Viskas apie augalų auginimą, sodinimą, genėjimą, tręšimą, ir t.t.
Akvafan 2019.11.18 - 14:16
Sveiki, įsigijau 45L akvariumą su 24W LED lempa ir kaskadiniu išoriniu filtru HBL302. Norėčiau užsiauginti šiek tiek augalijos, bet šioje srityje neturiu daug patirties... Gal turite ką patarti konkrečiau iš augalų? Kokios priežiūros jie reikalauja? Kokia situacija su dirvožemiu?Ačiū Jums labai :)
vendigo 2020.06.22 - 20:16
Akvafan rašė:Sveiki, įsigijau 45L akvariumą su 24W LED lempa ir kaskadiniu išoriniu filtru HBL302. Norėčiau užsiauginti šiek tiek augalijos, bet šioje srityje neturiu daug patirties... Gal turite ką patarti konkrečiau iš augalų? Kokios priežiūros jie reikalauja? Kokia situacija su dirvožemiu?Ačiū Jums labai :)


Jei nėra patirties, reikėtų rinktis nereiklius, lengvai auginamus augalus. Prekyvietėje tikrai patars ir pasiūlys kokius. Taip pat reikėtų apsispręsti kokių normia-greitai augantys augala teoriškai turėtų kažkiek pagelbėti kovoje su dumbliais, bet su jais reikės kas savaitę terliotis retinant (kitaip akva pavirs į pelkę). Jei nenori prie akvariumo praleisti tiek daug laiko, geriau rinktis lėtai augančius augalus. Vienas iš labiausiai rekomenduojamų nereiklių augalų yra ragalapis (greitai augantis). Iš lėtai augančių tiks anubiai, microsorum paparčiai. Jei renkamasi iš nereiklių augalų, dažniausiai ir gruntas didelės reikšmės neturi. Svarbiausia, kad būtų tinkama akmenukų frakcija-ne per smulkūs, ir ne per stambūs. Šiaip augalų pasirinkimas yra tikrai didelis, ir pardavėjas tikrai parinks tinkamus iš to ką turi. Tik patarčiau prieš perkant pasidaryti sąrašiuką savo auginimo sąlygų akvariume-apšvietimo intensyvumas, akvariumo aukštis (kad neįsigyti per aukštų augalų), temperatūra ir pan. Nes jei nusipirksi mėgstančius stiprų apšvietimą augalus, o apšvietimas bus per menkas-jie sunyks.

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias