Atsiliepimai apie svetainę bei forumą ir pasiūlymai
audro 2014.03.23 - 12:10
Gerb. administratoriau, bei gerb. moderatoriai norėčiau prisidėti prie šios svetainės duomenų bazės kūrimo. Kadangi šią svetainę lanko nauji, ką tik įsigiję naujus akvariumus lankytojai ir netik. Dabar yra didesnė duomenų bazė, nei buvo prieš tai ir tai leidžia skaitytojams susipažinti su didesne dalimi augalų, bei žuvų laikymo sąlygomis. Tačiau domenų bazė nėra pakankamai didelė žinant, keik yra augalų, bei žuvų rūšių pasaulyje. Nesakau, kad surašysiu visas rūšis :D tačiau, turint laiko galima plėsti ją ir manau skaitytojams bus informatyvu ir labai naudinga. Galvoju nereikia čia jokių mokslinių straipsniu pyškinti, manau paprasti, paprasta kalba versti straipsniai bus įdomus skaitytojams susipažinti su laikymo pagrindinėmis sąlygomis, kas yra manau svarbiausia. Tik galvoju ar sukurti nauja tema straipsniai, ir joje talpinti išverstus straipsnius, Jūs įvertintumėte, ir jai jis bus tinkamas Jūs jį patalpintumėt duomenų bazėje. Ką apie tai manote? Aš manau būtu įdomu ir kiti prisidėtu ir šio tinklalapio duomenų bazė būtu labai turtinga savo žiniomis. Tai būtu didelis pranašumas tarp kitų svetainių.
admin 2014.03.24 - 09:43
Sveiki, audro labai džiugu, kad norite pasidalinti savo žiniomis ir prisidėti prie akvariumas.net plėtros. Jūsų pasiūlymas manau būtų naudingas daug forumo dalyvių, tai tuomet parašytus straipsnius siuskite el. paštu informacija@akvariumas.net mes peržiūrėsime juos ir patalpinsime duomenų bazėje, jei gerai seksis sutarti ir bus noras Jums prisidėti dar labiau prie akvariumas.net plėtros, tada ateityje galėsime suteikti ir tam tikrų moderavimo teisių. P.S taip pat visi turintis vertingos medžiagos galite dalintis ją ir mes pasistengsime, kad ji atsidurtų akvariumas.net duomenų bazėje taip padedant akvariumistams Lietuvoje :)

Desinity 2016.03.24 - 20:28
audro rašė:Gerb. administratoriau, bei gerb. moderatoriai norėčiau prisidėti prie šios svetainės duomenų bazės kūrimo. Kadangi šią svetainę lanko nauji, ką tik įsigiję naujus akvariumus lankytojai ir netik. Dabar yra didesnė duomenų bazė, nei buvo prieš tai ir tai leidžia skaitytojams susipažinti su didesne dalimi augalų, bei žuvų laikymo sąlygomis. Tačiau domenų bazė nėra pakankamai didelė žinant, keik yra augalų, bei žuvų rūšių pasaulyje. Nesakau, kad surašysiu visas rūšis :D tačiau, turint laiko galima plėsti ją ir manau skaitytojams bus informatyvu ir labai naudinga. Galvoju nereikia čia jokių mokslinių straipsniu pyškinti, manau paprasti, paprasta kalba versti straipsniai bus įdomus skaitytojams susipažinti su laikymo pagrindinėmis sąlygomis, kas yra manau svarbiausia. Tik galvoju ar sukurti nauja tema straipsniai, ir joje talpinti išverstus straipsnius, Jūs įvertintumėte, ir jai jis bus tinkamas Jūs jį patalpintumėt duomenų bazėje. Ką apie tai manote? Aš manau būtu įdomu ir kiti prisidėtu ir šio tinklalapio duomenų bazė būtu labai turtinga savo žiniomis. Tai būtu didelis pranašumas tarp kitų svetainių.

Nu aš irgi norečiau prisideti prie tinklalapio puikiai moku Anglu kalba truputi rusu bet tikrai noreciau bent kuom nors padėti šiam forumui. Be to išmanau moderavima šiuo metu baigineju programavimo mokslus esu ir kitur buves moderatorius tad konfliktus galiu ir ramiai spresti ir griežtai, žinoma jei reikia. Pats turiu akvariuma jau 10 metu ir aš jau moku prižiūrėti jį bei galėčiau patarti kitiem kuriems tikrai reikia pagalbos. :)
vendigo 2018.03.11 - 12:36
Ne taip seniai bent jau pas mane, su forumu pradėjo darytis kažkas nelabai gero. Ar čia tik man taip, ar pas visus? Kai parašau naują pranešimą į kokią nors temą, ir paspaudžiu "Siųsti", išmeta baltą ekraną su kažkokiu eroro užrašu. Visa laimė, kad pranešimas visgi išsiunčiamas. Bet kiekvieną kartą po pranešimo išsiuntimo turiu forumą uždaryti, ir užeiti iš naujo, jeigu noriu kažką žiūrėti daugiau.
Va ką išmeta: Fatal error: Call to undefined function utf8_str_replace() in /home/baronazz/domains/akvariumas.net/public_html/phpBB2/includes/db/dbal.php on line 281

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias