Atsiliepimai ir informacija apie zooparduotuves, turgavietes ir zooprekių gamintojus
vendigo 2015.07.30 - 17:26
Neseniai radau informaciją, kad Kaune atsidarė nauja akvariumistikos parduotuvė "Akvariumų studija" (Savanorių pr. 284A). Ortopedijos klinikos pastate. Gal kas buvot, yra kokių įspūdžių?
Aš buvau nuėjusi apsižiūrėti. Yra į ką akis paganyti jūrinių akvariumų turėtojams. Prekiauja ir gėlavandenėm žuvytėm, tame tarpe ir tokiom įdomesnėm, kurių kitur lyg ir neteko matyti. Kainos įvairios-kai kas brangiau, kai kas pigiau. Gėlavandenių žuvyčių pasirinkimas galėtų būti kiek didesnis, nors jei norisi ko nors nestandartinio, tai verta užsukti pasižiūrėti (bent jau man taip atrodo). Neprekiauja gyvavedėm (sakė todėl, kad jų ir taip visur pilna :) ). Pakankamai nemažas pasirinkimas akvariuminių augalų. Prekiauja sveriamu Tropicana pašaru žuvytėm. Šaldyto pašaro kaina pas juos 0,6 euro. Pati pabandymui nusipirkau porą tokių įdomių, nematytų corydoras šamukų (labai patiko, labai gražūs). Kol kas laksto abu akvariume jau antra savaitė, kol kas viskas tvarkoj (bus galimybė įvertinti žuvyčių gyvybingumą). Gal dar kas nors turi kokių atsiliepimų?
Burbulookas 2015.07.30 - 19:16
Irgi neseniai buvau užėjas pažioplinėti. Kaip ir minėjo prieš tai, akis tikrai yra kur paganyti. Kiek supratau prekinasi vokietijoje. Nemažai Oliver Knot produkcijos. Nieko nepirkau bet kiek užmečiau akis tai kainos neišgazdino. Personalas bendrauja, patare, pamoko. Visumoj patiko.

Startas 2014 vasario 2d. 30l restartas 2014 rugsėjo 7d.
vendigo 2015.07.30 - 21:40
Jeigu aš teisingai supratau, tai personalas greičiausiai patys savininkai. Bendravimu aš irgi likau patenkinta. Jei reikia pataria, parodo, paaiškina ir pan.
vendigo 2015.08.07 - 20:28
Šiandien buvau užsukus, yra karpiadančių po 2 eurus. Nerealiai gražūs. Ieškojau kokios šiek tiek stambesnės žuvytės, nes šiandien savo gyvenimą baigė mano lialiusas. Tiesą pasakius, tikėjausi vėl tokį patį nusipirkti. Deja, tokio kokio norėjau ten nebuvo (sakė, kad tokių daug kur yra, tai jie tokių neveža. O esamų spalvų žuvytės man nepatiko). Ilgokai mąsčiau imt ar ne, ilgai abejojau. Dėl gana trumpo tų karpiadančių amžiaus. Bet visgi neatsilaikiau jų grožiui. Užgarantavo, kad neonų nesuės. Kol kas lyg ir nieko negaudo (labai tikiuosi, kad po nakties visos žuvys bus sveikos). Keistoka, bet 1 gupija karpiadančio patiną pasitiko gana priešiškai. Tikriausiai dėl jo margumo pagalvojo, kad ten irgi gupija. Pradėjo šiek tiek santykius aiškintis, tai naujokas kiek sustresavo. Kažkada turėjau porelę karpiadančių, bet jie buvo bent trigubai mažesni už šiuos. Tai anie tikrai nieko akvariume neskriaudė. Labai tikiuosi, kad nors šitie daug didesni, problemų nekels.
vendigo 2020.07.25 - 17:02
Na, labai gaila, bet bent jau mano nuomone, šios parduotuvės reputacija krenta :( Žuvyčių asortimentas susivienodino kaip ir visur, kažkokių įdomybių jau nebebūna. Kainos aukštesnės nei kitur (kad ir lyginant urmo bazę ar Vilijampolės turgų). Jau kelintą kartą mėginu pas juos nusipirkti neonų, ir visiškai nesėkmingai. Daugiau ten nepirksiu. Anksčiau tokių problemų nebūdavo. Paskutiniu metu smulkias žuvytes gaudo gana grubiai, ir matomai dėl streso (o gal kiek ir suspaudžiamos taip gaudant) po kelių dienų nelieka beveik nei vieno pirkto neono. Tik parsinešus jau maišelyje randu kokius 2 plaukiojančius pilvais į viršų. Suleidus (pagal visas taisykles) į akvariumą, po keleto val. iš viso pirkto būrio pilvais aukštyn išplaukia 4-5 žuvytės. Kitos, atrodo, lyg ir nieko. Bet po keleto dienų iš pirkinio nelieka visiškai nieko. Po kelias žuvytes išgriebiu kasdien, kol nieko nelieka. Augalų pasirinkimas ten gausus-ir asortimentas, ir kokybė (tiesa, kainos taip pat didesnės nei kitur). Bet su žuvytėm situacija ne kažin kokia-tiek dėl pasirinkimo, tiek dėl gyvybingumo. Nors stambesnės gal taip nekrenta, nes normaliau gaudomos.

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias