Skyrius skirtas diskusijoms apie individualius akvariumus iki 60l. Kiekvienas lankytojas gali kurti savo temą.
TomasB 2013.02.24 - 23:18
Labas vakaras visiems, seniai besilankiau, va pasipasakosiu apie naujas patirtis akvariumistikos srityje, visu pirma tai akvariumas dabar subujojes taip kad nu, ir zuvytes, ir sraigytes, ir krevetes labai gerai gyvena, o tai pasiekiau elkdamasis taip kaip kiti neleido man elgtis (ta prasme, visi saukia kad reikia kas savaite valyt ir taip toliau ir panasiai) kai taip dariau tai nei augalai augo, o ir zuvys dviso, pasibedavojau akvapardes pardavejai tai sako nedraskyt to akvariumo tiek daznai, tai kai dabar keiciau paskutini syk sausio pradzioj ir zadu keist ryt tiktais, gausis panasiai menesio tarpas tai visa akvariumo fauna ir flora tiesiog klesti, va kita problema, issikrausciau i kita nama, nei renovuotas, nei ka senos statybos, pucia kiaurai visur vejai tai akvariume zadu istatyt sildytuva nes zema temperatura. Dabar auga biesai zino kiek kreveciu, kol kas pavyko suskaiciuot 12 vienu metu, dvi danijos, penkios sraiges (situ populiacija stipriai kontroliuoju bo augalus kitaip nuryja) ir 4 barbusai, nei vienos aukos neapturejau nuo to laiko kai keiciu vandeni zymiai reciau. Dabar kai jau pribrendo reikalas tai va gryzau i foruma su tokiu klausimu. Ar tinka tas stalo vanduo is bambaliu akavariumui? Bijau pilt ta is ciaupo jis tepalais smirdi o ir skonis nemalonus, kaip jau minejau namas caro maro laiku, tai matyt ir vandentiekis nuo tada uzsilikes. :) Butu gerai kuo greiciau sulaukti atsakymo. :]

Akvariumas: 30l Filtras: Aquael Fan Filter plus Apsvietimas: Viena taupuke.
Fauna: 2 Danijos, 5 ampuliarijos ir kruva babaulciu.
Flora: Keli stripriai subujoje ragalpiai, valisnerijos ir dar kazkas ka man ikiso kai pirkau akvariumui zuveliokus. :D
Diana 2013.02.24 - 23:46
TomasB rašė:Labas vakaras visiems, seniai besilankiau, va pasipasakosiu apie naujas patirtis akvariumistikos srityje:]

Atsiprasau, kad as i klausima neatsakysiu, bet idomus jusu "atradimas " su tuo vandens nekeitimu. Pas mane irgi vienas is akvuku 30 ltr, paleistas pries pat Velines..vandeni keiciu kas 7-10-14 dienu, na, kaip uzplaukia..tai zuvys normoj, 14 kreveciu virto keliu desimciu (vienu metu skaiciavau iki 50vnt)populiacija...vieni augalai auga, kiti nelabai...
Beje, jus vandeni "keisdavot" ar tik "sviezindavot"?
TomasB 2013.02.24 - 23:51
As keisdavau, na bent pats taip vadinu, nusiurbiu su siurbliuku savo ir pripilu naujo. :)

Akvariumas: 30l Filtras: Aquael Fan Filter plus Apsvietimas: Viena taupuke.
Fauna: 2 Danijos, 5 ampuliarijos ir kruva babaulciu.
Flora: Keli stripriai subujoje ragalpiai, valisnerijos ir dar kazkas ka man ikiso kai pirkau akvariumui zuveliokus. :D
Airwaves 2013.02.25 - 08:45
Akvariumas low tech? be co2 ir galingesnio apsvietimo? Trasas naudoji kokias?
Vanduo manau tikrai tiktu :)

60 l., Fan 2 plius
35l., Fan 1 plius
Marius 2013.02.25 - 09:51
TomasB rašė:As keisdavau, na bent pats taip vadinu, nusiurbiu su siurbliuku savo ir pripilu naujo. :)

Visa vandeni ar dali vandens?

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias