Krevetės, varlės, sraigės, ir t.t.

Dalintis FacebookDalintis TwitterDalintis Google+
coopeez 2008.01.27 - 13:29
tu čia turi omenyje apie tas sraiges melanijas? jei apie jas tai jos dauginas man rodos greitai jei maisto pakanka, jos gerai rausia dugną, neleidžia užrūgti, ir sunaudoja maisto likučius.

cyberhoood 2008.01.27 - 14:00
taip turejau uomeny sraiges. o jos hermafrodites? kiek laiko ju ikrai vystosi?

coopeez 2008.01.28 - 12:12
jo kiek žinau, ikrai negaliu pasakyt kiek laiko nes pats neturiu :)

Edga 2008.01.28 - 18:45
Man nepakenktu info, kaip jas galima sunaikint? :roll: Nebuvo, nebuvo, kol nenusipirkau augalo i akva, po kazkiek laiko pastebejau gal 3, po savaites 100, siandien gal 300 sliauzioja po akva :? Duokit patarima kaip jomis atsikratyt galima, nes labai daug ju, ir per augalus sliauzioja ir per stikla.

Dar321 2008.01.28 - 18:51
Edga rašė:Man nepakenktu info, kaip jas galima sunaikint? :roll: Nebuvo, nebuvo, kol nenusipirkau augalo i akva, po kazkiek laiko pastebejau gal 3, po savaites 100, siandien gal 300 sliauzioja po akva :? Duokit patarima kaip jomis atsikratyt galima, nes labai daug ju, ir per augalus sliauzioja ir per stikla.

Peršeri žuvis, todėl jų tiek ir prisiveisė. Mažink pašaro kiekį ir jų savaime apmažės. Na tik aišku ne per dieną, dvi, tačiau per mėnesiuką pamatysi rezultatą. :wink:

https://www.facebook.com/aquasharkslt/
---------------------------------------
Paveikslėlis
Paveikslėlis

cyberhoood 2008.01.28 - 20:32
as zinau tai jod i akvariuma leidziant Co2 sumazeja sraigiu ikru. pats tai pastebejau taciau Co2 daro neigiama zala zuvu jaunikliams, nes patele kuri kas menesi atsivesdavo po40 pecilijuku kai pradejau leisti co2 ji pagimde taip pat apie 40 taciau virs dvidesimts ju buvo negyvi kiti issigime ar nevisiskai issivyste is visu jaunikliu liko gyvi tik 3 kurie buvo taip pat issigime. norejau padaryti foto taciau per nakty nersykloje jaunikliai (negyvi) pabaltavo ir nieko nesimate.

Dar321 2008.01.28 - 21:10
cyberhoood rašė:as zinau tai jod i akvariuma leidziant Co2 sumazeja sraigiu ikru. pats tai pastebejau taciau Co2 daro neigiama zala zuvu jaunikliams, nes patele kuri kas menesi atsivesdavo po40 pecilijuku kai pradejau leisti co2 ji pagimde taip pat apie 40 taciau virs dvidesimts ju buvo negyvi kiti issigime ar nevisiskai issivyste is visu jaunikliu liko gyvi tik 3 kurie buvo taip pat issigime. norejau padaryti foto taciau per nakty nersykloje jaunikliai (negyvi) pabaltavo ir nieko nesimate.

O CO2 leisdamas aeratorių taip pat pajungei?

https://www.facebook.com/aquasharkslt/
---------------------------------------
Paveikslėlis
Paveikslėlis

cyberhoood 2008.01.28 - 21:17
viena kart jungiau kita ne abiem atvejais vaikai zuvo ar issigime

Wabaliukas 2008.01.28 - 23:47
Gal visgi leisdamas co2 parametrai sokineja? Gal nepatinka jaunikliams tai?

cyberhoood 2008.01.30 - 10:09
na tai ar kas zino ka apie melanijas?

Augis 2008.02.08 - 00:05
Edga rašė:Man nepakenktu info, kaip jas galima sunaikint? :roll: Nebuvo, nebuvo, kol nenusipirkau augalo i akva, po kazkiek laiko pastebejau gal 3, po savaites 100, siandien gal 300 sliauzioja po akva :? Duokit patarima kaip jomis atsikratyt galima, nes labai daug ju, ir per augalus sliauzioja ir per stikla.

Melanijas ir visokius kitokius shliuzhiukus lb megsta zhuveles "Botijos", pas mane jas visas iki vienos mielai ishrijo :) Man asmenishkai "pagelbejo" Botija Klounas. Ir naudinga ir grazi zhuvis.

People dont drink water :)

Dr.Phantom 2008.02.08 - 00:12
Augis,
Prašau rašyti tvarkingai. Tokios nesąmonės kaip "sh", "zh" ir t.t. šitame forume netoleruojamos. Pataisyk savo pranešimą ir rašyk tvarkingai. Jei dar kartą tokia rašliava pasikartos, tai trinsiu visus tavo pranešimus. Ačiū už dėmesį.

Nėra gėda nežinoti, gėda - nenorėti sužinoti...

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias