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron