Viskas apie žuvų priežiūrą, maitinimą ir auginimą
G_187 2012.12.07 - 12:18
Tas tiesa. Bet jei visai netiktų rykliai žmonių neėstų, todėl galima jį naudoti, bet ne kaip pagrindą, o kaip paįvairinimą, kepenims pakenkti gali tik pastovus šėrimas šiltakraujų mėsa.

Jonseris 2012.12.07 - 12:29
Mano bendradarbis seria vien tik sirdim ir sako kad viskas jiems gerai. As buvau nupirkes versiuko sirdies, patarkavau susaldytos per burokine tarka bet nenorejo, pabande ir isspjove.
G_187 2012.12.07 - 17:21
Tavo bendradarbis mano tėvo klasioko sūnaus pusbrolis? tas tai jo, viską žino :D
mažiau klausyk ką kas sako, o skaityk, gūglink patikrintą informaciją forumuose.
Kad šiltakraujų mėsa kenkia žuvų kepenims - faktas įrodytas, apie tai galima pasigūglinti, kad jos noriai ją ėda - irgi aišku, o išvadas pasidarom kiekvienas sau kokias norime. Aš manau, kad kartais - tai nieko blogo, tačiau kasdien - ne kažką. Čia jau klausimas ar nori turėti sveikas žuvis, ar tau dzin.

Jonseris 2012.12.12 - 15:11
Esu skaites ne 1 straipsni apie tai, as kartais paseriu vistu sirduciu mesa, bet ne kekviena diena :)
seubynga 2012.12.17 - 00:45
Sveiki, skaliarai nuvalgo daugumą naujų augalų lapų.. Žinau, kad sakoma, jog sveikų augalų žuvys neliečia, tačiau atrodo, kad jie tiesiog mėgsta jaunus, minkštus lapus ir kapoja kaip salotas. Gal galėtumėt rekomenduoti kokį maistą žuvims, kuris padėtų atpratinti juos nuo šito įpročio? :roll: Šeriu sausu JBL Novo bel, šaldyta artemija, dugninių žuvų tabletėm (žalios kažkokios, pavadinimo nežinau), kartais gyvu maistu.
ROCKYS25 2013.01.17 - 13:30
Gal yra kokiu granuliu didesniu? Nzn kuom serti savo zveris. Duodu jaucio sirdies, bet jos daug negalima. Pirkau tabletes, bet gan nepigiai iseina jos ir be to ju nebekliuva samams, nes kol pluduriuoja jas sueda.
Kuom dar galeciau serti??
ROCKYS25 2013.01.17 - 14:47
Toks butu gerai, tik kur rasti db Klaipedoj :D
ROCKYS25 2013.01.17 - 16:25
O gal kas norit kooperuotis ir pirkti 25 kg maisa pasaru? :D
100 lt - 25kg
Jeigu 5 zmones tai uz 5 kg maisto sumoketume 20 lt :) metams laiko uztektu turbut ;D Tik reiktu dar pasismulkinti kazkaip, nes gan nemazos granules.
Stai toks: http://www.skelbimai.lt/pasarai-zuvims-5026032.html
Jeigu tinka karosams karsiams tai turetu tikti ir astronautams, green terrorams ir t.t. :)
Erikaa 2013.02.06 - 12:29
sveiki, visai susipainiojau su maistu, pasirodo jo tiek daug ir tokio įvairaus :) Susipainiojau kuom čia geriau šerti savo žuveles, kad augtų sveikos ir nieko netrūktų joms :roll: Akvariumas 20 l., augalinis( 7 rušių dar jauni augalai), akvariumas neseniai paleistas( 5 dienos), yra filtras ir burbuliatorius, po truputi jau suleista fauna: amano krevetė, 4 "red cherry", Neritina"Zebra" sraigė, 3 corydorus panda(1-1,5 cm dydžio), porelė jaunučių lialiusų( 2,5-3 cm). Truriu sauso maisto ir granulyčių. Lialiusai gan baikšti, plaukioja prie dugno, į paviršių dar neplaukia, o corydorus panda tai tokie judrūs ir smagūs žuveliokai, plaukioja visur, toks jausmas, kad lialiusai dugniniai, o ne corydorusai :what: Šian ryte įbėriau visai mažai granulyčių, kol plaukiojo paviršiui nieks nelietė, kai paskendo, corydorusai pradėjo godžiai ryti, o kol lialiusai atsibudo ir įsidrąsino tai ir maisto nelabai liko, tikiuosi bent kiek pavyko rasti :| Tai kaip juos man geriau maiinti ir kuom, gal papildomai kažkokias tabletem corydorusams, ar kokio šaldyto maisto? prašau pasiūlykit kuo geriausia būtų šerti tokias žuvytes, ko jiems reikia, kad augtų sveiki ir sotūs?
Doomce 2013.02.06 - 15:36
Visų pirmą didesnio akvariumo. Tokiame mažame tūryje pandos tikrai laimingos neaugs. Kiek žinau ir leliusams reikėtų didesnio litražo, iš karto drąsesni pataptų.
O šert artemijom arba krilium šaldytu, bet kad kuo mažiau vandens užšaldyto būtų.
Jei klystu, tai kolegos pataisykit.

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias