Įrangos gedimai, problemos su įrangos veikimų ir t.t.
artbart 2012.05.09 - 07:54
reiks pasidometi, kaip pajungti viena lempa ant dvigubo balasto, bet kazkaip del lempu tai manau, kad jos bus geros. Itariu arba balasta, arba dar perskaiciau, kad patronai gali buti prasti.
Kaunietis 2012.05.09 - 09:22
artbart rašė:reiks pasidometi, kaip pajungti viena lempa ant dvigubo balasto, bet kazkaip del lempu tai manau, kad jos bus geros. Itariu arba balasta, arba dar perskaiciau, kad patronai gali buti prasti.

O tai pas tave ne elektroninis droselis?

Nauja pradžia 2014 02 01
artbart 2012.05.09 - 19:13
Sveiki,
susitvarke beda - matyt per silpnai buvau ispraudes pacias lempas, arba koki laiduka isklibinau - lempos veikia. Aciu uz pagalba :)

ps.: taip, elektroninis droselis
Kaunietis 2012.05.10 - 06:27
Dar321 rašė:O tai koks gis dar gali būt T5 liustrom skirtas droselis?.. :what:

gal staterių/balastų sistema :P

Nauja pradžia 2014 02 01
emo 2012.10.09 - 19:16
Sveiki gal galėtumėt patarti kodėl pradėjo mirksėti akvariume apšvietimo lempa kai įjungi buvo viskas gerai bet dabar pradėjo kvailiot lempa pas mane yra įdėta kuri skatina augalų augimą pakeičiau ir starterį vis vien tas pats gal dar kaltas ir droselis nes labai jau karštas būna net rankos neina palaikyt pas mane jis yra elektromagnetinis gal reik pakeisti y elektrinį patarkit.Ačių
emo 2012.10.10 - 19:35
Labas tai man kiek supratau reikėtų pakeisti droselį į elektrinį ir lempa ir kokio galingumo reikėtų pirkti tą lempa ir ar ji irgi skirta augalų augimo skatinimui.Ačių
aliurc 2012.10.11 - 09:37
Yra visose senukose pardavinejami elektriniai balastai,paprasysi kokio reikia ir duos,ten gali ant vieno dvi lempas prijungti,pats pirkau kazkada.dangtyje pas save viska istrauksi ir pastatysi ji.tik pradzioje apsispresti reikia kokio galingumo lempos bus
emo 2012.10.12 - 19:21
Labas vakaras taigi jeigu aš pakeisiu elektomagnetinį droselį į elektrinį tai starterio nereikės kaip jūs rašete

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias