Skyrius skirtas diskusijoms apie individualius akvariumus iki 60l. Kiekvienas lankytojas gali kurti savo temą.
saulix 2013.01.02 - 21:52
Na pagaliau galiu parodyti savo nano kubiką:).
Paleistas prieš maždaug 3 savaites. Dabar jau nusistovėjo ir augalai pradėjo rodyti augimo požymius. Kol kas lyg ir viskas gerai.
Gruntas.
Pogruntis - virintas biohumusas su šiek tiek jbl aquabasis plus. Viršutinis sluoksnis 1-3mm bazalto skaldelė.
Hardscape - akmenų nėra jokių, tik šaka, kuri nos prieš tai ir buvo virinta bei savaitę mirkinta vis dar šiek tiek dažo vandenuką.

Įranga:
Kaip ir minėjau akvukas 31x31x36(h) - gamintas pagal užsakymą.
Apšvietimas: Šviestuvas savadarbis - vis dar bandau eksperimentuoti su ledais. Šiuo metu yra 4vnt Philips Luxeon ES 6500k ledai su 60 laipsnių optika. Maitinami nuo 700mA draiverio. Teoriškai turėtų būti apie 1000lm šviesos. Ateityje planuoju dadėti dar vieną ar du ledukus.
Filtras vidinis AquaEl FAN mini plus (planuojama pakeisti į EHEIM 2211).
Šildytuvas AquaEl 50W (fotkindamas išėmiau, nes ganėtinai gadina vaizdą).
CO2 nėra ir NEBUS.

Flora:
Marsilea hirsuta;
Hemianthus callitrichoides;
Staurogyne repens;
Pogostemon helferi;
Hemianthus micranthemoides
Blyxa japonica;
Microsorum pteropus;
Anubias var. Nana;
Hygrophila polysperma (o gal Ludwigia repens);
Bacopa caroliniana;
Hydrocotyle leucocephala;
cryptocoryne wendtii;
Ceratophyllum demersum (laikinai).

Fauna:
Microrasbora galaxy - 4;
Otocinclus affinis - 3;
Amano krevetės - 6;
Red cherry - 7.

Priežiūra:
Palaikoma 25C temperatūra.
Kasdieną po vieną paspaudimą VIMI Micro (kartais ALL IN ONE).
Kassavaitinis 30-50% vandens keitimas (pirmas dvi savaites - du kart į savaitę). 30% RO/70% krano.

Paveikslėlis
Paskutinį kartą redagavo saulix 2013.01.04 - 13:55. Iš viso redaguota 1 kartą.
simonux3 2013.01.03 - 12:45
Nu grazu :)
Tik man kazkaip noretusi daugiau vandens biski ;) Ir lauksim kilimelio .

Neieškok problemos ten kur jos nėra ;)
saulix 2013.01.03 - 13:36
simonux3 rašė:Nu grazu :)

Po kokios savaitės čia dar turėtų suvažiuoti neritinos ir ampuliarijos :sad: , tai akvukas bus uždengtas - nes tie padarai tai jau mėgsta pabėgti :D . Čia tiesiog joms ateičiai jau palikta keli cm nedapilti. Nenoriu aš čia jų visai, bet teks priimti...

O kilimėlio be CO2 teks ilgai laukti... ;)
Visi tvirtina HC be CO2 neaugs, o aš "vsiem na zlo" pamėginsiu - neaugs tai neaugs ... bent jau marsilea tai tikrai augs :D
saulix 2013.01.03 - 14:54
BigBug rašė:Pilstant ACC po biški auga ;)

Čia tipo acceleratorių?
O be jo niekaip?
Šiaip tai turiu aš jo, tik dar nepyliau. Toks jausmas susidarė, kad augalai prie jo kaip narkomanai prisijaukina ir jei nustoji pilstyt - sunyksta :D
Marius 2013.01.03 - 15:02
Vat turi jis tokia savybe narkotine ;)
saulix 2013.01.03 - 17:39
Kol kas bandysiu be acceleratoriaus, jei labai jau neaugs - pilsiu :)
simonux3 2013.01.03 - 17:44
Jei ka tai gali 'varpine' C02 reaktoriu pasidaryt ;)
Saulix klausyk pas tave tie dugniniai paparciai t , ten tailando paparciai ar kaip ? Jei ka parasyk tikslu pavadinima

Neieškok problemos ten kur jos nėra ;)
saulix 2013.01.03 - 19:15
Jau su brogine CO2 kitame akvuke prisižaidžiau: užpuolė dumbliai žiauriai (trūko tokiai sistemai stabilumo pas mane). Tai augalai į čia suvažiavo, kuriuos pavyko išgelbėti. Dabar bandysiu be jokio CO2 auginti, tik apšvietimą ir tręšimą reikia susireguliuoti...
O dugne ten ne paparčiai, o POGOSTEMON HELFERI :D
akvafanas 2013.01.03 - 19:18
saulix rašė:
simonux3 rašė:Nu grazu :)

Po kokios savaitės čia dar turėtų suvažiuoti neritinos ir ampuliarijos :sad: , tai akvukas bus uždengtas - nes tie padarai tai jau mėgsta pabėgti :D . Čia tiesiog joms ateičiai jau palikta keli cm nedapilti. Nenoriu aš čia jų visai, bet teks priimti...

Gal nori atsikratyti Neritinų? Nupirkčiau kokią.
saulix 2013.01.03 - 22:12
Deja negaliu parduoti, nes šis akvukas atsirado tik su sąlyga, kad jos ten gyves ;)
akvafanas 2013.01.03 - 23:01
saulix rašė:Deja negaliu parduoti, nes šis akvukas atsirado tik su sąlyga, kad jos ten gyves ;)

Tai gal nujauti kur jų gauti?
Lydeka 2013.01.04 - 08:24
Hm, na neblogai atrodo :) Įdomu ar pasiteisins apšvietimas. Lauksiu atsiliepimų.
saulix 2013.01.04 - 09:51
Štai taip atrodo tas led-inis šviestuvėlis
Paveikslėlis

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias