Akvariumai, filtrai, šildytuvai, apšvietimas ir kita technika
DaComa 2016.10.21 - 19:45
Sveiki.
Turiu klausimeli...
Isigijau nedideli akvariuma 35L , turiu "burbuliatoriu" , bet siandien isigijau vandens filtra , toks nedidelis vidinis , virs vandens eina vamzdelis su 8 ar 10 mazu vamzdeliu zemyn i vandeni , juos laikau 2-3cm atstumu virs vandens. Srovele nemenka bega is ju , gan gerai judina vandeni ir kelia nemazai mazu oro burbuliuku iki puses akvariumo gylio. Ar man vistiek reikalingas burbuliatorius , ar oro filtras gali sukeldamas srove ir burbuliukus aprupinti deguonim zuvytes? Auginu 8 mazus barbusus tik. Augalu nera.
Kukulakis 2016.10.21 - 20:50
Greičiausiai nereikia. Stebėk pagal žuvis: jei visos laikosi paviršiuje ir smarkiai žiobčioja, tada deguonies neužtenka, taip pat ir visos sraigės ,,lipa'' į viršų. Jei žuvys plaukioja po visą akvariumą, tada viskas gerai.
DaComa 2016.10.25 - 20:49
Ileidau daugiau zuveliu 2 guramius , 3 molinezijas , ir samuka. Visos zuvys atrodo jauciasi gerai. Tik molinezijos dauguma laiko praleidzia akvariumo pavirsiuje , guramiai karts nuo karto iskyla ikvept oro nuo pavirsiaus. Ar cia jau zenklas kad truksta oro? Ar molinezijos tiesiog megsta daznai buti pavirsiniuose vandens sluoksniuose?
Jeigu trukumas oro , ar uztektu burbuliatoriaus tarkim 3 kart per diena 2-3 valandom, kaip papildoma aeracija? Nes visa laika laikyt ijungto nelabai galiu , garsiai dirba , mazi vaikuciai pas mane miegot ramiai nori :-)
Aiste001 2016.10.25 - 22:31
35 litrų akvariumui netinka nei molinezijos, nei guramiai, nei šamukai... Per mažai jiems vietos, paieškok žuvytėms geriau kitų namučių ir paieškok kažko labiau tinkamo tavo akvariumui.
Kukulakis 2016.10.25 - 22:44
Guramiam būtina įkvėpt oro, taip kad normalu jei kyla į viršų.
isigijau vandens filtra , toks nedidelis vidinis , virs vandens eina vamzdelis su 8 ar 10 mazu vamzdeliu zemyn i vandeni , juos laikau 2-3cm atstumu virs vandens. Srovele nemenka bega is ju , gan gerai judina vandeni ir kelia nemazai mazu oro burbuliuku iki puses akvariumo gylio.
Kam dar papildomai reikia burbuliatoriaus?
Tokiom žuvym reiktų didesnio akvariumo.
vendigo 2016.10.26 - 16:55
Mano manymu, tai molinezijoms turėtų užtekti to akvariumo. Nėra jos didelės žuvys. Guramiai-taip. Ne tokie jau maži būna. Kai jie užaugs, tai ir vaizdas bus ne koks-didelės žuvys tokiam mažam akvariume. Nesižiūrės gražiai.

Šiaip tai molinezijos daug laiko ir praleidžia vandens paviršiuje. O guramiai, kadangi yra labirintiniai, kartas nuo karto įkvepia oro. Tai normalus elgesys tiek vienų, tiek kitų žuvyčių. Tai nereiškia, kad joms trūksta deguonies.
Aiste001 2016.10.27 - 10:43
Aš tai tikrai neauginčiau molinezijų savo 30 litrų akve. Jos labai judrios, reikia šioms žuvytėms vietos, mano manymu :)
Muntas 2020.02.26 - 06:46
Sveiki..Patarkit sąžiningai kokį tylų burbuliatorių pirkti 200 litrų akvariumui.ačiū.
Muntas 2020.02.26 - 06:48
Sveiki..patarkit sąžiningai kokį burbuliatorių tylų pirkti 200 l akvariumui..ačiū..

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių