Vanduo, vandens parametrai, biologinė pusiausvyra, vandens testai, ir t.t.
Povilas_J 2019.11.30 - 22:51
Sveiki, reikia jusu pagalbos, nes nebesuprantu, kas dedasi su mano akvariumu.

AQUA:
126l be CO2
Trasos: Vimi accselerator ir micro (pilu mazaja norma)
filtras: AQUAEL TURBO 1000 vidinis
Augalai: Valisnerija, cryptocarina wendi brown, anubis, bucefalandros, Vysnia, Nimfofilia(nzn tiksliai)
Chebryte: 2 perliniai guramiai, 2 auksiniai guramiai, 15 rasboru, 3 corydorai, tarakatas, ancitrusas. 3 amano krevetes.
gruntas biudzetinis smulki juoda skaldele. dvi sakos.
Vanduo keiciamas kiekviena savaite po mazdaug 30%, kai siurbiu grunta gaunasi daugiau apie 40%
akvariumui 8 men.
----------------------------
Taigi, problema tame, kad atsirado barzda, gana staigei, apeme sakas abi, augalus, filtra. Preita savaite pakeiciau 50% vandens, prasiurbiau grunta kur imanoma. Padidinau accselerator doze kaip raso instrukcijoj ir tris dienas pyliau padidinta, bet nepadejo. Testu neturejau, nes kazkaip neprireike iki siol, siandien padariau nitritu nitratu testus, rodo abu 0... tai as nebesuprantu kazko, ar cia blogai, ar cia gerai? ir kodel ta barzda is niekur atsirado, jai nitratai ir nitritai nepertekliuje o viskas normose... :roll:
Vnz zinau, kad kalte mano kazkur, bet nebesuprantu kur ka darau blogai, todel paaiskinkite man, nes labai gaila kad dbr puse augalu reikia mesti lauk ir siaip viskas nekaip atrodo...

aciu is anksto.

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias