Įrangos gedimai, problemos su įrangos veikimų ir t.t.
Barthh 2009.09.13 - 20:07
Sveiki, man reikia skubios pagalbos. šiandien vidurdienį į savo akvą pradėjau leisti CO2. viskas buvo gerai. bet poto, kai išlindo plecostomas iš savo urvo, jis prilipo prie stiklo ir apsisuko uodega į viršų. keletą minučių paplaukioja paviršiuje ir vėl limpa prie stiklo tapačia pozicija. keisti dalykai ir su trintuku. jis jau net nebenusileidže į dugną. visą laiką plaukioja paviršiuje. Trintuką net galima priliesti, jis nesureaguos. bet jis kartais paplaukia, tai gyvas, bet bijau kad ilgai nebus. :sad: Prašau, paaiškinkit kas ne taip. CO2 aš gaminau pagal šitas instrukcijas, tik nevalgiau šokolado:
http://public.fotki.com/modestioxx/co2- ... s-gamyba-/
Akva 45l. (dabar žinau kad jūs visi rašysit: pirmiau susižinok kiek reikia plecostomui ir trintukui vietos... :razz: Taip, aš žinau kad reikia didesnio akvo, bet ŽMONĖS, jug jie dar tik kokios savaitės, pusantros.)
kitos žuvys:
8gupijos. (prieš pusvalandy ką tik pasidaugino, tai dabar 10, kitas jau suvalgė, o šitų nevalgo)
4 kardonešiai.
Dėkui iš anksto.
coopeez 2009.09.13 - 20:52
kaip tavo manymu, ką jie veikia paviršiuje? Oro jiems trūksta junk lauk tą co2...
Barthh 2009.09.13 - 21:18
coopeez rašė:kaip tavo manymu, ką jie veikia paviršiuje? Oro jiems trūksta junk lauk tą co2...

išjungiau jau senokai ir plecostomusas jau sveikas. o tai kaip tada? co2 visai nenaudot, ar mažais kiekiais?
nitis 2009.09.13 - 21:26
pries sekanti eksperimenta siulyciau pasikaitinet daugiau nes kita karta pasekmes liudnos bus - paduodamo co2 kieki reikia kontroliuoti kaip suprantu tu to nepadarei

siaip pasikartosiu bet siulua pradziai pasidometi placiau apie co2 naudojima nes jei manai kad tik paleides co2 tau augalai augs be proto klysti nes reikes imtis visos eiles priemoniu kad augalai stabiliai augtu

Niekada nesigailėk dėl to ką padarei - gailėkis dėl to, ko nepadarei!!!!!!!!!!!!!!
Barthh 2009.09.13 - 21:27
nitis rašė:pries sekanti eksperimenta siulyciau pasikaitinet daugiau nes kita karta pasekmes liudnos bus - paduodamo co2 kieki reikia kontroliuoti kaip suprantu tu to nepadarei

siaip pasikartosiu bet siulua pradziai pasidometi placiau apie co2 naudojima nes jei manai kad tik paleides co2 tau augalai augs be proto klysti nes reikes imtis visos eiles priemoniu kad augalai stabiliai augtu

Aišku. Ačiū už atsakymus.
monsteris 2009.09.14 - 11:21
idomu kasip tu ten leidai ta CO2 kad per diena zuvis tavo i virsu sulipo? :)
nitis 2009.09.14 - 12:41
speju adatinio voztuvo sistemoje nebuvo 8/

Niekada nesigailėk dėl to ką padarei - gailėkis dėl to, ko nepadarei!!!!!!!!!!!!!!
Barthh 2009.09.14 - 13:58
nitis rašė:speju adatinio voztuvo sistemoje nebuvo 8/

buvo. bet negerai jį buvau įdėjęs.
monsteris 2009.09.15 - 11:55
bet vistiek, juk vandenyje jis taip greit neistirpsta, na nebent turi super gera reaktoriu arba i filtra padaves esi
nitis 2009.09.15 - 12:29
na jei vanduo neminkstinamas daug co2 juk neistirpinsi ;)

ecka333 2012.06.03 - 22:53
Esu nusipirkes co2 difuzoriu http://www.ebay.com/itm/Aquarium-Co2-Sy ... 256317c0c3
Kokia savaite veike normaliai, burbuliukai buvo labai smulkus. Po savaites ties ta vieta, kur keramika suklijuota su korpuso plastmase, pradejo eiti labai stambus burbulai. Atrode, lyg ties ta vieta keramika butu "pramusta" ir visas co2 iseina per viena skyle. Todel tokio difuzoriaus nebegalejau naudoti. Pas mane manometras ant baliono rodo apie 55 psi slegi, eina api 1burbuliukas per sekunde. Speju, arba per didelis slegis, arba gamintojo brokas (kazkur yra mazas oro tarpelis tarp korpuso ir keramikinio cilindro). Gal kas panasu naudojat, ar turit kokiu minciu?

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 1 svečias