Viskas kas susiję su akvariumo įrengimu ir priežiūra
snigti 2015.12.10 - 22:18
Nieko baisaus kol kas nevyksta, nebijokit ;) Trintukai gyvena draugiškai ir labiausiai džiugina mano Murką. Jei tikrai bus jiems labai ankšta mano akvariume, tai pasiūlysiu Murkai pietums :cool:
tomce26 2017.11.16 - 20:24
sveiki,
paleidineju akvariuma. 72 L. gelavandenis. nesildomas. pirmas mano akvariumas.
radau ivairios info ka ir kaip daryti paleidziant nuo nulio. procesas uzkurtas. augalai yra, bakteriju ileidau pagal litraza, filtras dirba. per savaite augaluose pablogejimu nematau.
yra keletas klausimu i kuriuos neradau atsakymu:
1. ar startuojanciam akvariume, kuriame nera zuvu, reikia keisti vandeni? kiek daznai ir koki kieki nuo bendro?
2. vandens pavirsiuje susidaro vos ne puta is oro burbuliuku ismetamu filtro. cia normalu? turbut perteklius deguonies, nes nera zuvuku? ar perdideli oro srauta paduodu?
3. auginsiu mazas zuvytes iki 5 cm. kardinolai kokie 8-10, mazas samukas ir pora gitaru. as manau , kad tokiam kiekiui pilniausiai pakaks filtro puciamo deguonies. papildomai kompresorius nereikalingas. ar gerai manau???
kol kas tiek,
aciu
Kukulakis 2017.11.17 - 00:40
Leisk žuvis :) , ko tiek laiko lauki? Tik nedaryk klaidos- pradžioje prileisdamas per daug. Dėl gitarų gerai pagalvok, nelabai girdėjau, kad pas ką jos labai gyventų.
Filtro turėtų užtekti.
tomce26 2017.11.17 - 19:17
teorijos prisiskaiciau, tai ji sako, kad geriau leisti dvi-tris savaites isikurti bakterijom ir augalam uzsikabint. o paskui jau zuvis..

gitaros kaip suprantu surenka nesuesta maista. ir jos panasaus dydzio kaip kardinolai. tai pamaniau tiktu vieni kitiem. as apskritai norejau tik kardinolus leisti, bet man visur persa keleta dugno ir sieneliu "valytoju".

kokia Jusu nuomone siuo klausimu? ar reikia man "valytoju"? jei taip, tai kokie labiau tiktu mano nesildomam akvariumui? butu geriau kuo mazesni =)
vendigo 2017.11.18 - 18:38
Tai kad gitaros skirtos ne tam, kad suėstų nesuėstą maistą. Jos kaip ancistrusai ir pan. žuvys-ėda dumblius nuo stiklo ir viso kito kas yra akvariume. Žinoma, jos ėda ir žuvų maistą. Bet laikomos jos pagrinde tam, kad ėstų dumblius. Aš tai jeigu turėčiau nešildomą akvariumą, tai greičiausiai jas ir rinkčiausi. Nes šiek tiek pasidomėjus, joms reikalinga kiek žemesnė temp. nei daugumai kitų žuvyčių. Tai jos kaip ir geriau tiktų nei kitos panašios specifikacijos žuvys.

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias