"Pasidaryk pats" - apie tai, ką galima pasigaminti namų sąlygomis
REPresent 2009.03.04 - 20:03
Ismatavimus jau turiu :) 130x50x50 paskaiciavus reiktu apie 2.5m2 stiklo. As taip pat planuoju daryt dugna 10mm o sonus 8mm storio. O gal pasakytumet kiek kainavo Stiklitoj 10mm stiklas?

325l : 7 Trichogaster Leeri , 3 Trichogaster
trichopteris, 4 Ancistrus dolichopterus
2 Crossocheilus siamensis, 150 Red Cherry,
5 Caridina japonica, 4 Neritina natalensis.
30 Paracheirodon axelrodi
ziwiliukas 2009.03.04 - 20:29
Na, gerai paieskojus pagal skelbimus galima uz 400lt nusipirkti 200l akvariuma (dantis,filtras,sildytuvas) su staliuku .Nei daryti,nei vargti.As kaip tik toki nesenai ir nusipirkau ;) Bet,aisku ismatavimai standartiniai :)
REPresent 2009.03.04 - 20:48
Man asmeniskai "pavargti" tai malonumas ir idomu todel pats zadu daryt ;)

ziwiliukas 2009.03.04 - 20:50
Kokybe tikrai ne ka prastesne nei savadarbio akvariumo,aisku,kad ne juwel firmos :)o staliukas kaip naujas,tik dulkes teko nusivalyti :D
matuzas 2009.03.04 - 21:00
jei teko nuo staliuko pusti dulkes tai abejoju ar jis atrodo kaip naujas.Del akvos tai kai pasidarai pats bent jau gali buti tikras su juo nebus problemu aisku jei pats neprihalturinsi ji darydamas.O pirkdamas naudota ir labai pigiai gali susilaukti dideliu problemu ateityje.Tiesa kaip ten pas tave su akvos iranga?
REPresent 2009.03.08 - 13:09
Sveiki,
Žadu pats neužilgo klijuot 325 litrų akvariumą , bet kadangi esu studentas tai nėra galimybės nusipirkt visus įrankius :( (pistoletą silikonui , kampainius ir pan. ) Gal atsirastų geradaris kolega, kuris sutiktų už šokoladą juos paskolint? Nuostabu būtų jei atsirastų toks žmogus kuriam akvariumų klijavimas yra hobis ir sutiktų padėt suklijuot pirmąjį akvariumą. Dėkui už dėmesį. :)

expas 2009.04.26 - 01:41
nemanau kad lb daug. Eina paprastas akva ir plius veidrodis. Bet toki akva sunku aptarnaut butu. beje siulyciau i siena statyti
maantuxas 2009.05.28 - 14:14
sweiki, uzsimaniau pasidaryti akvariuma visur cia skaitau ir vistiek kaskaip bijau klijuoti is silikono. ar tikrai atlaikys mano akvariuma tas is senuku pirktas silikonas aquai? mano akvariumo dydis bus 120/60/40
nitis 2009.05.28 - 16:58
na jei viska darysi teisingai tikrai atlaikys juk visi tokius akvariumus klijuoja ir niekas problemu nebeturi beabejo buna isimciu kai parenkamas neteisingas stiklo storis , pavirsiai kur tepamas silikonas nenuriebalinami ir pan

siaip del silikono bauhof parduotuvese galima rasti silikono akvariuminio Makroflex firmos GA103 tik jo juodo nemaciau buvo tik baltas ir skaidrus jo kaina nera didele 10lt pats su siuo silikonu susiklijavau akvariuma ir ji jau eksploatuoju kokiu 2 menesius ir tikrai jokiu prblemu neiskilo :roll:

http://www.makroflex.ee/global/index.ph ... ,0,0,1,0,0

Niekada nesigailėk dėl to ką padarei - gailėkis dėl to, ko nepadarei!!!!!!!!!!!!!!
tvaliulis 2009.05.28 - 18:44
as klijavau akvariuma metaliniu remu, buvau pamirses viena krastine uztepti nes metalinis remas buvo juodas klijai juodi nekoks apsvietimas, tai vienas kampas liko be kliju, problema issprendziau taip, paimiau svirksta su adata uztepiau silikona ir su adata pribedziau silikona i tarpa, isbandziau nieko neleidzia, manau ir jai be remu akvariumas po suklijavimo vistiek galima istaisyti klaidas. Tereikia tik pabandyti :)
maantuxas 2009.05.28 - 21:20
o gal yra kokia nuoroda kur normaliai parodyta kaip viska teisingai reikia daryti akvaiuma? :)

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 1 svečias