Žuvų ir kitų akvariumo gyventojų pasirinkimas
vendigo 2016.02.06 - 12:19
Pas mane tokiam pačiam tūryje gyvena 2 porelės ramirezų. Su kitom žuvytėm visiškai taikūs, jokių problemų. Prie nieko nesikabina, niekam nekenkia. Tarpusavyje-šiek tiek pasistaipo vienas priešais kitą (ypač patinai). Bet bent jau kol kas kažkokių mirtinų konfliktų tarp jų nekyla. Stipresnis (didesnis) šiek tiek pavaiko mažesnį, kartais truputį simboliškai pasikapoja. Bet ne iki tokio laipsnio, kad kiltų pavojus vieno kurio gyvybei. O jei akvoj gyventų tik 1 porelė, tai su kitom žuvim visiškai jokių problemų nebūtų iš jų pusės. Visiškai taikios žuvytės.
Kukulakis 2016.03.07 - 23:35
Labai jau mišrainė gaunasi. Daug auksinių tokiam akvariumui, nebent kokia vieną. Ancitrusus gali leisti du, niekam jie neklius. Gaidelį išvis geriausia atskirai laikyti. Reiktų pasirinkti ko labiau nori: skaliarų, neonų ar gupijų su kardonešiais. Gyvavedės gražiau žiūrisi su gyvavedėm, tai būtų gupijos su kardonešiais. Jei renkiesi skaliarus su neonais, tai yra rizikos, kad neonai gali būt išgaudyti skaliarų. Jei nori neonų, tai vietoj skaliarų siūlyčiau ką nors iš guramių, dauguma rušių taikūs ir nereiklūs(prieš perkant reiktu pasidomėt, nes kai kurioms rušims reikia ypatingos priežiuros).
vendigo 2016.04.08 - 14:25
Pas mane tai būtų abejonių dėl gupijų suderinamumo su kardonešiais (pecilijom, molinezijom). Bent jau pas mane kai buvo keletas kardonešių, tai jie kapodavo uodegą kartu gyvenusiam gaideliui. Pas gupijas uodegos irgi nemažos. Ar nenukramtys? Aš daugiau kardonešių prie ilgauodegių neperku.
paularj 2016.04.09 - 23:31
Sveiki pirma karta isigijau akvariuma labai ilgai apie ji svajojau, bet nezinau ar galiu tokias zuvytes laikyti kartu. Noreciau savo akvariume apgyvendinti gupijas,klounus, ir black golfish. Ar sios zuvys gali gyventi kartu? gal galit pasiulylinti kokias zuvytes dar galeciau su siomis suderinti? Aciu
vendigo 2017.06.16 - 17:28
Gal kas žinot koks charakteris pas apistogramma kakadu? Norėčiau į savo didesnįjį akvą nusipirkti dar kokias 2 vidutinio dydžio žuvytes. Tik nežinau ką pasirinkt. Kadangi ramirezai pas mane kažkodėl negyvena, tai daugiau nelabai randu ką. Noriu, kad žuvytės būtų spalvingos ir ryškios. Kakadu neypatingai patinka (nes spalvingi tik gana trumpi pelekai), bet daugiau nerangu ką galėčiau pasirinkt. Su kitom mano laikomom žuvim jos lyg ir turėtų sugyventi. Bent jau rašo, kad tinka į bendrus akvariumus, ne agresyvios. Bet kažin kaip būtų su gupija? Pešiotų, ar ne? Ramirezai kai buvo, tai su gupijom be problemų. Tie iš viso nieko neliesdavo ir nieko neskriausdavo. Buvau nusipirkus apistogramma agassizi, tai gupiją turėjau iškelt į kitą akvą. Skabė. O kakadu kaip? Ar gal turit ką nors kito gražaus ir nelabai didelio pasiūlyti?

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias