Žuvų ir kitų akvariumo gyventojų pasirinkimas
vendigo 2017.06.21 - 17:35
Kad barbusai tai nelabai traukia mane. Jei neklystu, juos reikia būreliais laikyti? Iš būrinių pas mane jau neonai yra. Man labiau reikėtų kažko tokio, kas yra laikoma poromis. Arba 1 žuvytė.
Dėl ciklidų tai nežinau šiaip. Ramirezai labai taikūs, šitie netgi su gupijom gyveno be problemų. Agassizi su kitom žuvytėm irgi visiškai draugiški buvo, jeigu neskaityt skabomų gupijų. Su ilgapelekėm jų negalima laikyt, pasirodo. Tai yra ir taikių tų ciklidų. Kiek teko matyti zooparduotuvėse, tai kakadu akvariumuose irgi dažniausiai būna įleistos ne vienos. Jei ne gupija, tai kogero klausimų ir nekiltų.
Dar zooparduotuvėj teko matyti kažkokią viejitą. Nepasakysiu, kad labai jau stipriai sužavėjo, bet... Šiaip pasirinkti gal ir daugiau ką galima būtų, bet tenka derintis prie to, kas yra prekyboje. Norėti gali, bet jei nėr kur nusipirkt, tai kas iš to noro.
vendigo 2017.06.25 - 11:46
Shashasss rašė:Vendigo, pabandyk kažką iš vaivorykščių.


O jas galima laikyti 1 ar 2 žuvytes? Lygtai rašo, kad jos būrinės? Nebus joms mažokas 72 l akva? Šiaip lyg ir nieko būtų.
vendigo 2017.06.26 - 17:15
Kukulakis rašė:Jos būrinės, o ir vietos joms reikia.


Tai nelabai man tada tiks. 72 l mažoka bus, jeigu įleist daugiau kaip 2 tokias žuvytes. Kiek žiūrėjau aprašymus, tai nelabai jos mažos.
Jobke 2019.10.14 - 01:07
JoanaG rašė:Sveiki. 60l gyvena 5 lialiusai, 10 neonų ir mažas ancitrusas, dar keli red cherry. Augalų daug. Ar protinga būtų įleist gaidelį?


Labas JoanaG

Tikrai nepatarčiau, nes greičiausiai krevečių nebeliktų.

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias