Skyrius skirtas diskusijoms apie individualius akvariumus iki 60l. Kiekvienas lankytojas gali kurti savo temą.
Stopsenis 2012.11.13 - 11:07
Akvariumui apie 2,5 mėn.
Apsvietimas:
dvi flourescencinės lemputės 6500K. 20W ir 13W. 9h./para.
Filtras:
FAN mini plus, šlangutė nuimta.
Šildytuvas:
Aquael 50W. temperatūra 25 laipsniai.
Flora:
echinodorus amazonicus, Cladophora aegagropila, siauralapė "vyšnia", kitų neatpažįstu :(
Fauna:
9 neonai, perlinis guramis, 4 didelės gupijos ir keletas mažiukų, paprasti du ancitrusai juodas ir geltonas, apuliarija, 2 amano krevetės Caridina multidentata.
Trąšos: vimi "all in one" 1ml kas rytą prieš įsijungiant šviesai ir 1ml ema skystos geležies "feplant"
CO2-brogė"

Paveikslėlis
saulix 2012.11.13 - 14:08
Tokio dydžio akvuke gražiau žiūrėtūsi smulkesnis gruntas (1-3mm) ir mažesni augaliukai: staurogyne repens, pogostemon helferi ir t.t.
Stopsenis 2012.11.13 - 15:38
pogostemon helferi turiu, jums patariant sužinojau augalo pavadinimą, ačiū. tik ši augalą kažkodėl labai jau godžiai valgo ampuliarija.
saulix 2012.11.13 - 19:33
O aš maniau, kad tik pas mane jos pogostemonus valgė :D
Turgui prekeivis prisiekinėjo, kad gyvenime negirdėję, jog ampuliarijos augalus valgytų :( O iš pirmo žvilgsnio pasirodė, kad nusimanantis.....
Tadas 2012.11.13 - 20:09
Ampulerijos ir kitos dauguma sraigių sveikų augalų nevalgo, jos tik damušinėja jau senai vargstančius ir įrančius augalus, taip kad rūpintis reiktu ne ampulerijoms, o gerinti sąlygas augalams augti.
Stopsenis 2012.11.13 - 22:08
pradžioje galvojau jį aplaužo sraigė varinėdama ( trapus augalas pasirodė sodinant), bet paskui pamačiau kaip ji skaniai valgo naujus lapus, o šalimais vyšnios lapai tikrai nėra sveiki, bet kažkodėl ji nedomina, skaitinėjau daug straipsnių apie ampuliarijas ir padariau išvada:
jei trūksta maisto mano bliūde, todėl ir renkasi kas jai skaniause.

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias