Atsiliepimai ir informacija apie zooparduotuves, turgavietes ir zooprekių gamintojus
Doomce 2014.04.10 - 23:51
Sveiki,
vieno moderatoriaus paskatinimu sukuriu tikrai naudingą temą, kuri vėliau, tikiuosi, bus perkelta prie svarbesnių pirkimo/pardavimo skiltyje.
-----------------------------------------------------------------------------------------
Grįžtant prie temos.
Forume yra tikrai daug sąžiningų, dosnių žmonių, apie kuriuos taip pat yra gerai žinoti, tad drąsiai rašykit rekomendacijas. Ramesne širdim pirksim iš jų ar parduosim jiems ;). Bet bet bet... Yra ir tokių, kurie paveda, nesvarbu kokios aplinkybės jiems susiklosto, bet įspėti visada galima, o kai yra tylima, tada pradeda nukentėti pirkėjai/pardavėjai.

Šį kartą nusvilau pati. Du forumiečiai buvo užsisakę Red Cherry krevečių iš Kauno į Klaipėdą. Pati pripažįstu, esu žiopla kartais, ir vienam iš jų neatvežiau krevečių, nes iš skubėjimo palikau vieną, vėliau sugaudytą, stiklainį, bet iš karto informavau žmogų ir viskas išsisprendė gražiai, nes tikrai pripažinau savo klaidą, plius niekas nenukentėjo :) Na,o kito forumiečio krevetės (25vnt.) keliavo iš Kauno į Klaipėdą. Dieną prieš buvo susirašyta, kad tikrai ims, davė savo numerį, aš jam savo, pasakiau, kad kai žinosiu tikslesnę valandą kada būsiu - informuosiu, jam viskas tiko (''privažiuosiu kada ir kur reikia vakare, kad ir vėliau, nes ryte negaliu''). Jau pusiaukelėje informuotas buvo - tyla, dar kelis kartus buvo rašyta, bet taip ir jokio atsako. Kitą dieną rašyta į telefoną ir čia, bet žinutė čia jo dar neperskaityta. Žodžiu, dingo kaip į vandenį, nors pasirodė tikrai sąžiningas žmogus. Gal kokia bėda, gal kas, bet tokį atstumą buvo gabenti gyvūnai, kurie tokiose sąlygose ilgai tikrai negyvena, o ne koks daiktas, kurį gali pasidėti į šoną ir juo nesirūpinti.

Tad dedu didelį minusą forumiečiui justfate.

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias