"Pasidaryk pats" - apie tai, ką galima pasigaminti namų sąlygomis

Dalintis FacebookDalintis TwitterDalintis Google+
gede 2008.06.12 - 21:48
Lina rašė:Hmmm... Jei jau taip tiesiai šviesiai sakant: iš subinės :shock: :lol:
, žuvies :lol: , jeigu tiksliau :wink:

Egidasas 2008.06.12 - 21:56
o irant organikai kartais neissiskiria fosfatai?

Lina 2008.06.12 - 21:58
O ta organika tai kas paprastai būna akvariume, didžiąja dalimi? :)

Egidasas 2008.06.12 - 22:10
ta prasme orgaginems medziagoms, augalams, zuvusioms/mirusioms zuvims.

Lina 2008.06.12 - 23:57
Nu taip, kokios kilmės yra didžioji dalis yrančios organikos akvariume? Žuvis mirusias manau išgreibi paprastai, augalai jei viskas normaliai irgi nepūna masiškai, taip kad pagrinde lieka tas kelias, kur viršuje ir rašiau :)

Egidasas 2008.06.13 - 18:48
Lina esme ta kad pas mane tu fosfatu truksta-0, del to ir idomu is kur ju atsiranda akvariume.

Lina 2008.06.13 - 19:49
Ne nu aš jau imu galvoti, kad pas tave avataras nemeluoja... Taigi perskaityk kas tau parašyta, ir netgi kelis kartus.

Egidasas 2008.06.13 - 20:06
Lina rašė:Ne nu aš jau imu galvoti, kad pas tave avataras nemeluoja... Taigi perskaityk kas tau parašyta, ir netgi kelis kartus.

nelabai supratau tavo sitos zinutes, gali man pasakyt ka as pries sita tavo zinute klausiau? ogi nieko, as tik sakau kad man truksta akvoje fosfatu ir idomu ar punant seniems/pazeistiems lapams issiskiria fosfatai o tu iskarto apie kaskokius zuvu isemimus ir kad akvoje augalai masiskai nepuva... tik neisiszeisk bet visi cia varo kad reikia klaust konkreciau, o kai paklausiau tada prasisdeda isikalinejimai...

po-vandeniu 2008.06.13 - 20:12
tau gi aiskiai pasake kad is organikos. zinai kas yra organika, organiniai junginiai... (organinis stiklas i sita kategorija nepapuola... )

Lina 2008.06.13 - 20:16
Egidasas rašė:nelabai supratau tavo sitos zinutes, gali man pasakyt ka as pries sita tavo zinute klausiau? ogi nieko, as tik sakau kad man truksta akvoje fosfatu ir idomu ar punant seniems/pazeistiems lapams issiskiria fosfatai o tu iskarto apie kaskokius zuvu isemimus ir kad akvoje augalai masiskai nepuva... tik neisiszeisk bet visi cia varo kad reikia klaust konkreciau, o kai paklausiau tada prasisdeda isikalinejimai...

Egidasai, kartoju n-tąjį kartą: didžioji dalis organikos normaliame akvariume atsiranda iš žuvies šūdo/kako/išmatų/ekskrementų... Nu kaip tau dar aiškiau parašyti, aš jau nebesuprantu...
Dar, tiesa, tas šūdas prieš virsdamas šūdu būna maistu, tai jeigu maisto nesuės, jis anksčiau ar vėliau lygiai taip pat sėkmingai suirs iki neorganinių medžiagų. Kodėl tai gerai ar negerai neišsiplėsiu, nes itariu nebus kam skaityti.

Egidasas 2008.06.13 - 20:42
Egidasas rašė:Lina esme ta kad pas mane tu fosfatu truksta-0, del to ir idomu is kur ju atsiranda akvariume.

siaip as jau pries sita zinute visa tai supratau, protingieju kurmiai parodykite man sioje zinuteje KLAUSTUKA??? tik kazkodel nevisi supranta kad DAUGIAU as nieko NEKLAUSIU, ir velgi idomu darosi-ko cia jus ant manes sokat (RETORINIS KLAUSIMAS)?

Lina 2008.06.13 - 20:45
Tai ar jau supratai, iš kur tie fosfatai atsiranda ir kaip jų kiekį padidinti pats sugalvosi? :)

Egidasas 2008.06.13 - 20:52
primesiu kokiu klevo lapu ir tegu puva... :lol:

po-vandeniu 2008.06.13 - 21:01
Houmeri tu Houmeri... zuvis serk daugiau o ne lapus i akva metyk...

Egidasas 2008.06.13 - 21:05
nu gal nemokom kitu kaip zuvis sert neisigiline i situacija, matet kas nors kiek ir kaip zuvis seriu? ir siaip kad nebutumem snobai tai toks dalykas kaip jumoras yra...

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias