Viskas apie žuvų priežiūrą, maitinimą ir auginimą
Laima 2008.05.04 - 09:10
gal galite pasakyti, koks lietuviskas sios zuvies pavadinimas ir kokios ju auginimo ypatybes. jos pakankamai aktyvios, tik nemaciau, kad nors kazka pas mane butu edusios, kai maitinau zuvis ir varles. Ta prasme, ir saldytu ir sausu maistu akvariumas jau buvo aprupintas...
Paveikslėlis

Dalintis FacebookDalintis TwitterDalintis Google+
virmantas 2008.05.04 - 09:33
Jokiu ipatybiu nera-zuvis kaip zuvis.Sauso maisto needa serk saldytu ar gyvu,kartais megsta uzsikasti i grunta.

bdh216 2008.05.04 - 10:40
kartais megsta uzsikasti i grunta.
Sakyciau gan daznai :wink:

zmogaus galimybės beribės . . .

virmantas 2008.05.04 - 12:03
bdh216 rašė:kartais megsta uzsikasti i grunta.
Sakyciau gan daznai :wink:

Nebutinai.Gan daznai visiskai neuzsikasineja.

Laima 2008.05.04 - 15:32
gal yra sios zuvies lietuviskas pavadinimas ir kur nors placiau aprasytas ju gyvenimas? vakar jos buvo uzsikasusios, gal taip jautesi saugiau adaptaciniu laikotarpiu, o siandien laisvai plaukioja po akvariuma....zinoma, prisilaikydamos dugno ir augalu sazalyno, nes guramis vienas kazkodel labai jau aktyviai jas 'kibina'....gal tiesiog todel, kad naujokes? :?

beje, kaip atskirti guramiu lyti?
visi sako ziurek i peleka.... :shock: kiek as ju stebejau, kad ir parduodamuose akvariumuose, desimtimis jie ten plaukioja, o pelekai visu vienodi.... :?:

virmantas 2008.05.04 - 16:46
Makrognatas ir tiek.O gyvenimas ju paprastas kaip daugumos priedugnio zonos zuvu,nuo kitu skiriasi tuom kad uzsikasti megsta ir sauso pasaro needa.(beje jei akvariumas atviras gali ir issokti.)

Guramiu patinu virsutinis pelekas smailas,o pateliu apvalus.O parduotuvese dazniausiai zuvis dar jaunos buna ir skirtumu nesimato.

Laima 2008.05.05 - 18:18
mano Macrognathus aculeatus...jau nebera, abieju.... :cry:
antra karta zuvis pirkau turgui, antra karta jos neisgyveno......gal tai antireklama? tai ir tegul...nes liudna... :cry: o gal tiesiog aplinkybiu sutapimas.... :cry:

coopeez 2008.05.06 - 15:37
laima, žinau iš kurio žmogaus perki man irgi seniau buvo lupa didelius pinigus ir pas jį nevisada būna karantinuojamos žuvys...aš pas jį esu nemažai išleides pinigų nedaug kas išgyveno.

Laima 2008.05.12 - 21:11
:? todel ir perku zuvis KIKOJ....nei viena nenumire....geriau brangiau sumoketi...tik turgui ivairove didesne......kokiu ten graziu buna...... :roll:

coopeez 2008.05.13 - 15:22
galiu duot patarimą pirk iš priešingo kampo žuvis ne iš to kur pirkai bet kitoi pusei istrižai iš to žmogaus :)

Auris 2008.05.13 - 17:42
Laima
cia tai geras :shock: net ligu neparsinesei :shock:

Laima 2008.05.18 - 08:38
nezinau, ar neparsinesiau ko nors.atrodo maniskes senbuves - visos sveikos.......
gavau nauja minti bebendraujant. sako, gal mano zuvys yra kazkokios ligos platintojos, ir visiems , kas naujo pakliuna, padovanoja tai, ir....atsikrato konkurento akvariume.
gal tai irgi protinga mintis? :?:
na....palauksiu, pastebesiu, zaliadumbliu bumas gal praeis...ir tada vel pabandysiu isigyt Makrognata...nes man jos buvo laaabai grazios.....

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias