Skyrius skirtas diskusijoms apie individualius akvariumus nuo 120L iki 240L. Kiekvienas lankytojas gali kurti savo temą.
ubuntu 2011.02.11 - 19:44
Viskas tvarkoj ;D pas mane po starto puole ir rudi ir zali ir melsvadumblis :DDD bet poto kaip dingo taip dingo :D
Meende 2011.02.12 - 11:44
Dėl to kad dar dumbliai bujoja? O pradedate tręšti kai kokius deficito požymius konkrečiai pamatot?
Kad pas mane Myriophyllum matogrossense neauga ir nyksta tai jau net nesunku galvos - pats kaltas, reikėjo prieš įsigyjant labiau pasidomėti apie laikymo sąlygas (bus pamoka).
Blyxa japonica auga gan sparčiai, daigus leidžia tik gelsva spalva kai kurie lapai nusidažo (skaičiau kad tai normali būklė dėl apšvietimo).
Kiti augalai auga neblogai.
Tai ir svarstau kada tą tręšimą pradėti.

ubuntu 2011.02.12 - 13:55
Dubliai auga nes greiciausiai NO3 arba PO4 i lankas eina.
Tresiam tada kai reikia, augalai parodo ko jiems reikia ;)
Del blyxos melagyste, pas mane irgi gelto kol nepradejau tresti (PO4, K, Fe)
Toks tas tresimas, berots CO2 neleidi, tai kazko ir nelabai truks... Gal reikes PO4-NO3 santyki biski pasireguliuoti ar kokio Kalio ar gelezies ipilti...
Meende 2011.02.12 - 17:10
Na kol kas CO2 neleidžiu, bet matau kad tai bus neišvengiama, ateity reikia planuotis. (bėda kad kainuos daug nes bravoro tikrai nestatysiu). Testų irgi dar nenusipirkau, nes prisiskaičiau, prisižiūrėjau kainas... Neapsisprendžiu kokius pirkti, gal būtų patarimų ir iš šitos srities? :)

Kol kas testai ir tręšimas sritys į kurias reikia gilintis bet dėl informacijos gausos tiesą sakant pasimečiau..

P.S. kai akvariuminkystė tik vienas iš nepigių hobių, truputį gailiuosi kad iš kišenių pinigai nebyra, o tai kai driokstelčiau 720 augalyną.. :)

ubuntu 2011.02.12 - 17:21
Del testu tai manau reikalingiausi NO3, PO4 ir Fe, Na gelezies dar nera labai jau toks reikalingas, nes jos trukuma aiskiai augalai parodo
Tahis 2011.02.12 - 18:46
visi reikalingiausi , o jeigu tu matuoji tik no3 ir po4 tai ir matosi kad pas tave gelezies truksta zenkliai , augalia gelsvi o ne zali ;)

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 0 svečių