"Pasidaryk pats" - apie tai, ką galima pasigaminti namų sąlygomis
CIAPAS 2011.01.21 - 15:11
Na kad as jau cia labai jau aiskiai viska aprasiau,kaip man atrodo, o jei kas neaisku tai klauskit.
Riba 2011.01.21 - 15:12
CIAPAS rašė:Pats naudoju, i mano sistema sujungta 12 talpu, ir jos sunumeruotos 1,2,3 it t.t. numeriai atitinka menesius 01, 02, 03 it t.t. cia, kad nesusimaisytu eiles tvarka man, tai reiskia, kad pirma talpa bus keiciama mazdauk po metu, viniuks supilamas i buteliukus uzklijuojamos etiketes su pilstimo data ir laukia degustacijos :) . Ir taip darau kas menesi jei pirmas uzpylditas nr1-sausi, tai nr2-vasari ir t.t. O receptu pas diedukus klauskit, internete pasiziurekit ju pilna visokiu. Mano sveciam tai patinka ir skoni neblogai ivertina. Vyno rusis priklauso nuo metu laiko, kokias zaliavos pigausios (obuoliai, kriauses, braskes, serbentai.....) + cukrus :D . Kam negaila pinigeliu tai zaliavu pilni prekybu centrai ;D . O CO2 tai tokspats , kaip eilines broges. Kas liecia varpo naudojima ar keramikini difuzoriu tai as nenaudoju tokiu, pasmane vandens pompike plaka vandeni su CO2, ir i akvariuma atbega prisotintas vandenukas CO2.
P.S. manau smagu turet 3-5 metu islaikimo viniuko plius su sava etikete.

Parodykite savo akvariumą su visa įranga, please. Tik gal ne šioje temoje, bet skiltyje "mano akvariumai" ir būtinai etiketę.

CIAPAS 2011.01.21 - 15:16
Kais liecia akvariuma, tai nieko ten tokio ispudyngo nera Juwel 260 litru,6x30w lempos,sildytuvas, backa Tetra1200, drop chekeris, co2, spintele savos gamybos.O etiketes su foto shopu daromos ,tai cia atskira tema ir astkiras mokslas jau butu.
P.S. Jei alhoholis trugdo gyvenimui-geriau su juo neprasideti!!!
CIAPAS 2011.01.21 - 15:52
As toki CO2 buda naudoju todel, kad gaunu subrandinta islaikyta gero skonio vyna.O pigus vynai, sampanai, visokie miksai yra gaminami is distiliuoto vandens, spirito, dazikliu, kvapniuju medziagu, be jokios fermentacijos ir islaikymo, tai gautus taip vakar sumaisiau, siandien supylsciau, rytoj i prekyba atidaviau. ;D
Tomce 2011.01.24 - 13:15
jauniux rašė:
Tomce rašė:
Inspire rašė:žiurint koks difuzorius, jeigu keramikinis gali neprapust, geriausia darytis varpa su broge.

Keramikinis difuzorius irgi tinka,nes pats as ji naudoju.Or su praputimu nera jokiu bedu.

O kiek laiko "brogė" veikia su keramikiniu difuzeriu, nes girdėjau, kad su juo greičiau baigiasi nei su varpu.

Su keramikiniu difuzoriu,pas mane,veikia apie 4sav,Kai kada ir ilgiau.
jauniux 2011.01.24 - 19:56
Su keramikiniu difuzoriu,pas mane,veikia apie 4sav,Kai kada ir ilgiau.[/quote]

Ačiū už atsakymą.

Nestandartinių baldų gamyba.
zekisLT 2011.04.30 - 19:55
sveiki, na ka, mano akva papilde siandien dvi 2x30w lempos osram 840...deja cia airija, ir erasi vien standartus, kaip bebutu, geriau nei be ju ;) imesiu ryt foto, nes ir augalu kur kas daugiau jau per ta laika prisirinko...
klausimelis dabar toks, galvoju leisti CO2, turiu gesintuva Co2, reikai regliatoriaus, ir burbuliuku ''tirpintuvo'' ar kaip ten kas ji vadinate :oops: :P taigi, koki ta reguliatoriu geriau ziureti, nesinori ismesti kapeiku del nieko, taiki ebay ra visokiausiu nuo http://cgi.ebay.co.uk/UP-Co2-Plant-Aqua ... 2a0a35bd5f ir dvigubi ivairiausi kaip http://cgi.ebay.co.uk/Mig-Tig-Argon-co2 ... 1e62fcce6a zinoma vel, fimros vardai, nuo to priklauso ir kainos ir t.t. ka geriau imti, vienguba ar dviguba, plisai minusai?kiek ''baru'' pakanka akvui? pasvisekite kas ka naujote, ka geriau pirkti, ko reikia komplektui pradedant nuo ''gesintuvo tvirtinimo'' pagal mane reguliatorius, vostuvas, adatinis vostuvas, ir durbulu difuzeris(tirpintuvas) ar ne teisus as? na bent jau taip skaitinejes esu, o kam adatinis vostuvas jei yra reguliatosius? ar reguliatorius tik slegi reguliuoja, o adatinis vostuvas burbulu padavima? o paprastas(vienpusis vostuvas kam skirtas? zodziu info turiu is daug ivairiu psl, tik ji nesukoncentruota galvoje, kas, ka, ir kaip geriau naudoti, taigi laukiu jusu pasisakymu, aciu ;)
Aqas 2011.04.30 - 20:55
Reduktorius (tikriausiai tavo minimas reguliatorius) nustatys nelabai tikslų co2 srautą, taigi, tam reikalingas adatinis vožtuvas. Nelabai įsivaizduoju ką reiškia ''viengubas ar dvigubas reguliatorius''. Jei turi omenį su vienu monometru ar su dviem, tada geriau imk su dviem, vienas parodys slėgį balione, kitas darbinį slėgį.

Nera to blogo, ko nesuvalgytu studentas ;)
zekisLT 2011.04.30 - 21:11
viengubas ar dvigubas, kaip bebutu supratai ;) na ir aisku tuomet, dar snd visa diena skaitinejuos visur, kiti kaip ir nedeje papildomai adatinio, kitu deda..na zodziu reikes papigiai ieskotis reguliatoriaus, na ir tirpintuvu visokiausiu ebay buna, kazka issirinksiu tikiuos :) aciu
ubuntu 2011.05.01 - 19:38
adatinis manau yra labai reikalingas, nes reguliuodamas reduktoriu tai tikrai neatreguliuosi reikiamo burbuliuku kiekio...
zekisLT 2011.05.02 - 01:31
jo, adatinis butinas, sutinku pats :) tik va klausimelis, viename straipsnyje darau, kad gesintuvai su rankena yra tinkami tik vienam kartui, paskui reikia keisti rankena i kraneli, kitur skaiciau, kad galima ir su rankena gesintuvus naudoti ne viena karta, tai kaip yra? nes pas mane paprastas, europinis CO2 gesintuvas su rankena 2kg.. juolab maciau airiu frm pardavinejo gesintuva su visa yranga, sake menesi naudojo, ir dar yra co2, tas gesintuvas taip pat buvo su rankena nuspaudziama :/ ir prie to pacio, koki difuzoriu(tirpintuva) patartumet? stiklini, medini ar dar koki? taip pat, ar tikrai reikalingas reduktorius dvieju manometru? nes vieno galima kur kas isigyti pigiau nei dvieju, nors vel, manau geriau elektromagnetinis, o tie jau eina su dviem...tai nezinau, nesinori pikrti mazo kokio pigaus, ir jei jis nedirbs taip kaip reikia, reikes vel kita pirkt 8/ priminsiu, akva 260l
ubuntu 2011.05.02 - 11:48
zekisLT rašė:jo, adatinis butinas, sutinku pats :) tik va klausimelis, viename straipsnyje darau, kad gesintuvai su rankena yra tinkami tik vienam kartui, paskui reikia keisti rankena i kraneli, kitur skaiciau, kad galima ir su rankena gesintuvus naudoti ne viena karta, tai kaip yra? nes pas mane paprastas, europinis CO2 gesintuvas su rankena 2kg.. juolab maciau airiu frm pardavinejo gesintuva su visa yranga, sake menesi naudojo, ir dar yra co2, tas gesintuvas taip pat buvo su rankena nuspaudziama :/ ir prie to pacio, koki difuzoriu(tirpintuva) patartumet? stiklini, medini ar dar koki? taip pat, ar tikrai reikalingas reduktorius dvieju manometru? nes vieno galima kur kas isigyti pigiau nei dvieju, nors vel, manau geriau elektromagnetinis, o tie jau eina su dviem...tai nezinau, nesinori pikrti mazo kokio pigaus, ir jei jis nedirbs taip kaip reikia, reikes vel kita pirkt 8/ priminsiu, akva 260l

Ta rankena slidus reikalas, geriau normalus kranelis.
Difuzoriu koki toki gal http://www.zoocentras.lt/tunze-7074500-co2-difuzorius-p-307.html
Na as tai visom keturiom uz 2 monometrus, aiskiai matysi koks slegis balione ir koks darbinis slegis... jei perki tai jau gal pirk normalu daikta, kaip sakoma "skupas moka 2 kartus".
Elektromagnetinis tai manau cia voztuvas, o ne reduktorius. Jis irgi labai gerai, nes gali taimeriu nustatyti kada leidziamas co2, bet cia jau nera butina.
zekisLT 2011.05.03 - 21:12
kodel slidus reikalas del rankenos? per stipriai dujas atidaris iskart(lyginant su rankena) ir tai gali ''nepatikti'' reduktoriui? placiau prasyciau.. Lietuvoje tai manau nebutu problemu pakeisti rankena, cia reikes toliausiai trenktis kad pripildyti ji, o del pakeitimo tai nei nzn...airiai apskritai nervina, pas juos viskas standartas turi buti, ir kito nei nezino :mad:
ubuntu 2011.05.03 - 22:42
bet kada gali ji "pareit", geriau pirk normalu baliona su kranu ir turesi maziau galvos skausmo
zekisLT 2011.05.04 - 01:06
pirkt...cia huj..(sorry) ka rasi, yra toks ka turim, ir vsio, nebent is lt siustis :/ siulykit jei kas ka turit protinga kaina CO2 sistema, kol sios nesustaciau, gal ir paimsiu jei bus kur siauliai-kaunas ar aplinkui siuos miestus...siaip jei va neatsiras kazkas, bandysiu si varianta, imsiu reduktoriu magnetini, kad nereiketu ''isjunginet/ijunginet'' pastoviai, ar kur isvyksti (o taip pasitaiko pakankamai daznai) bus rami galva ir stabilu kaip ir lempos ;)

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias