Viskas apie žuvų priežiūrą, maitinimą ir auginimą
ROCKYS25 2013.06.16 - 19:13
Kuom patartumet serti uaru? Prigalaudziau du naslaicius :D
aurimas 2013.11.11 - 22:48
Iškilo man problema ir noriu pasitarti .Aš einu į mokykla ir man iš ryto tik pašeriu visa diena daugiau nebeduodu.Gal iš ryto pašerti truputi ir vakare ar tik po mokyklos ar rite 1 kartą ?
Balerina 2013.12.04 - 20:28
Sveiki, gal kas auginate dafnijas ir galėtumėt parduoti kažkiek? Man jų labai reikia pabaigt bakalaurui ;)
vyctautas 2013.12.05 - 00:54
kaip šerti žuvis? 18 barbusų

200l gėlavandenis augalinis akvariumas.
aiwaraz3 2014.01.11 - 14:46
sveiki ka patartumet duot arovanai pvz krevetes tinka is parduotuves ?ar spec reikia ? jaucio sirdis kokia duodama ? nes kikoj pirkta smulki labai ... gal galima duoti lervas kirmeles pailgas kur pardavineja kikose baltos tokios ?... gal tiktu zalia mesa vistiena mazi gabaliukai? laukiu atsakymo

.
Marius 2014.01.11 - 18:37
Sprotu saldytu,maximoi kur saldyta zuvis vadinasi glazuruoti saldyti sprotai
Kukulakis 2014.01.12 - 16:33
aiwaraz3 rašė:sveiki ka patartumet duot arovanai pvz krevetes tinka is parduotuves ?ar spec reikia ? jaucio sirdis kokia duodama ? nes kikoj pirkta smulki labai ... gal galima duoti lervas kirmeles pailgas kur pardavineja kikose baltos tokios ?... gal tiktu zalia mesa vistiena mazi gabaliukai? laukiu atsakymo

Kiekos litru akvariume augini?
aiwaraz3 2014.01.14 - 18:46
1 mazdaug 15 cm arovana 200 litru akvariume ... mazoka vietos ? ar kas ? na mazdaug iki kokio dydzio ja galeciau augint tokiame litraze ? na parduotuvei tai isviso jinai gal 30 litru akvuke buvo kankinama .

na dbr dar plaukioja maistas apie 18 gupiju

.
Marius 2014.01.14 - 19:12
Velniskai per mazas akvariumas as auginau 450ltr teko parduoti buvo gaila zuvies.
Efkiooxx 2014.05.24 - 19:05
Sveiki, ciklidus savo šeriu sausu, šaldytu ir retkarčiais gyvu maistu, kartais dar agurko žalio duodu labai mėgsta :-) šiaip man pasidarė įdomu kaip duodat šaldytą maistą iškart įmetat ar atšildot?
Diksė 2014.07.02 - 19:03
Efkiooxx rašė:Sveiki, ciklidus savo šeriu sausu, šaldytu ir retkarčiais gyvu maistu, kartais dar agurko žalio duodu labai mėgsta :-) šiaip man pasidarė įdomu kaip duodat šaldytą maistą iškart įmetat ar atšildot?

Aš tai įmetu neatšaldytą, nes kitaip (jei daug duodu) kartais visko nesuvalgo, tai kartais užsiteršia vanduo, o tu kaip? :)

Nepmirškite pamaitinti ir augalų! Žuvis juk šeriate?!
vilks 2015.01.16 - 21:45
Sveiki.

Nusipirkau is vieno pardavejo tokius sliekus.
Paveikslėlis

Bet as manau, kad cia sudu kruva. Ne taip kad sliekiukai butu, bet kai istirpsta, kraujas ir ziauriai smulkus sliekiukai, kai imetu i vandeni, po visa akvariuma pasklinda ir taip kaupiasi tarp mano koralinio stambaus grunto, prilenda giliai, vanduo tampa rusvas. Nors labai nedaug jo dedu. Dabar isvis nedejau, nes vapsie nitritai sukilo, zuvis viena nugaiso, viska susitvarkiau, viskas dabar puiku, taciau sito maisto bijau bepilti. Manau arba as nemoku kazko, arba pardave labai levus sliekiukus. Nes vienas zmogus dabar sake, kad pas ji sliekiukai grazus, be jokio kraujo, vanduo ir sliekas uzsaldytas, specialiai ciklidams.

Pakomentuokit.

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 3 svečių