Įrangos gedimai, problemos su įrangos veikimų ir t.t.
Snekutis 2009.05.30 - 09:06
Pas mane akva 50 ltr. pradejo po truputi leisti vandeni. Akva klijuota juodu kazkokiu hermetiku pirktinis. Kaip ji ir kuo sutvarkyti?
nitis 2009.05.30 - 09:13
issiaiskink pro kur leidzia, ispjauk ta dali kampines siules ir uztepk ta vieta akvariuminiu silikonu

Niekada nesigailėk dėl to ką padarei - gailėkis dėl to, ko nepadarei!!!!!!!!!!!!!!
nitis 2009.05.30 - 11:26
senukuose , dar as pirkes bauhof parduotuveje bet bauhof yra makroflex firmos GA103 tik skaidrus ir baltas silikonas

Niekada nesigailėk dėl to ką padarei - gailėkis dėl to, ko nepadarei!!!!!!!!!!!!!!
nitis 2009.05.31 - 10:48
tik paiimk lipnios juostos apsiklijuok kad nesitepliotum stiklo kur nreikia ir vieta kur tepsi silikona nuriebalink spiritu kokiu ar skiedikliu

Snekutis 2009.06.03 - 21:13
rhCp rašė:Na jei dar turi kokia bonka to seno rusiško spirito, tai būtinai jį imk :) dabar jis relikvija jau :D

Tai jau tokia relikvija geriau i skrandi :D Aciu uz patarimus jau susitvarkiau.
karazz 2012.08.09 - 17:54
Sveiki, neisivaizduoju kaip, bet is mano 75l lenkisko akvariumo isbego ~20% vandens ant zemes. Pats namie nebuvau, bet drauge sake, kad buvo aprasojes apatinis galines sieneles kampas. Akvariuma idejau i vonia, pripildziau iki virsaus, o jis nebeleidzia... Kaip suprast?? Ka manot kaip toliau elgtis? Antra karta nelabai noreciau, kad taip issilietu... Kaip dar galeciau patikrint, ar akvariumas nekiauras? :)
Dar321 2012.08.09 - 20:16
Jei niekur neįskilęs, tai gerai apžiūrėk klijavimo siūles toj vietoj, kur buvo užrasoję ir apskritai visą akvą, nes šiaipsau per viršų pats vanduo neišlipa. Jei taip nieko nepastebėsi, tada nusausink iš išorės visą akvą, statyk ant tamsesnio popieriaus (nors ir šikpopieriaus priklot, svarbu, kad būtų gerai sugeriantis vandenį) ir pripilk pilną akvą vandens. Prie šoninių siūlių gerai prispaudus irgi pritvirtink (priklijuok su lipnia juosta) popieriaus - taip iškart pastebėsi belekur pasirodžiusį nors 1 lašelį.
Atradus probleminę vietą, jei dar galioja garantija, nešt pardavėjui pakeist.

https://www.facebook.com/aquasharkslt/
---------------------------------------
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Kukulakis 2012.08.09 - 23:08
Gal cia ne akvariumas kaltas. Viena karta buvo man vandeni isvares filtras per oro paemimo slangute. Buvau iskyses ja pro dangti ir vietoj to, kad trauktu ora eme pusti vandeni. Isvare vandeni iki filtro virsas. Dabar slangute visada palieku po dangciu. Cia taip nutyko su FAN-2 filtru.
seubynga 2012.08.09 - 23:26
Kukulakis rašė:Gal cia ne akvariumas kaltas. Viena karta buvo man vandeni isvares filtras per oro paemimo slangute.

Su Fan Mikro filtru ta pati problema. :roll:
karazz 2012.08.10 - 11:25
Dekui uz patarimus. Pas mane kaiptik Fan-2 filtras stovi, gal rimtai jame beda. Nes jau antra diena stovi vonioj pilnas akvariumas ir ne biski vandens nesumazejo :)

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias