Skyrius skirtas diskusijoms apie individualius akvariumus iki 60l. Kiekvienas lankytojas gali kurti savo temą.
Jagas 2012.08.22 - 00:00
Man būdavo problemu po pakeitimo vandens, gal suleidi jas po savo 50% keitimo. Gal, ko perduozuoji per daug?

Bėdos vandenyje reik ieškot.

Esu beraštis pripažįstu, prašau nesmerkti ir stipriai nebausti!
dz0nis 2012.08.22 - 09:18
As absoliučiai nieko nepilu ,nei trąšų ,nei kondicionierių :-o . Vandenį per dušą leidžiu lygiai tokios pat temperatūros :-/ Šiandien bandysiu dar kartą testus padaryti , jei nesuprasiu kas vyksta visviena , tada kelsiu į naują fluval 30l akvariuma :-D

dz0nis 2012.08.23 - 22:11
Kaip tariau taip ir padariau , viska perkeliau i nauja truputi didesni , su normaliu filtru akvariuma :) Jau kaip antra diena ir jokios mirties :] Manau mirtingumo priezastis buvo filtras , teoriskai turejo prasukti artai 150l/val ar 250l/h , bet manau jis to nedare ir vandens isvis nejudino 8/ Tai drystu teigti atradau problema , ir su ja baigta , tikiuosi viskas susitvarkys :evil:

Na ,o dabar klausimas : Kokia porele Graziu zuvelioku galeciau ileisti i 30l akvariuma ,kad su krevetem viskas butu ciki piki ;)

dz0nis 2012.09.07 - 23:05
Kaip ir minejau viskas per sikele i 30 l akvariuma , apie iranga truputi veliau ;)

O stai keletas foto , ir musu numyletinis :evil:
Nesitikejau kad varle gali buti toks idomus sutverimas :D
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Gal kas galetu pasakyti kreveciu pavadinimus kurios nuotraukose? :oops:

dz0nis 2012.09.08 - 18:29
Varlyte tai African dwarf frog {Hymenochirus boettgeri} . Pakankamai nereikli ,bet jautri visiems pokyciams , ir maitinimas pokolkas sudetingas ,nes tenka maitinti su pincetu prinesant prie pat nosies , tada ji puola ir ragauja ka cia duodu :D
Bet nemirtingas varliokas , siulau pabandyti isigyti esant galimybei , praskaidrins nuotaika iskart vos tik pamacius :D

Kreveciu pavadinimus pats noreciau suzinoti ,nes kas jas dave man nezinojo nieko apie jas 8/
Bet tikrai zinau kad yra Red Cherry ir Tiger , o kokios kitos neizivaizduoju , turiu melynu ,juodu , zydru ,permatomu ,o kas per vienos nezinia :(

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias