Įrangos gedimai, problemos su įrangos veikimų ir t.t.
Piggas 2010.09.26 - 00:17
Aš turėjau du Eheim 200 ir Eheim 400. Abu juos mečiau per "bortą". Labai jau prastas pasirinkimas buvo juos perkant. Kaip ir pats minėjai, norint kad pūstų daug mažų burbuliukų, reikia gerai užsukt, kalbu apie originalius oro difuzorius. Jei gerai užsuki tai po paros laiko ju nebepučia arba pučia labai mažai. Beto kai du išėjimai, reikia abu difuzorius susukti panašiai, nes pučia tik pro tą katras laisvesnis :) Nu žodžiu mano jie labai nepatiko. Garsiai dirba, dideli, silpnai pučia orą, oro šlangučių užmovimas nesuprasisi jokio patogumo :) :) Įsigijau JBL S200 Pro Silent jokių bėdų nebeturiu. Tiesa oro difuzorius liko Eheim firmos. Jų yra pirkt parduotuvėse ir internete, http://www.zoocentras.lt/eheim-4002650- ... -1890.html , jei tavo suėdė :) :) :)

aliurc 2010.10.26 - 20:34
Piggas rašė:Aš turėjau du Eheim 200 ir Eheim 400. Abu juos mečiau per "bortą". Labai jau prastas pasirinkimas buvo juos perkant. Kaip ir pats minėjai, norint kad pūstų daug mažų burbuliukų, reikia gerai užsukt, kalbu apie originalius oro difuzorius. Jei gerai užsuki tai po paros laiko ju nebepučia arba pučia labai mažai. Beto kai du išėjimai, reikia abu difuzorius susukti panašiai, nes pučia tik pro tą katras laisvesnis :) Nu žodžiu mano jie labai nepatiko. Garsiai dirba, dideli, silpnai pučia orą, oro šlangučių užmovimas nesuprasisi jokio patogumo :) :) Įsigijau JBL S200 Pro Silent jokių bėdų nebeturiu. Tiesa oro difuzorius liko Eheim firmos. Jų yra pirkt parduotuvėse ir internete, http://www.zoocentras.lt/eheim-4002650- ... -1890.html , jei tavo suėdė :) :) :)

sveikas,tai kaip veikia JBL S200 Pro Silent? ar patenkintas?
vbsubzero 2011.05.04 - 20:25
O tai jei burbuliukai nėra tokie maži argi tai ką nors smarkiai keičia? Aš asmeniškai Eheim200 jokių priekaištų neturiu
ubuntu 2011.05.04 - 20:28
taip, keicia, mazeja oro ir vandens salycio plotas, ko pasekoje istirpsta maziau deguonies, todel ir naudojami difuzoriai, kurie daro kuo smulkesnius burbuliukus, taip procesas pasidaro naudingesnis

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias