Įrangos gedimai, problemos su įrangos veikimų ir t.t.
Kikas 2008.07.30 - 10:50
Ant savo akvariumo naudoju „Aquael 80 x 35“: ilgis 80 cm, plotis 35 cm, aukštis 10 cm, bruto svoris 2,915 kg, 2 lempos kiekviena po 18 w

Vakar viskas veike normaliai kai isjungiau nakciai lempas o shiandien ryte atsikeliu ijungiu ir jos man sviecia kazkokia rozine spalva ir mirgsi visa laika bet neuzsidega normaliai tik patys galai sviecia. Kas cia galejo nutikti joms?

Dalintis FacebookDalintis TwitterDalintis Google+
Jpupius 2008.07.30 - 11:07
lepos netinkamo galingumo arba ne tos rusies

Kikas 2008.07.30 - 11:29
bet tai jos buvo kartu komplektacijoje kai pirkau ir jos sviete normaliai 2 dienas o daba 3 diena jau nebe :(

ekslibris 2008.07.30 - 11:54
O kiek laiko tos lempos veike? Siaip pas mane irgi dangtyje buvo kazkokios lempos liaudiskai vadinamos "No name". Su jom tokie bajeriai buna. Pas mane jos veike apie pusmeti, paskui papilkejo, pradejo mirgseti. Nusipirkau naujas lempas ir visos bedos baigesi. Pas drauga tokio pat akvariumo tokias pacias lempas teko keisti po dvieju savaiciu. Manua kad beda su lempom.

Dr.Phantom 2008.07.30 - 12:16
Starteriuką pasikeisk. Baigs mirgsėti. Pas mane buvo panaši situacija.

Nėra gėda nežinoti, gėda - nenorėti sužinoti...

Kikas 2008.07.30 - 12:32
O pas mane po 3 dienu pradejo neveikt :D

O kur ta starteriuka galeciau nusipirkt? ir pas mane jie 2 stovi cia tai abu keist ar viena?

O lempos kiek suprantu kazkokios lenkiskos, kaip ir dangtis :D

Dr.Phantom 2008.07.30 - 12:46
Ten kaip supratau prie pat lempų starteriukai stovi? Pažiūrėk kuris jų mirgsi tą ir keisk. Aš tai keičiau abu, nes gamiklianiame dangtyje buvo per prasti sudėti. Nusipirkti gali kad ir senukuose.

Nėra gėda nežinoti, gėda - nenorėti sužinoti...

Kikas 2008.07.30 - 12:59
Jo jie tem prie lempu stovi 2 ir jie abu mirgsi :D tai lekiu nusipirksiu 2 o gal net 4 kad veliau nereiktu :D Bet as visada maniau kad osram firma visai nieko nes pas mane sarteriai tai osram firmos :D

Aciu visiems uz patarimus :)

Kikas 2008.07.30 - 13:24
nu va nusipirkau naujus starterius bet vistiek tas pats nors daba jau abi lempos rozine spalva sviecia bet neuzsidega tikriausiai reiks keisti lempas.

gal kas patarsit kur ir kokios firmos pirkti?

inferno 2008.07.30 - 13:59
pritariu ekslibriui kadangi tas pats buvo pakeiciau ir veikia jau normaliai :)

Kikas 2008.07.30 - 19:29
Nu va pakeiciau lempas ir viskas veikia daba normaliai :D

Aciu dar karta visiems uz pagalba :D

Marko 2008.09.14 - 14:25
nekursiu naujos temos: problema ta, kad lempos neuzsidega :x toks vaizdas kad kazkur nekontaktuoja, seniau pajudinus uzsidegdavo. Galvojau per silpni starteriai, nusipirkau naujas lempas filips aqurelle ir osram flora, viska pakeiciau, ijungiu, ir nieko :x nedega, pakeiciau senom - nedega :x visur paklibinau kas tik klibinasi, bet elektrikas is manes nekoks :x gal esat kas susidures su tokia problema ir galetu man pagelbeti kauno mieste :roll:

Armantas 2008.09.14 - 21:58
Elektroj (elektronikoj) būna tik 2 gedimai:
Arba nėra kontakto, arba jis yra ten, kur jo nereikia. Negi taip sunku rasti vieną iš dviejų? :lol:
Atsidaryk dangtį ir apžiūrėk droselius

Marko 2008.09.14 - 22:05
kad kontakto nera as ir pats suprantu, esme tame, kad palikus silpnesnius gamiklinius starterius lempos sviecia, kriasi sunkiai, bet nors jau sviecia, tai va naujas klausymas kodel su galingesniais starteriais neuzsikuria lempos?

Armantas 2008.09.15 - 01:02
Labai patrumpins tau lempų amžių per galingi starteriai, nes siūlelį per ilgai kaitina. Keisk į tokius, kokie ir turi būti. Žvakei užpūsti juk kompresoriaus nenaudoji?...

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias