Vanduo, vandens parametrai, biologinė pusiausvyra, vandens testai, ir t.t.
ROCKYS25 2012.06.18 - 18:50
Atsirado pas mane probleme - akvariume atsirado toks kaip rukas, filtrai du isorinis ir vidinis. Ar gali buti kad vanduo rugsta? :) Keiciu kas savaite po trecdali. Sildytuvo dabar nebejungiu visai, nes temperatura ir taip laikosi apie 26-27 laipsnius. Akvariumas peleistas pries 4 menesius.
zenonas 2015.04.08 - 17:57
Skaičiau kad deda akvariumą gluosnio šakeles, gal kas žino dėl ko.
darka 2015.04.09 - 10:06
Manau neisibegejus biologija, pakeisk daugiau vandenuko ir i filtrus isorinius ipilk geruju bakteriju, turetu viskas susitvarkyti.
Dar321 2015.04.09 - 20:33
darka rašė:Manau neisibegejus biologija, pakeisk daugiau vandenuko ir i filtrus isorinius ipilk geruju bakteriju, turetu viskas susitvarkyti.

Čia katram patarinėji? Tam, kuris prieš TRIS METUS bliūde rūką užmatė?.. :razz:

https://www.facebook.com/aquasharkslt/
---------------------------------------
Paveikslėlis
Paveikslėlis
mirgumargu 2017.02.22 - 19:05
Sveiki, atsirado problema, ir gan didelė...vanduo mano miniakvariumuose pasidarė drumstas...abiejuose yra gyvų augalų. Vakar pakeičiau vandenį ir ryte abiejuose vanduo jau drumstas :o vienu žodžiu, vandens keitimas - ne išeitis; pakasiau grunte gerųjų bakterijų tabletę, kol kas jokio poveikio nematau... ką man daryti??? ačiū už geranoriškus patarimus :)
Tarek 2017.05.25 - 01:59
Sveiki visi!!! Na kaip paskaičius reikia viską išsamiau išdėstyti:) taigi:
Senai senai turėjau akvariumą.
3 metai perėjęs buvau prie poison #dart Frogs,tačiau staiga nusprendėme vėl įsigyti akvariumą! Ebay prigriebiau Juwel Rio180. Su labai labai daug extra.
Taigi paleidau akvą, padariau klaidą...nepraploviau žvyro, bet po kelių savaičių dugno valymo esu patenkintas rezultatu (žvyras buvo naudotas žmogaus) .

Įranga:
Su akvariumu gavau Eheim professional išorinį filtrą ir išorinį šildytuvą.
Plius pajungiau aeratorių.

Po savaitės įleidau 6 gupijas,dar po savaitės 3 lemon ancistrus ir dar kiek vėliau 10 cardinal neonų.
Akvariume yra nemažai gyvų augalų: echinodorus,valisneria,cryptocorina ir kiti.
Testai vis rodo viską labai ok,nuliai. Tačiau pažįstamas sako,kad API nepatikimi testai?

Problemos:
Vanduo kiek balzanas,kaip galvojat,kodėl?
Bei ant vandens viršaus kur bačka atiduoda vandenį toks kaip putų rinkinys. Rudokas.
Bandžiau prisegti foto. Neleidžia, per didelė foto iš tel.

Patarimai?
Kukulakis 2017.05.25 - 18:11
Kiek laiko jau praėjo kai paleistas akvariumas? Šeip tūrėtų vanduo nusistovėti.
Tarek 2017.05.25 - 21:22
Kukulakis rašė:Kiek laiko jau praėjo kai paleistas akvariumas? Šeip tūrėtų vanduo nusistovėti.

Labas,nuo Gegužės 9d
Hitas 2017.10.05 - 20:49
Sveiki daug as priskaiciau cia info forume apie ta neskaidru vandeni. Nezinau ka daryt noriu patarimu
Akva uzkurtas spalio 2d. 54ltr vidinis filtras enheim auto sildytuvas ir lempa 15w beda ta kad vanduo niekaip neisskaidreja arba as tiek kantrybes neturiu. Kai pirkau akva dave apie 7-8ltr vandens is jau naudojamo akvariumo parduotuvej yra ileistos 7 zuvys kuriu pavadinimu dabar nepasakysiu gal matysis foto ir pasodinti 4 augalai. Kaip as galeciau ta vandeni isvalyt labiau kad jis butu kristolinis ar tiesiog laukt?
www.ipix.lt/image/k3VKg
https://www.ipix.lt/image/k3XtU
vendigo 2017.10.06 - 16:35
Manyčiau, kad dar per mažai laiko praėjo, kad vanduo išskaidrėtų. Jeigu labai jau nėra kantrybės, galėčiau patarti pasiieškoti vandens kondicionierių, kurių charakteristikoj būna parašyta, kad skaidrina vandenį. Teko skaityti, bet dabar nepamenu konkrečiai kuriame. Galima pasižiūrėti i-nete kika.lt arba akvazoo.lt. Pati nebandžiau, todėl nežinau ar jie tikrai išskaidrina tą vandenį. Bet jeigu charakteristikoj taip rašo, tai gal ir veikia.

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias