"Pasidaryk pats" - apie tai, ką galima pasigaminti namų sąlygomis

Dalintis FacebookDalintis TwitterDalintis Google+
kostia 2009.01.09 - 09:13
Dėkui :P :P :P Kas nori-prašom, pasakysiu kokioj parduotuvėj draugai pirko :wink: O susipjaut pagal dydį mokės kiekvienas :lol: :lol: :lol:

Milner 2009.01.09 - 09:21
Tai kur ta sienelėis plytelių :roll: Norim pamatyt...

kostia 2009.01.09 - 09:58
Taigi sakau, kad nemoku. :cry: Durnai gaunasi su mano fotiku, + akva augalinis, atpindžiai muša. Jei kas iš šio forumo sugebės nufotografuot gerai ir įdėt, tai maloniai prašom kokią dieną po savaitgalio apsilankyt, informacija pasidalinsiu :wink: :wink: :wink:

Milner 2009.01.09 - 10:09
Susikuri www.publicfotki.com savo vartotoja, sudedi ten savo foto. o čia įdedi linka... O paveiklsuoti reikia akvariumą be blico, o jei su blicu, tai kampas turi būti nestatmenas akvariumo stiklo paviršiui.

Tarek 2009.01.09 - 15:21
Tau žmogus aiškiai pasakė, kad nesigauna jam, tai nereikia prievartauti.

Dar321 2009.01.09 - 15:43
kostia rašė:Taigi sakau, kad nemoku. :cry: Durnai gaunasi su mano fotiku, + akva augalinis, atpindžiai muša. Jei kas iš šio forumo sugebės nufotografuot gerai ir įdėt, tai maloniai prašom kokią dieną po savaitgalio apsilankyt, informacija pasidalinsiu :wink: :wink: :wink:

Pasiskaityk:
http://www.aquarium.lt/index.php?option ... Itemid=114
:wink:

https://www.facebook.com/aquasharkslt/
---------------------------------------
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Milner 2009.01.09 - 15:44
Tai kad aš neprievartauju. :) Tiesiog sako kaip gražu o neparodo kas... Aš tiesiog pasiūliau, padrąsinau... :)

kostia 2009.01.09 - 17:05
na, pusė dienos prasėdėjau, kažkas gavosi. Čia dar kelmai sukelti,ankstesnės nuotraukos, tai sienelė paskutinės dvi nuotraukos. Vienoj iš ko, o kita jau pastatyta. Labai nekokia nuotrauka, pardon :oops: Ačiū žmonai, kuri moka elgtis su tokiais fotikais ir t.t. :P

Dabar jau galit sakyt ką manot. bet man vis tiek patinka :lol:

http://public.fotki.com/kostia/akos/

darencas 2009.01.09 - 17:08
tiesa sakant ir as masciau apie tokio tipo sienele is plyteliu vaizdas man tikrai patinka :D

kostia 2009.01.09 - 17:11
kas nori gyvai, prašom po savaitgalio į svečius. Galit rašyt į e-mail,susitarsim :roll:

darencas 2009.01.09 - 17:13
o kaip svoris jos neper sunkus gavosi ?

kostia 2009.01.09 - 17:54
sveria tikrai nedaug, mat ir akva tik 25 l 8) o šiaip į 112 l noriu dėt, tai manau svertų apie -3-kg. Tik kad brangu: draugai atidavė, tai sugalvojau,o ką tik žiūrėjau pardėj maždaug 60-115 lt kvadratas, priklausomai nuo vaizdo. Veža pagal užsakymus, po vieną neparduoda (Čia "Madoj" ) :cry: Reik seniuos pažiūrėt, arba susimest keliems ir pirktis kam po nedaug reik :roll:

sigita 2009.01.09 - 18:01
O man įdomu būtų sužinot, iš ko yra padaryta (iš kokios medžiagos)ta dekoratyvinė plytelė? kaip ją reiktų pritvirtinti prie tos akvariumo sienėles(turbūt su klijais?) ir ar galima iš vis dėti tokią medžiagą į akvariumą. Darausi naują akvariumą, tad įdomu būtų tokį daikčiuką pasidaryti. Ačiū.

O man įdomu būtų sužinot, iš ko yra padaryta (iš kokios medžiagos)ta dekoratyvinė plytelė? kaip ją reiktų pritvirtinti prie tos akvariumo sienėles(turbūt su klijais?) ir ar galima iš vis dėti tokią medžiagą į akvariumą. Darausi naują akvariumą, tad įdomu būtų tokį daikčiuką pasidaryti. Ačiū.

kostia 2009.01.09 - 18:16
Plytelė akmens masės, visai nekenksminga. Siaip tai galima klijuot su akva silikonu prie galinio stiklo :lol: Aš tai tiesiog paėmiau ir įkišau giliau į gruntą, o filtro laikiklis prispaudė viršuj :P :P :P O polistirolio bet kokioj statybinių prekių parduotuvėj rasi :wink:

kostia 2009.01.09 - 23:22
Tiek buvo norinčių, o dabar vos vienas kitas komentaras :(

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių