Skyrius skirtas diskusijoms apie individualius akvariumus iki 60l. Kiekvienas lankytojas gali kurti savo temą.
TomasB 2012.06.12 - 17:46
Pirmai pradziai viena nuotrauka, dar zadu ka nors is kokiu tai akmenu sukomponuot. :)

Fauna:

2 Gupijos
4 Danijos

Flora:

Dafeni "Egluciu"
Ir kazkas panasaus i Stricta (nepamenu, nors simtu procentu zinau kad sake kaip tas augalas vadinas) :D

Iranga:

Filtras - Aquael Fan Filter + (akvariumams nuo 3 iki 50 litru)
Lempute - Taupioji 11w
Termometras isorinis
Ir aisku pats akvariumas 30l

Paveikslėlis
Paskutinį kartą redagavo TomasB 2012.06.19 - 17:07. Iš viso redaguota 4 kartus.

Akvariumas: 30l Filtras: Aquael Fan Filter plus Apsvietimas: Viena taupuke.
Fauna: 2 Danijos, 5 ampuliarijos ir kruva babaulciu.
Flora: Keli stripriai subujoje ragalpiai, valisnerijos ir dar kazkas ka man ikiso kai pirkau akvariumui zuveliokus. :D
kinyko 2012.06.12 - 18:07
Reikia akvariumo akcento, akmens, sakos ar kokio grazesnui augalo :)
Paskutinį kartą redagavo kinyko 2012.06.12 - 22:36. Iš viso redaguota 1 kartą.
Raynok 2012.06.12 - 21:50
Pradzia nebloga :)
Lempa luminiscenine nusipirk. :)

Viskas ko sieki yra įmanoma su DIDELĖMIS pastangomis...
TomasB 2012.06.12 - 22:05
Oke, o dabar dar vienas klausimas, Kuo padengt akvariumo dangti kad atspindetu sviesa kokibiskiau? :)

Flora: Keli stripriai subujoje ragalpiai, valisnerijos ir dar kazkas ka man ikiso kai pirkau akvariumui zuveliokus. :D
Raynok 2012.06.12 - 22:06
TomasB rašė:Oke, o dabar dar vienas klausimas, Kuo padengt akvariumo dangti kad atspindetu sviesa kokibiskiau? :)

Folija gal :D

Jagas 2012.06.12 - 22:42
O kritikuota priimtina, nes nevisi mėgsta?

Esu beraštis pripažįstu, prašau nesmerkti ir stipriai nebausti!
TomasB 2012.06.12 - 22:47
Kritika as labai megstu. :) Tam ir einu i forumus, kad isgirst kitu nuomone ir patarimus. :)

TomasB 2012.06.12 - 22:53
Paveikslėlis

Va cia progresuoju, manau gan speriai, abi fotkes siandien darytos :D Seip ar taip daugiau augaliuku gavau, dar ileidau kriaukliuka. :)

TomasB 2012.06.12 - 23:03
A va dar vienas klausimas, temperatura didele pas mane akvoj, vienintelem danijom ji taip patinka :D Kaip ja numust? :D

Jagas 2012.06.12 - 23:10
Dapilk vandens, kad nebūtu tarpo žiūresis gražiau.
grunta nuožulniai kita karta susipilk nuo galo (storiau) į priekį ploniau.
(jei ten anubiasas neuzkask jo storosios šaknies bo nupus)
asmeniškai rinkčiausi 1nos rūšies būrinius atstovus tavo atveju arba danijas arba kardinolus.. vienas būrelis žiūrėsis gražiau negu mišrainė. (ir būčiau ėmes mini(dar mažesnes negu tu turi) rūšis endlerio ar rasboras (dwarf) ar dar kokį velnią..... )
Tūrį vizualiai mažina mažos detalės/žuvys... 30 litrų yra mažiukas taip, kad reiktu rinktis ir žuveles mažiausias...
Ne tik joms bus geriau, bet ir vizualiai žiūrėsis n kartų gražiau....

Kriaukles daugumas pradedančiūju įsimeta, paskui išmeta jei, kas paprotina..... jinai kietina vandenį (kalcis) augalam tai nelabai patinka iš krano vanduo ir taip jau kietas.

A va dar vienas klausimas, temperatura didele pas mane akvoj, vienintelem danijom ji taip patinka :D Kaip ja numust?

Reikėjo galvot prieš renkantis (turbūt prisitaikys - belieka tikėtis, blogiausiu atveju nudvės) :) įsukti taupiają lemputę - kaitrinė kaitina labiau, vasara temp. dar labiau kils.
Iš paprastų variantų nuimti dangtį, arba ventiliuoti. Vasara neisibėgėjo, bus dar karsčiau taip, kad pasakymas galvot reikia ne su subine šitoje vietoje tinka :D

Esu beraštis pripažįstu, prašau nesmerkti ir stipriai nebausti!
Dar321 2012.06.13 - 10:31
Nuimk šėrimui skirtą dangtelį ir pakeisk lemputę į 15-20W "taupiąją".
"Eglutes persodink palei galinę sienelę.

https://www.facebook.com/aquasharkslt/
---------------------------------------
Paveikslėlis
Paveikslėlis
TomasB 2012.06.13 - 21:52
Kriaukliukas netikras, taip kad ytariu vandens nekietins, augaliukus vel kitaip permeciau, bet nezinau kazkas man vistiek ne taip, del zuvu, kol kas tegul buna taip, o po to jau mastysiu ar apsistot tik ties viena rusim. :) Augaliuka iskasiau, del grunto ir pats matau kad kaip tais ne taip atrodo, sekanciu kartu kai perkurinesiu viska, tada imsiu vienspalvi grunta, vienspalvi fona ir susidesiu. Dar man cia truksta dekoracijos, kokios nors mazytes pilytes arba akmenu tu kur ale kaip tiltas. :) Lempute jau siandien isukau, 11 watu taupuke. :) Eglutes taip pat persodinau, prie galines sienos, dar idejau valisnerijos ir ragalapi (jo labiausiai norejau :) ) O tuos griozdus viena kuokstuka pasodinau i pati kamputi prie sienos priekije, graziai atrodo, likusius kol kas sukisau, nors nezinau, nekimba man jie, tai gali but kad kitu laiku grusiu jas lauk. :)

kinyko 2012.06.14 - 08:43
TomasB rašė:Dar man cia truksta dekoracijos, kokios nors mazytes pilytes arba akmenu tu kur ale kaip tiltas.

Nedek jokiu netikru dekoraciju :razz: Labai jau baisiai atrodo. geriau koks didesnis akmuo arba saka.
seubynga 2012.06.14 - 10:28
kinyko rašė: Nedek jokiu netikru dekoraciju :razz: Labai jau baisiai atrodo. geriau koks didesnis akmuo arba saka.

Kinyko koks tau skirtumas, kam taip kategoriškai gi čia skonio dalykas.. :roll: Dirbtinai gal ir atrodo, bet nebūtinai baisiai. Pabandyti visgi galima, nepatiks išims. :)

Tomai, ką jūs vadinat ragalapiu, o ką eglutėm? Aš visada galvojau, kad tai tas pat.. :what:
Raynok 2012.06.14 - 16:29
seubynga rašė:
kinyko rašė: Nedek jokiu netikru dekoraciju :razz: Labai jau baisiai atrodo. geriau koks didesnis akmuo arba saka.

Kinyko koks tau skirtumas, kam taip kategoriškai gi čia skonio dalykas.. :roll: Dirbtinai gal ir atrodo, bet nebūtinai baisiai. Pabandyti visgi galima, nepatiks išims. :)

Tomai, ką jūs vadinat ragalapiu, o ką eglutėm? Aš visada galvojau, kad tai tas pat.. :what:

As irgi galvojau, kad tai tas pats augalas. :D

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias