Įrangos gedimai, problemos su įrangos veikimų ir t.t.
dz0nis 2012.06.12 - 18:43
Na sioje sveroje as dar tik naujokas , bet esu isitikines, kad tikrai negerai ikisai ta fleita :roll: Vandens srove neturetu buti nukreipta i dugna kaip pas tave (arba man tik taip atrodo kad nukreipta i dugna :D) Deretu fleita pakreipti i vandens pavirsiu ;)

Jei nusisneku pataisykite :)

TomasB 2012.06.12 - 19:06
Ta prasme panardint ir i pavirsiu kad pustu? :)

Akvariumas: 30l Filtras: Aquael Fan Filter plus Apsvietimas: Viena taupuke.
Fauna: 2 Danijos, 5 ampuliarijos ir kruva babaulciu.
Flora: Keli stripriai subujoje ragalpiai, valisnerijos ir dar kazkas ka man ikiso kai pirkau akvariumui zuveliokus. :D
dz0nis 2012.06.12 - 19:36
Gali ir virs vandens pakabinti , bet tada girdesi vandens ciurlenima , ir jeigu akvariumas miegamajame tai tas ciurlenimo garsas nera pats maloniauses :D

Va kaip pas mane padaryta , panardinta po vandeniu ir jokiu bedu nera zuvys nesiskundzia , laimingos oro netruksta ;)

Paveikslėlis

Dabar jau matos :)
Paskutinį kartą redagavo dz0nis 2012.06.12 - 19:43. Iš viso redaguota 2 kartus.

TomasB 2012.06.12 - 19:37
Nesimato tavo paveiksliuko. :)

Flora: Keli stripriai subujoje ragalpiai, valisnerijos ir dar kazkas ka man ikiso kai pirkau akvariumui zuveliokus. :D
TomasB 2012.06.13 - 21:56
As irgi taip padariau, nezinau ar sutapimas ar kaip, bet zuvis, atsigavo iskart. :)

saulix 2012.10.28 - 00:25
Kas galėtų darytis su pakabinamu filtriuku, kad jis per savaitę (3-5 dienas) priauga kažkokių gleivių iki tokio lygio, kad nepajėgia vandens pasiurbti? Tos gleivės visame filtre (kempinėse, vamzdeliuose). Pats akvariumukas švarus, jokių gleivių ar dumblių, vanduo skaidrus, tik tą filtrą atsibodo taip dažnai plauti... Kas čia galėtų būti?
vitas 2012.11.12 - 20:39
Jbl e1501 kokiu budu reguliuojema srove? Keliom minutem galima atjungti filtra? Keiciant vandeni labai jau ten taskosi viskas, kai filtras ijungtas.

130x40x50. 220undenelio.
2x54w t5 po 10h
Filtras: JBL e1501.
vitas 2012.11.12 - 21:24
Vat tas keliolikai mane ir domintu labiausiai :) Nes vandens keitimas pas mane uztrunka gan ilgai. Praktikos dar maza....

130x40x50. 220undenelio.
2x54w t5 po 10h
vitas 2012.11.12 - 21:56
Jiai ismetimo vamzdeli paleidziu zemyn, tada rauna augalus :(

130x40x50. 220undenelio.
2x54w t5 po 10h
Oligarchas 2012.12.25 - 14:52
Sveiki, visus su šventėmis! :)
Akvariumuose esu naujokas. Mes turime 300l akvariumą, Jis yra 120cm ilgio, 75cm aukščio, 38cm pločio. Pirkome vidinį, biologinį filtrą bluwave 7. Na augalų kol kas turime 7. Gruntą labai kruopščiai išplovėme, augalus irgi, statulėles tai pat išplovėme. Akvariumą tiek iš vidaus tiek iš išorės išvalėme. Na viską atrodo gerai padarėme. Parduotuvėje pardavėja pasiūlė trašas augalams. Jas sakė sudėti prieš pilnat vandenį po gruntu paskirstyti, bet toliau nuo augalų. Taip ir padarėm. Supylėme vandenį, įdėjome kur prie filtro buvo tokios bakterijos. Jau 5 dienos kaip jis dirba, bet vanduo nėra švarus. Ant viršaus pilna tokių kaip miltelių, lyg dulkės ar kokia nors plutelė, na milteliai atrodo toki balti, bet jų labai daug. Tas filtras jų visiškai neišvalo. Ten kur įeina per angas šiukšlės tai jas traukia, bet jos kažkaip daugėja tam akvariume, o ne mažėja. Vanduo lyg ir skaidrus, bet kaip tos šiukšlės plaukioja ratais taip ir jau stovi 5 diena. Augalai pradėjo kai kurie ruduoti. Vienas toks kaip žolytė, pievelė, ji pradėjo ruduoti nuo šaknų visi lapeliai. Nežinau ką daryti. Gaila žiūrėti į tą akvariumą kaip augalai miršta, o gal nemiršta, bet ne kaip man jie atrodo. Jei taip ir toliau tas filtras tik elektrą eikvos tai nieko gero iš jo nebus. Padėkit, nes nežinau ko imtis. Apšvietimas dirba visą dieną. Lempos skirtos augalams 2, 36w.
P.S. Yra ir šildytuvas, 300W. Bėja akvariumas yra atviras. Galiu nuotrauką įdėti jei reikia.
Oligarchas 2012.12.25 - 15:34
1. Akvariumo tūris (gamyklinis ir realus vandens kiekis). 300l
2. Akvariumo įranga (filtras, apšvietimas, šildytuvas,CO2 įranga ir kita...). Fitlras bluwave 7(vidinis, biologinis), 300w šildytuvas, 2 augalinės lempos po 36w.
3. Akvariumo starto data. 2012.12.20 2h nakties.
4. Kokie preparatai naudojami akvariumo starto metu ir šiuo metu? Prie filtro komplektuojamos bio bakterijos, trąšos augalams.
5. Flora (tikslūs lotyniški pavadinimai). Pavadinimų neturiu, išmesti per kavailumą. Augalai šiek tiek ima ruduoti.
6. Fauna (tikslūs lotyniški pavadinimai). Žuvyčių nėra.
7. Kas kiek laiko keičiate vandenį ir ar su dugno nusiurbimu, bei kokiais kiekiais? Dar vanduo nekeistas, nepraėjo nei savaitė nuo startos pradžios.
8. Kiek kartų šeriate žuvis ir kokiu maistu (gyvas, šaldytas, sausas)? Žuvų nėra.
9. Vandens temperatūra ir parametrai (jeigu yra galimybė). temperatūra: 24-26.
10. Kiek laiko veikia apšvietimas? visą dieną. Maždaug 14h
11. Vandens aeracija. Nežinau kas tai yra.
12. Kada pastebejote problemą? Po 1 dienos, kai sukilo visos šiukšlės į paviršių. Augalai ruduoti pradėjo maždaug nuo starto pradžios praėjus 3 dienom.
Kukulakis 2012.12.25 - 15:58
Isko gyvens bakterijos, jei nera isvis jokios faunos? Kur isigyti augalai? Betkokiu atveju perilgas apsvietimo laikas, mazink bent jau iki 8 h. Kaip suprantu augalu neperdaugiausiai, gal dar ir su trasom nereikejo labai skubet. Kad paleidus akvariuma sukyla siuksles, tai naturalu, po kiek laiko turetu viskas nusistoveti. Pakeisk vandeni ir pradek leisti po truputi nereiklias zuvis.Bakteriju nepylk.
11. Vandens aeracija. Nežinau kas tai yra.

Papildomas oro padavimas kompresoriaus ar filtro pagalba. Tavo atveju dabar nereikalingas.

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias