"Pasidaryk pats" - apie tai, ką galima pasigaminti namų sąlygomis
matuzas 2009.02.25 - 18:44
nusprendziau pats pasidaryti akva nes parduotuvese kainos gasdinti pradejo kai nusprendziau isigyti.Pats akva kainavo 120 litu[stiklai ir klijai]dangtis 50 ir staliukas po akva 180.Taigi viso isejo 350,nemanau jog buciau kazka panasaus nusipirkes parduotuve ar kur kitur.Akva 100\50\40 200 litru.Dabar ju pradejau planuoti dvigubai didesni nes tas jau lyg ir per mazas atrodo :) http://public.fotki.com/matuzas/mano-darytas-akva/
matuzas 2009.02.25 - 18:59
kokiu nors budu dar pasigaminti filtra tokiam litrazui,nes ta kur turiu per mazas
matuzas 2009.02.25 - 19:08
Beto norinciam galeciau uz tam tikra atlygi padaryti padaryti kazka panasaus,vis pigiau iseitu :)
coopeez 2009.02.25 - 19:37
koks miestas? ir jei nori pardavinėt, tai rašyk į skelbimų skyrių.
Armantas 2009.02.25 - 22:48
kostia rašė:pjaustyt labai paprasta, pramoniniu būdu geriausia staklėmis su bulgarkės metalo pjovimo disku, arba siaurapjūkliu su smulkiais danteliais

Drąsiai galiu teigti, kad pačiam neteko tokiais būdais pjauti, būtų tekę-nesakytum, kad labai paprasta (nes paprasta būna pirmi 2cm, paskiau pradeda veltis tiek su bulgarke, tiek su siaurapjūkliu).
Vienintėlis būdas buityje tą daryti -su aštriu peiliu ir metaline liniuote.

1. Negalvok! 2. Jei galvoji - nesakyk. 3. Jei galvoji ir sakai - nerašyk! 4. Jei galvoji, sakai ir rašai - nepasirašinėk! 5. Jei galvoji, sakai, rašai ir pasirašineji - nesistebėk.
gintuks 2009.02.25 - 22:54
Man yra teke organini stiklą pjauti su el.siaurapjūkliu,jei pjauni ant didelių apsukų tai tada veliasi ir kažkiek atgal susilydo,o jei pjauni ant labai lėtų apsukų nusipjauna labai tvarkingai.
Armantas 2009.02.25 - 23:14
Kai reikėjo 20 metrų supjauti, man ne taip paprasta pasirodė. Bulgarkė visiškai atkrenta, nors ir apsukos reguliuojasi, pjaunant su siaurapjūkliu, pirmą pusmetrį geriausiai tiko pjūkliukas, skirtas medžio drožlių plokštei pjauti-paskiau užkaista (gan stambūs dantys), nors turint marias laiko... Galiausiai pajamtas peilis :D

1. Negalvok! 2. Jei galvoji - nesakyk. 3. Jei galvoji ir sakai - nerašyk! 4. Jei galvoji, sakai ir rašai - nepasirašinėk! 5. Jei galvoji, sakai, rašai ir pasirašineji - nesistebėk.
kostia 2009.02.26 - 09:41
pons Armantai,drąsiai galiu teigt, kad nemoki pjaut :razz: Aš kitaip ir nepjaustau, tik aš ant staklių uždėjęs. Aišku kad lydosi, bet pjūvis tikslus ir gražus. o kad ponui neišeina, čia jau ne mano kaltė. ;D ;D Ir supjaunu daugiau nei po 20 m kartais :oops:
Armantas 2009.02.26 - 11:36
Nu tikrai nemoku :D Gal dėl to, kad staklių neturiu...

kostia 2009.02.26 - 12:38
na, brolau, taigi nieko gudraus čia-imi elektrines pjaustymo plytelių stakles, ir užsidedi didelės bulgarkės diską ;D įvorės tinka apatinė nuo tos pačios bulgarkės, o prispaudimui nuo staklių. Pasistatai liniuotę ir pirmyn, aišku lydosi, bet siūlė graži o atliekos kai sustingsta labai gražiai nusiima :) Aš taip ir su medžio diskeliais dirbu, kai parketą dedu, ir kitokių nesamonių prigalvoju. Pabandyk ;) ;) ;)

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias