Vaistų ir cheminių preparatų naudojimas akvariumo priežiūroje ir t.t.
vendigo 2015.12.15 - 21:49
Pasidalinsiu įspūdžiais. Kadangi jau galutinai užnervavo barzda akvariume, tai nusprendžiau pamėginti susidoroti su ja įvairių priemonių pagalba. Bėda ta, kad niekaip negaliu perprasti nuo ko būtent ji pas mane atsiranda. Ką reikėtų pakeisti, ką daryti, kad to išvengti. :( Pirmiausia išbandžiau Tetra Algizit, kuris norimo rezultato nedavė. O kadangi vaizdas akvariume buvo jau tikrai ne koks, pasiryžau dar kartą pamėginti kitą priemonę. Nors ir jau abejodama jos veiksmingumu. Pasiskaitinėjau atsiliepimų, kurie daugeliu atvejų buvo teigiami. Ir nusipirkau. Padariau viską pagal gamintojo rekomendacijas (ne tas, kurios parašytos ant pakuotės, o tas, kurios yra jų svetainėje. Ten yra surašytos dozės, skirtos jau apžėlusio akvariumo dumblių naikinimui). Na, kol kas rezultatais esu patenkinta, priemonė nenuvylė. Praėjus 4 dienoms po pirmo panaudojimo, barzda stipriai apvytus ir parudavus. Visai nykstanti atrodo :) Priemonė pasiteisino. Yra šiokių tokių abejonių ar paveikė žaliąjį dumblį, kurio pas mane yra labai labai minimaliai. Bet čia gal artimiausiom dienom pasimatys. Be to, žalias dumblis man didelių nemalonumų kol kas ir nekelia, jo labai labai mažai pas mane. Didžiausia problema buvo būtent barzda, kurios, atrodo, pavyko atsikratyti. Dabar bandysiu doliau naudoti priemonę jau pagal normalų, minimalų dozavimą. Beje, naudojant šią priemonę žuvys nenukentėjo (nors instrukcijoj pabrėžiama, kad naudoti galima tik akvariume su suaugusiomis žuvimis. Pas mane mailiaus ir nebuvo). Augalai atrodo patenkinti, nors kažkokio ypatingo augimo sprogimo kol kas nesimato. Bet ir nukentėjusių augalų nėra. Vienu žodžiu, likau patenkinta. Jei kam yra tokia pati problema, šią priemonę tikrai galėčiau rekomenduoti kaip galimą sprendimą.

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias