Įrangos gedimai, problemos su įrangos veikimų ir t.t.
sandriuke 2008.03.26 - 10:41
Gal zinot, kodel man filtras nebeburbuliuoja?Isvaliau kempine, visus tarpukus issveiciau, o jis vis tiek burbuliuku neleidzia.su srove tai viskas gerai.
Gal turit kokiu minciu?

Dalintis FacebookDalintis TwitterDalintis Google+
Wabaliukas 2008.03.26 - 11:28
gal per giliai ileidi filtra i vandeni? paskui pazirek ta zarnele tokia, ar islenda is vandens. Jei sie dalykai tvarkoj, tai turetu kaip ir burbuliuoti.

Dalintis FacebookDalintis TwitterDalintis Google+
sandriuke 2008.03.26 - 15:45
jau burbuliuoja :D . Pasirodo, buvo viena skylute uzsinesusi, ir pro ja ten labai jau sunkiai oras praeidavo. Tai isvaliau ja ir dabar jau viskas veikia :)
Seneka 2009.08.27 - 11:36
Sveiki, akvariuma turiu jau 3 metai.Maniskis 20l talpos, gyventojai: samas, 2 gupijos, 2 pecilijos ir ternecija.Floros nera.Burbuliatorius.Turiu klausimeli, ar gali buti toks variantas kad del burbuliatoriaus sroves zuvytems per sunku plaukioti? :? Tiesiog stebejau jas isjungus burbuliatoriu ir ijungus tai kazkaip labai nesikeicia ju elgesys, taciau toks jausmas kad jos isireze plaukia, nes srove jas nesa...Ir siaip jos visos kazkaip prie jo lenda, tai uzlenda kur tai galinejasi su srove.
Ir kad nekurti kitos temos klausimelis:samas pas mane jau 3 metai o ternecija 1,5,, pries savaite nupirkau gupiju ir peciliju, ar gali buti kad samas atgijo kai atsirado daugiau kompanijos, ar jam kazkas atsitiko blogo, nes tokio judraus aukstyn -zemyn, po visa akvariuma nebuvau maciusi :( Tiesa, jis pailsi, "pamiega", ne nuolatos taip duodasi.Bijau del laseliu kuriuos ilasinau nuo dumbliu( "Sera algovec" algae cntrol), nes mano akvariumas labai sviesioj vietoj ir as jau soninius stikliukus uzdengusi.Gal vargsas apsinuodijo? :?
P.S.Nepykit del klausimu, zinau kad jus profesionalai, noriu patarimo ;)
monsteris 2009.08.28 - 10:15
tavo vadinamas burbuliaturius turetu but vadinamas oro kompresorium, kiek zinau sroves jis tikrai neleidzia tik per akmenuka smulkina ora i burbuliukus. Itariu, kad tu kalbi apie filtro srove pro kuria filtras ispucia itraukta ora, tai jai tu atsukes iki maximumo srove ir filtra turi skirta 150l akvariumams tai zuvim isivaizduoju kaip sunku plaukt, paprasciausiai prisuk filtro srove arba nukreip i sona ir bus zymei lengviau plaukiot zuvims.
Seneka 2009.09.02 - 23:38
Dekui uz atsakyma.Taip, tu teisus, ne burbuliatorius tada turiu omeny, o vandens filtra.Tiesa pasakius jis skirtas mano akvariumui, pats maziausias.Bet prisukau oro srove, bandysiu stebeti zuvytes.Na , o kaip del zuvyciu elgesio?Ar galejo samas apsinuodyti?Ar jis pajutes kompanije atgijo?Nes kuri laika gyveno tik su viena zuvele :roll:
Beje, dekui uz atsakyma
sirsia 2009.11.08 - 18:35
Sveiki,
nusipirkau oro kompresoriu EHEIM 200 nuorod. http://www.zooplius.lt/pID/109/Oro-komp ... m-200.html ijungiau issigandau garsas didesnis negu filtro gal kas toki turi ar turi jis garsiai uzti, nes miegu 1,5 m nuo akvos daba nakciai isjungiu. ar gerai isjunginet nakciai? akva 450l ciklidinis be augalu filtras Fluval FX5 gal nakciai uztenka jo?
nitis 2009.11.08 - 18:56
jis rekia nes nepajungei slangeliu kai jas pajungsi jis dirbs labai labai tyliai- pats toki naudoju tikrai geras daiktas

Niekada nesigailėk dėl to ką padarei - gailėkis dėl to, ko nepadarei!!!!!!!!!!!!!!
sirsia 2009.11.08 - 19:17
nu jo tikrai as pajungiau viena tik slangele kitos ne pajungiau abi neberekia :)
nitis 2009.11.08 - 19:23
tik sudek atbulinius voztuvus nes man atvejis buvo kai ilgokai nenaudojau kazkokiu tai butu vanduo atejo iki kompresoriaus

Niekada nesigailėk dėl to ką padarei - gailėkis dėl to, ko nepadarei!!!!!!!!!!!!!!
Aqas 2010.02.28 - 13:54
Pas mane irgi fan mini plus filtro voztuvelis kas savaite uzsikisa, labai atsibosta kiekviena savaitgali valyt ta zarna :|

Nera to blogo, ko nesuvalgytu studentas ;)
aliurc 2010.03.04 - 19:20
sveiki,turiu eheim200 burbuliatoriu,man atrodo mesiu as ji tuoj per langa.kadangi jis dvieju isejimu tai nupirkau pora mediniu akmenuku, kadangi suo orginalius apgrauze,tai ka uzdedu as juos imetu i vandeni ir ka grazu ziuret kaip graziai mazais burbuliukais burbuliuoja tai apsidziaugiau ,pagalvojau kad baiges problemos,ikisu as juos dugnan ir ka ,spyga taukuota , nebeburbuliuoja .tai ka nupirkau as tuos paprastus akmenukus ,imeciau i dugna, burbuliuoja jie ,bet kyla tokie dideli burbulai kad is ju manau jokios naudos.
tad nebezinau, gal burbuliatoriu pakeist gal jam smarves neuztenka ,dar kol buvo sausi pagaliukai tai dar purske kazka ,bet po savaites jau sunkiai
aliurc 2010.03.04 - 20:02
jau turiu,parduotuvej pamaciau iskart paemiau,idedu pas save burbulai eina ne visur (ne toligiai)ir vistiek eina dideli burbulai,nebezinau ka daryt,koki pirkt burbuliatoriu?

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias