Skyrius skirtas diskusijoms apie individualius akvariumus iki 60l. Kiekvienas lankytojas gali kurti savo temą.
Marius 2014.01.09 - 22:46
As nenusiteikes ir nemanau,kad tau grazu paciam juk matai kitus akvariumus zmoniu irengtus minimaliom sanaudom.
saulix 2014.01.09 - 22:49
Pati valisnerija yra didelis augalas. Tai jas visas ir reikia į galą sodinti, nes jei dabar ir jos daigelus mažas, bet paaugęs greitai jau bus didelis. Priekiui mažesni augalai yra: staurogyne repens, pogostemon helferi ir visai mažiukai: glosostigma elatinoides ,hemianthus callitrichoides, elatine hydropiper.
aurimas 2014.01.09 - 23:01
Marius rašė:As nenusiteikes ir nemanau,kad tau grazu paciam juk matai kitus akvariumus zmoniu irengtus minimaliom sanaudom.

Zinai mano mieste nera nieko gero sakau jei nesunku atsiusk padekosiu.
Marius 2014.01.09 - 23:02
As augalu neauginu as auginu ciklidu amerikos ten augalai neisgyventu nei savaites.
aurimas 2014.01.09 - 23:03
Marius rašė:As augalu neauginu as auginu ciklidu amerikos ten augalai neisgyventu nei savaites.

Sukapotu jas zinau.Ateis laikas ir bus daugiau augalu nes dabar ir pas matau ne kas ka bet ka darysi mazas miestelis ieskau as.... Tu augalu.
Paskutinį kartą redagavo aurimas 2014.01.09 - 23:04. Iš viso redaguota 1 kartą.
Marius 2014.01.09 - 23:04
Ne visi kiti suesti kiti israustu
Kukulakis 2014.01.10 - 00:05
aurimas rašė:Gerai ne žiūrėk jei nesunku duok augalą paštu atsiusk padovanok susimokėsiu už paštą gal tada akys neskaudės nes mano mieste nėra nieko gero.

Ne augaluose problema, o nuotrauku kokybeje. Ar gali zmones be apraso pasakyti kokios ten pas tave zuvys? Fona galetum uzsiklyjuot, KIKU kiekvienam mieste yra ir turetu ten ju but, o jei net nebutu tai galima uzdazyt arba uzkisti nudazyta kartono lapa. Ar kiek pasistengei, kad gauti augalu, ar lauki pakol kas nors atsius? Juk yra nevienas skelbimu portalas, kur galima ideti skelbima jog ieskai augalu akvariumui.
Marius 2014.01.10 - 00:26
Mazeikiuose yra aqua pardavykla ne tik kika.Naftininkų g. 2 cia buvai?
ubuntu 2014.01.10 - 01:16
Pradziai uztektu uzklijuoti juoda fona, valisnerijas istumdyt i gala ir i sonus, idet kokia sakni ir aisku butu graziau tamsus gruntas... Tiek ne daug padares pats pajustum skirtuma ;-)
aurimas 2014.01.10 - 07:39
Mariau esu buves.Del fono as irgi zadu pirkt o del augalu as ieskau aqarium tenais ieskau kas padovanotu ir cia atrasiu per laika.Valinecija kai 1 daigeli pirkau ir taip ji buvo pusiau nemirusi pageltonavusi.
Diana 2014.01.10 - 11:20
aurimas rašė:jei nesunku duok augalą paštu atsiusk padovanok susimokėsiu už paštą gal tada akys neskaudės nes mano mieste nėra nieko gero.

Per du menesius galima buvo kazko "susimedziot" ir pastu is kitu augintoju labai norint...va kad ir supermamu forume moterytes pasidalina augalais uz simboline kaina, pati kooperavausi siunciantis samana is kito miesto, dargi ta laukneseli pasidalinom i tris dalis :D
aurimas 2014.01.10 - 15:01
Kokia spalva tikru mano akvariumui zinau yra fonams atskiri klijai pirkt ?Ar ju butinai reikia ?
Dar321 2014.01.10 - 16:28
Jopinroza, kiek visiem Tave reiks "už rankutės" vedžiot?..
Yra šiam forume toks dalykas, kaip paieška - yra ilgiausia tema apie fonus ir jų klijavimą.

https://www.facebook.com/aquasharkslt/
---------------------------------------
Paveikslėlis
Paveikslėlis
saulix 2014.01.10 - 17:23
Buvau ir aš iš senukų mėlyną plėvelę užsiklijavęs - visai normaliai buvo...

Pavedžiosiu už rankutės ir pacituosiu Dar321:
"Jei norit vienspalvio (mėlyno ar juodo) fono - perkat reikiamo ilgio +>2cm lipnią plėvelę (pvz Senukuose tapetų skyriuje ~4,5-5 Lt/m), išpurškiat vandeniu galinį stiklą (purkštuvas kur gėles mamos purškia, o stiklo išorinė pusė), tada nulipdot plėvelės popierinį pagrindą ir ją taip pat supurškiat (lipniąją pusę). Kai stiklas ir plėvelė supurkšti - lipdot ją ant stiklo ir kreditinės kortelės briaunos pagalba gerai išstumdot oro burbulus ir vandenį iš centro į kraštus. Vanduo tarp plėvelės ir stiklo leidžia lengvai plėvelę pakoreguot/pastumt reikiama kryptim ar nulipdyt ir vėlei perklijuot. Kai plėvelė prilipdyta, kraštus nupjaunate su britvute ar l.aštriu peikiuku, braukiant per stiklo briauną. Iš vidaus matysis pabalusios plėvelės plotai - po 1-2 parų vanduo išdžius ir turėsit puikų foną ;)"

Daugiau yra temoje viewtopic.php?f=14&t=2151
aurimas 2014.01.10 - 20:03
saulix rašė:Buvau ir aš iš senukų mėlyną plėvelę užsiklijavęs - visai normaliai buvo...

Pavedžiosiu už rankutės ir pacituosiu Dar321:
"Jei norit vienspalvio (mėlyno ar juodo) fono - perkat reikiamo ilgio +>2cm lipnią plėvelę (pvz Senukuose tapetų skyriuje ~4,5-5 Lt/m), išpurškiat vandeniu galinį stiklą (purkštuvas kur gėles mamos purškia, o stiklo išorinė pusė), tada nulipdot plėvelės popierinį pagrindą ir ją taip pat supurškiat (lipniąją pusę). Kai stiklas ir plėvelė supurkšti - lipdot ją ant stiklo ir kreditinės kortelės briaunos pagalba gerai išstumdot oro burbulus ir vandenį iš centro į kraštus. Vanduo tarp plėvelės ir stiklo leidžia lengvai plėvelę pakoreguot/pastumt reikiama kryptim ar nulipdyt ir vėlei perklijuot. Kai plėvelė prilipdyta, kraštus nupjaunate su britvute ar l.aštriu peikiuku, braukiant per stiklo briauną. Iš vidaus matysis pabalusios plėvelės plotai - po 1-2 parų vanduo išdžius ir turėsit puikų foną ;)"

Daugiau yra temoje viewtopic.php?f=14&t=2151

Aciu Sauliau uz informacija nuoseklia nepatingejiai ne kaip kiti pamokint ir parasyt.

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias