Krevetės, varlės, sraigės, ir t.t.
Donatas K. 2017.06.06 - 20:27
Panašu, kad sraigė pridėjo kiaušinių. Jei juos pašalinsi išvengsi demografinio sprogimo ;)
Pas mane obuolinės sraigės juos dėdavo ant apšvietimo dangčio (virš vandens)
vendigo 2017.06.07 - 17:10
:hah: Na ir nesiseka... :hah: Gal reik surast tą heleną ir mest lauk, ar ką... Jeigu kiaušinėlius dėtų virš vandens, būtų lengviau. O dabar kadangi tuos du radau ant dugno, tai išrankioti bus praktiškai neįmanoma. Prie priekinio stiklo tai matosi. O akvos gilumoj kas darosi, tai nesužiūrėsiu.
O kažin tie kiaušinėliai visada būna gyvybingi? Jeigu, tarkim, tą sraigę laikinai perkelčiau į kitą, mažiuką akvą. Ten išrankiot būtų daug paprasčiau. Gal ji išsidėtų, ir daugiau gyvendama viena, nebedėtų? Ar aš čia nusišnekėjau?
Kukulakis 2017.06.07 - 19:05
O žuvų ikrai negalėjo būt?
vendigo 2017.06.07 - 19:53
Kukulakis rašė:O žuvų ikrai negalėjo būt?

Nu nežinau, bet pas mane žuvys praktiškai pastoviai tų pačių rūšių, ir niekada niekas ikrų nedėjo. Neonams, kiek žinau, reikia ypatingų sąlygų, kad veistųsi. Lialiusai turėtų lizdus statyti (sąlygos veistis pas mane jiems irgi nėra tinkamos-tikriausiai filtro srovė per stipri. Nu čia aš taip manau), otocinklai-vargiai, korydorai-irgi nemanau. Be to, sakyčiau labai jau dideli kaip žuvims tie ikrai. Ir kažkaip po vieną. Nors nežinau ar yra žuvų, dedančių ikrus po vieną. Manyčiau, turėtų būti vienu metu gerokai daugiau ikriukų? Kol nebuvo helenos, tokių "stebuklų" niekada nerasdavau. Daugiau nežinau kas čia taip galėtų tokių "siurprizų" primėtyt :roll:
Beje, iš smalsumo vieną karoliuką įdėjau į buteliuką ir pastačiau. Nežinau po kiek laiko galima tikėtis rezultato, ir ar jis iš viso bus, bet pasilikau pažiūrėt kas bus. Nežinau kaip dažnai tos helenos deda tokius daiktus, bet šiandien apžiūrėjau, daugiau lyg ir neradau. Nors kas ten akvos gilumoj dedasi tai nesužiūrėsiu-augalai išsibujoję, nieko nesimato.
vendigo 2017.06.08 - 17:40
Kukulakis rašė:Šeip korydorai ikrus visur barsto.
http://www.aquamir63.ru/publ/bespozvono ... 18-1-0-271

Nu nežinau, korydorus turiu nuolat, bet nepastebėjau, kad jie pas mane ikrų barstytų :? Nu nebent gal kitos žuvys suėda? Arba gal labai maži, ir nepastebėdavau?
Keistai čia gaunasi. Peržiūrėjau nuorodą, tai pas mane tas kamuoliukas labai panašus kaip nuotraukose helenų kiaušinėliai. Bet jis ne "pagalvėlėj", o tiesiog palaidas ant grunto buvo. Jokiam apvalkale, prie nieko nepritvirtintas, tiesiog toks karoliukas ir tiek. Rašo, kad nesiveisia, jeigu yra akvoj labirintinių žuvų. Nu, pas mane yra lialiusai. Tai jie joms netrukdo? Bet keistai gaunasi-jeigu žuvys suėda kitų žuvų ikriukus, tai kodėl niekas nesuėda šitų?
P.S.-kol kas daugiau nerandu. Nors kas darosi akvos gilumoj link galinės sienelės, tai nežinau.
Kukulakis 2017.06.08 - 19:06
O anksčiau taip atidžai ikrų ar ieškodavai? ;) Spėju, kad čia bus korydorų ikrai, o jei yra neonų, mažai šansų mailiui išsiristi ir išgyventi.
vendigo 2017.06.09 - 18:22
Kukulakis rašė:O anksčiau taip atidžai ikrų ar ieškodavai? ;) Spėju, kad čia bus korydorų ikrai, o jei yra neonų, mažai šansų mailiui išsiristi ir išgyventi.

Tai aš tų ikrų ir dabar neieškojau :) Tiesiog labai jau užkliuvo už akies toks nematytas, keistas daiktas. Labai jau dideli kaip tokiai mažai žuvytei atrodo... Nors neturiu supratimo kokio dydžio koridorų ikrai būna. Šiaip tai gruntą gana atidžiai apžiūrėdavau tiek anksčiau, tiek dabar. Stebėdavau situaciją su melanijom, rankiodavau vis po truputį. Mažąjam akvariume irgi gyvena 3 koridorai, bet ten nieko panašaus nėra. Bet kuriuo atveju, apsidrausdama visgi išimu tuos ikrus keistus (nors po tų dviejų dar kol kas daugiau neradau). Užtenka man ir 1 helenos (jeigu ten visgi jos gėris). :)

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias