Vanduo, vandens parametrai, biologinė pusiausvyra, vandens testai, ir t.t.
slam 2008.12.01 - 14:27
Gerai būtų praktinių patarimų. :) girdėjau, kad distiliuotas vanduo padeda, iš kur jo gauti? Kas dar tinka?
rašykite viską.

ačiū.

Dalintis FacebookDalintis TwitterDalintis Google+
ekslibris 2008.12.01 - 16:09
Vandeni minkstina osmozinis vanduo. Pasijieskoks per pajieska.

Dar321 2008.12.01 - 16:21
coopeez rašė:buvo rašyta man atrodo, šakos, kokosai, tai pat minkština.

Nei šakos, nei kokosai undens nė velnio neminkština :!:
Linutė (iš kitų forumų) specialiai bandė - primerkė pilną bliūdą kelmų iš durpyno (kas dar labiau turėjo padėt), tačiau jokios įtakos tai undenieliui neturėjo... :roll:

https://www.facebook.com/aquasharkslt/
---------------------------------------
Paveikslėlis
Paveikslėlis

coopeez 2008.12.01 - 17:30
tada suklydau, bet kažkaip buvau užfiksavęs, kad minkština ;)

slam 2008.12.01 - 18:21
ekslibris rašė:Vandeni minkstina osmozinis vanduo. Pasijieskoks per pajieska.

is kur to osmozinio vandens gauti? paieskoje dalina?

Dar321 2008.12.01 - 19:40
slam rašė:is kur to osmozinio vandens gauti? paieskoje dalina?

Iš ko nusprendei, kad Tau tikrai jo reikia?

Paveikslėlis
Paveikslėlis

Tomas 2008.12.03 - 17:52
Dar321 rašė:
coopeez rašė:buvo rašyta man atrodo, šakos, kokosai, tai pat minkština.

Nei šakos, nei kokosai undens nė velnio neminkština :!:
Linutė (iš kitų forumų) specialiai bandė - primerkė pilną bliūdą kelmų iš durpyno (kas dar labiau turėjo padėt), tačiau jokios įtakos tai undenieliui neturėjo... :roll:

Na tiksliau ne "mikstina" , o "rukstina". Keice vandens ph, todel zmones taip ir galvoje ,kad minkstina...

Armantas 2008.12.03 - 17:58
Tomas rašė:Na tiksliau ne "mikstina" , o "rukstina". Keice vandens ph, todel zmones taip ir galvoje ,kad minkstina...

Tiksliau minkština, o ne rūgština.
Ph keičiasi nuo ištirpusio CO2

1. Negalvok! 2. Jei galvoji - nesakyk. 3. Jei galvoji ir sakai - nerašyk! 4. Jei galvoji, sakai ir rašai - nepasirašinėk! 5. Jei galvoji, sakai, rašai ir pasirašineji - nesistebėk.

Tomas 2008.12.03 - 18:05
Armantas rašė:
Tomas rašė:Na tiksliau ne "mikstina" , o "rukstina". Keice vandens ph, todel zmones taip ir galvoje ,kad minkstina...

Tiksliau minkština, o ne rūgština.
Ph keičiasi nuo ištirpusio CO2

Del ph, nesigyncisiu... Bet sakos tikrai rukstina vandeni, jos skleidze "taninus" (dazo vandeni) tuo paciu ir rukstina vandeni, kaip ir durpes!

Armantas 2008.12.03 - 18:42
Bet sakos tikrai rukstina vandeni, jos skleidze "taninus" (dazo vandeni) tuo paciu ir rukstina vandeni, kaip ir durpes!

Gal ir rūgština, tačiau pastebima įtaka bendrame kontekste (šaka akvariume) tokia maža, kad aš, sakydamas, kad nerūgština, būsiu vienodai teisus...

1. Negalvok! 2. Jei galvoji - nesakyk. 3. Jei galvoji ir sakai - nerašyk! 4. Jei galvoji, sakai ir rašai - nepasirašinėk! 5. Jei galvoji, sakai, rašai ir pasirašineji - nesistebėk.

Dar321 2008.12.04 - 12:12
Tomas rašė:
Del ph, nesigyncisiu... Bet sakos tikrai rukstina vandeni, jos skleidze "taninus" (dazo vandeni) tuo paciu ir rukstina vandeni, kaip ir durpes!

O'bet'tačiau, tokiais mizernais kiekiais, kad bliūde tai visiškai nesijaučia.
Jau rašiau, kad viena forumietė specialiai buvo prikrovus vieną nemažą bliūdą pilną šakų/šaknų iš pelkės ir matavo parametrus - fig, jokio poveikio :(

Paveikslėlis
Paveikslėlis

Fiskius 2008.12.04 - 20:34
slam rašė:
ekslibris rašė:Vandeni minkstina osmozinis vanduo. Pasijieskoks per pajieska.

is kur to osmozinio vandens gauti? paieskoje dalina?

Yra 2 varijantai:
1. Perki is aqua parduotuviu (apie 25ct/ltr)
2. Perki atvirkstines osmozes filtra (ar kazkaip panasiai vadinasi) ir jungi namie prie vandentiekio (kaina man rods nuo ~400lt).
Aukslius 2009.01.29 - 12:07
Sveiki. Girdejau kad rugstus-minkstas ir kietas- sarminis yra labai susije vandens parametrai. Man reikia minksto vandens (tai matyt ir siek tiek <7pH), o akvariume yra virs 7pH( sarminis vanduo), tai matyt ir kietas.
Neisivaizduoju, kas pas mane akve gali duoti sarma. Gal but pats vanduo is vandentieko yra kietas
Fauna: 3lialiusai, 3 molinezijos, 1otocinklusas, 1ancitrusas, 1SAE, 1 krevete filtracija.
Gruntas akmenukai apie 3-7mm. Yra vienas granito akmuo, viena maza medzio sakele, nemazai augalu.
Gal turite kokiu pasiulymu, kaip man paminkstinti ta vandeni ? Manau kad chemijos is zoo prekiu as nedesiu
Aciu uz issamius atsakymus
Aukslius 2009.01.29 - 12:26
seip kiek zinau lialuiusai megsta minkstesni vandeni, be to valisnerijos ko tai pradeda ruduot nuo lapu galiuku. Manau kaltas kietas vanduo

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias