"Pasidaryk pats" - apie tai, ką galima pasigaminti namų sąlygomis
rytcka 2011.12.28 - 11:47
tai va dar tiksliai nzn kaip cia su tuo balastu daryti nes noreciau 4*54W bet bijau kad poto su dumbliais nesusitvarkysiu :( o tos juosteles noriu kad dangti atidarius jis atsiremtu i siena ir nereiktu jo laikyti ar paremineti kokiu tai pagaliuku nes dabar taip ir darau savam dangty...

Kukulakis 2011.12.28 - 13:14
Pasiruosk 4 lempom, o veliau matysi ir nuspresi kokiu lempu reikia. Nepamirsk, kad balastai nehermetiniai ir jei jie bus viduje, gali trumpiau tarnauti del pastovios dregmes.
Kukulakis 2011.12.28 - 15:06
Kaip nori, bet perkelus i isore maziau problemu ir lempom nemaisytu. Taip jau man atrodo.
BigBug 2011.12.28 - 15:13
Aš irgi dėčiau į išorę. Manau idealus variantas būtų spintelėje ant galinės sienelės, jei tik nesigaus perilgas laidas. Tai vienoje vietoje ir elektrą išsivedžiosi ir laikmačius susidėsi ir jei kas suges, bus gerokai papraščiau.

Aš pas save irgi taip būčiau daręs, bet puse akvariumop spintelės užima "baras" :D

rytcka 2011.12.28 - 19:50
mintis gera tik pamirsot viena bet, jai balastus deti i spintele tada is akvariumo iseis daug laidu: jai viena lempa deti tai 4 arba du laidai priklausomai kokia fyske pirksi lempai tai jai 4ios lempos tai iseina 16 plonu arba 8 storesni laidai o tai jau netinka man nes dabar taip pasidares tai is dangcio iseina 24vnt po 0,5mm kabeliukai tai grozio nulis :(

Kukulakis 2011.12.28 - 20:16
O nepagalvojai, kad galima visus laidus prakyst per kembrika ;) ?
BigBug 2011.12.28 - 20:17
Gaminiesi naują dangtį, tai laidus gali prasivesti pro nugarą, pvz kitoje pusėje, nei filtro šlangos. Niekas nesimatys. Čia tik klausimas, ar laidai bus neperilgi nuo balasto iki lempos :)

Beto turbūt nedegsi 4 lempų vienu metu, o degsi 2+2, taigi jau lempų maitinimui 4 laidukai..

Beto būna vienas laidas su 8 gyslom.

rytcka 2011.12.28 - 20:24
na buna 8 gyslu bet jis utp kabelis ir jo gyslos per plonos elektrai. fakta matau toki kad kai balastai dangtyje tada iseina vienas laidas 220V ir vsio o tie visi laidai nori nenori susidaro riebaus nykscio storio. o ilgis tai dzin nes db pas mane nuo lempu iki balastu nuo metro iki poros m ilgio kabeliai. tai vat.

rytcka 2011.12.29 - 09:55
nu jo bus matyt kaip cia su tuo dangciu bus nes daviau pora uzklausu del jo pagaminimo jai kaina netenkins tai pats tada bandysiu burti savo jegom dangti, beje senukuose vakar buvau kai 45 laipsniu kampu nepjauna jie pvc plokstes sake kad nemoka :D

Spalis 2012.02.05 - 09:55
o kaip del pjovimo tikslumo Heliapolyje? Nes darant dangti reikia gana tiksliu...
Paulius 2012.05.14 - 12:12
Gal kas turit patirties gaminant panoraminiam akvariumui dangtį. Senas jau tragiškas, o naują nesugalvoju iš kokios medžiagos gaminti, kad galečiau išlenkt ovalą priekyje.

Pesimistas- žmogus, sakąs tiesą iš anksto
Tadas 2012.05.14 - 12:35
Iš pvc daryk viskas ten savaime išsilenks

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių