Viskas apie žuvų priežiūrą, maitinimą ir auginimą
valiulytė 2012.02.12 - 16:05
Sveiki, norėjau paklausti ar galima žuvis šerti driūgo lervomis?
Kukulakis 2012.02.12 - 16:07
O kokio drugio lervomis nori sert?
dz0nis 2012.05.13 - 13:10
perskaiciau visa tema , bet neradau manes dominancio atsakymo del saldyto maisto kuri isigijau (bloody worms).

parduotuveje pasake kad jokiai budais kubelio tiesiai i vandeni nemesciau , o pirma i deciau i sieteli ir po tekanciu vandeniu istirpinciau - praplauciau . bet nelabai supratau kokia to esme? ar isvis reikia ji plauti ,tirpinti ? ar galiu tiesiog mesti i akvariuma?:)

Jagas 2012.05.13 - 14:34
dz0nis rašė:perskaiciau visa tema , bet neradau manes dominancio atsakymo del saldyto maisto kuri isigijau (bloody worms).

parduotuveje pasake kad jokiai budais kubelio tiesiai i vandeni nemesciau , o pirma i deciau i sieteli ir po tekanciu vandeniu istirpinciau - praplauciau . bet nelabai supratau kokia to esme? ar isvis reikia ji plauti ,tirpinti ? ar galiu tiesiog mesti i akvariuma?:)

imho mažai, kas taip cackinas... čia matyt del temp skirtumo (neatšaldyt vandens (jei ten stiklinė 2litrų) antra virškinimui žuvų gali pakenkt, natural habitat tropinės žuvys vargu ar su ledu susiduria, tačiau asmeniškai aš nesicackinčiau :) gal kiti turi kitokias nuomones....

Esu beraštis pripažįstu, prašau nesmerkti ir stipriai nebausti!
dz0nis 2012.05.13 - 15:52
man kaip buvo paaiskinta vien del to daryti taip, kad lede gali buti neaiskaus brudo , kad nepabloginti vandens paramentru :)

o talpa nedidele 60litru .
zuvytes pacios paprasciausios , kardonesiu keleta , sumatros barbusu , pora daniju ir tetros :)

kubeli jos suvalgo, nieko nelieka , bet pilvai pasipucia neblogai , manau truputi per daug kubelio -16 zuvyciu ? :)

Jagas 2012.05.13 - 16:04
padalink kubeli i 4 dalis ar bent dvi :) geriau po maziau ir dazniau nei viska is karto...

Jagas 2012.05.13 - 20:17
Dar321 rašė:
valiulytė rašė:Sveiki, norėjau paklausti ar galima žuvis šerti driūgo lervomis?

O čia gi kas per gyvis? :?

http://lt.wikipedia.org/wiki/Lerva :D

imho galima jei jas valgo :) na ir jei ligų neužneši jei čia jos gamtoje sugautos...
p.s. nuo medžių gamtoje nukritusias į vandenį kirmeles gi valgo :)

bet jei kalba eina apie laumžirgio lervas(vandeny sugautas) reiktu vengti mažesnes žuveles ir išgalabyt gali...

Dar321 2012.05.13 - 20:29
Jagas rašė:imho mažai, kas taip cackinas... čia matyt del temp skirtumo (neatšaldyt vandens (jei ten stiklinė 2litrų) antra virškinimui žuvų gali pakenkt, natural habitat tropinės žuvys vargu ar su ledu susiduria, tačiau asmeniškai aš nesicackinčiau :) gal kiti turi kitokias nuomones....

Zoopardavykloj labai teisingai patarė - visų pirma, užšaldytam vandeny tikrai visokios brudstvos pilna, o antra - šaltą maistą rydami žuviokai gali apsirgt. Todėl "cackintis" verta.

https://www.facebook.com/aquasharkslt/
---------------------------------------
Paveikslėlis
Paveikslėlis
dz0nis 2012.05.13 - 22:32
Na va ACIU uz pasisakymus , tikrai geriau truputi laiko sugaisiu , bet zuveliokai bus sveiki ;)
dar karteli dekui uz patarimus :roll:

Kukulakis 2012.06.14 - 22:43
Dar321 rašė:Zoopardavykloj labai teisingai patarė - visų pirma, užšaldytam vandeny tikrai visokios brudstvos pilna, o antra - šaltą maistą rydami žuviokai gali apsirgt. Todėl "cackintis" verta.

Su truklio lervom viskas aisku, o kaip ir perka perkosti saldytus ciklopus :roll: ?
seubynga 2012.06.14 - 23:55
Ciklopam ir artemijai šaldytai tirpinti ir praskalaut aš naudoju paprastą medžiagos gabalėlį (tiksliau seno pagalvės užvalkalo :roll: ) ir viskas normaliai. :)
Jonseris 2012.08.15 - 12:34
Metus laiko jau seriu paprastai, nieko neskalaudamas ir viskas kolkas gerai ;)
ROCKYS25 2012.12.07 - 09:45
Ar tinka sioms zuvims - uaru, red parrotams, gold severumams, tarakatams, green terrorams malta, nevirta jaucio sirdis???
Seip lygtai valgo visos, bet gal ne visoms galima?

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias