Skyrius skirtas diskusijoms apie individualius akvariumus iki 60l. Kiekvienas lankytojas gali kurti savo temą.
seubynga 2012.08.07 - 13:55
Manau, kad saulė nėra joks blogis, jei akvariume visi parametrai atitinkamai suderinti. Pas mane akvariumas rytais tiesioginių spindulių gauna, bet be to jog kai kurie augalai kiek pasukę viršūnes į tą pusę, jokių problemų. :roll:
TomasB 2012.08.09 - 13:27
Dekui uz patarimus persistaciau kambari akvariumas priesais langa atsidure, gana dideliam aukstije, tai kol kas saules negauna (per aukstai ji kabo) tik pro kampus is ryto pasviet, o ir seip oras apniukes tai irgi sauoles nereget :D Dabar kita beda, kaip bevalau, siurbiu, viska istraukiu, isariu dugna kad po skaldele neliktu nesvarumu, siurbiu su siurbliuku vandeni bet turiu pastebet siurbliukas nei trecdalio vandens isvalyt neisgali, zarnele panasiai apie 5 ar tai 7 mm diametro. :O Po vandens keitimo baisu toks rukas akvoj palieka, dumbliai irgi apgrobe visus mano augalus neina nukrapstyt :( Na gerai bent tai kad danijos nerodo jokiu zenklu kad joms blogai.

Akvariumas: 30l Filtras: Aquael Fan Filter plus Apsvietimas: Viena taupuke.
Fauna: 2 Danijos, 5 ampuliarijos ir kruva babaulciu.
Flora: Keli stripriai subujoje ragalpiai, valisnerijos ir dar kazkas ka man ikiso kai pirkau akvariumui zuveliokus. :D
TomasB 2012.08.09 - 13:30
Kaip manot gal padaryt restarta akvai? Turiu galvoj nekeliant nesvarumu i virsu issiurbt seno vandens dali i 12l akvariumiuka, ten suleist zuviukus su augaliukais, tada ipilt i didesni akva naujo grunto, naujo vandens ir tada supilt zuviukus su viskuo irgi i vandeni. :) Ar ka nors reiktu daryt kitaip?

Flora: Keli stripriai subujoje ragalpiai, valisnerijos ir dar kazkas ka man ikiso kai pirkau akvariumui zuveliokus. :D
Jagas 2012.08.09 - 13:31
Be Šūdo nebus ir grūdo :) ne operacine akva kad ten butu sterilu palik ir augalam ka ėst.. :) vizualiai nuo paviršiaus nusiurbi ir tiek ir tai jei yra poreikis.

Esu beraštis pripažįstu, prašau nesmerkti ir stipriai nebausti!
TomasB 2012.08.09 - 13:37
Gerai, paliksim mazaji akvi ramybej, o ka tie augalai es? Nusiurbt stengiuos nuo visur, beda ta jog jei nusiurbsiu tik nuo pavirsiaus, tai pilant nauja vandeny taip sukils smara is po skaldos kad apsaugok viespatie, zuvu tris dienas per suda neregesiu :D

Jagas 2012.08.09 - 13:42
O jei piltum, ant rankos virš vandens? :hah:

TomasB 2012.08.09 - 14:31
Gera mintis :D Tik kaip man uzlaikyt didziuli bliuda viena ranka ir kita pilt vandeni? :D Po trilitraini pildyt biskeli ilgai truktu :D

TomasB 2012.08.09 - 14:35
Dar sis tas, mano augalai nelinke gaminti deguonies, cia turbut del hrinovos lempos ar kaip? :?

seubynga 2012.08.09 - 20:48
Pusę 35L akvariumo su paprastu puodeliu per mažiau nei 10min galima pripilti... Jei tiesei visą kibirą ar ten bliūdą pilat, tai aišku, kad viskas susikelia.. :?
Kukulakis 2012.08.09 - 23:12
Galima pylti per kiaurasamti :D , arba kibira pastacius auksciau is jo leisti su zarnele.
TomasB 2012.09.10 - 19:39
Taks planuoju keist akvoj akmenis ir fona. Mano galva viskas turetu but taip, ispilu didziaja dali seno vandens i kita bliuda dar dali i akva (12l) ten zuviukai pagyventu kol tas naujas akvo keitimas vyktu, manau apie pora valandu :D Tada viska supilu i akva su nauju gruntu, susodinu augalus, suleidziu dekoracijas, zuviukus, dar pries tai fona, noriu visiskai juodo, buvau siandien drauge issiuntes paieskot to fono tai ji man parnese klijuojama (na toki zmones ant stalu klijuoma) tai itariu jis man nelb tiks, ka ir is kur pasiulytumet fonu? Gal zinot kur Klp gaut gryn gryn juoda akvariumo fona, kuris ir butu pritaikytas akvai, arba gal turit minciu kaip priklijuot ta klijuojama popieriu taip kad jis priglustu prie akvos ir gerai ziuretusi?

Jagas 2012.09.10 - 21:11
priešais signala tik kitoj puseje gatves daizaino centras plius parduotuvė (pamatysi) ten reklamos priemonės plius visokiu plėvelių (už kapeikas).... (kažkas yra minėjes mašinų tamsinimo langams plėveles naudoja (senukuos berods būna)) .... arba silikatiniais (jei nemeluoju) dažais pervaryti voliuku kelis kartus (tokie kaip guma pasidengia paskui su britva galima nutrint jei nebepatinka.... ) arba is to paties dizaino centro plastmasne plokste pajamt fonui :P ....

TomasB 2012.09.10 - 21:34
Ta diz centra zinau, kazkaip nepagalvojau apie ji, reiks aplankyt. :)

TomasB 2012.09.10 - 22:15
Dar vienas klausimas, o jeigu uzdesiu grynai juoda, ar nesigaus tiesiog veidrodis? :D

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių