Skyrius skirtas diskusijoms apie individualius akvariumus iki 60l. Kiekvienas lankytojas gali kurti savo temą.
Paulius1990 2014.04.27 - 08:02
Sveiki, turiu 16 litru akvariuma. Noreciau pagalbos, nes manau PH yra per didelis. Vanduo visada skaidrus, zuvytes puikiai jauciasi ir maitinasi, seriu karta per diena, labai negausiai chipsiukais. Akvariumas:
PH 8
KH 8 d
GH 13 d
NO3 - 75 mg/l
NO2 - 0 mg/l
akvariumui mėnesis laiko.
temperatura palaikau apie 25-26 laipsnius
6 gupijos
3 barbusiukai
3 koridorus samukai
1 samukas trintukas
2 sraiges ampuliarijos
6 agalai
gruntas smeliukas
medzio saka ideta nedidele. nuotrauka bandau prisegti
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Gal galite patarti kaip pareguliuoti PH? Ar CO2 pageletu?
nitis 2014.04.27 - 08:12
Pradziai grunta pasikeisk , nes esamus augalus po savaites teks ismest ;)

Niekada nesigailėk dėl to ką padarei - gailėkis dėl to, ko nepadarei!!!!!!!!!!!!!!
Paulius1990 2014.04.27 - 16:31
Bet kad tenka man tuos augalus ir pakirpti per tuos du menesius, kad auga jie, tik ant vieno augalo lapu tokie ryskiai zali taskai formuojasi. koki grunta rekomenduotumete? ir kaip man ji pakiesti jei akvariumas jau paleistas :O
nitis 2014.04.27 - 19:40
Su smeliu tik laiko klausimas kada turesi problemu, nes jis prades rugti. As pasizvalgyciau Ebi gold grunto- jis nepigus, bei kai mazas turis tai nedaug reikes.

Niekada nesigailėk dėl to ką padarei - gailėkis dėl to, ko nepadarei!!!!!!!!!!!!!!
Paulius1990 2014.04.27 - 19:48
nitis rašė:Su smeliu tik laiko klausimas kada turesi problemu, nes jis prades rugti. As pasizvalgyciau Ebi gold grunto- jis nepigus, bei kai mazas turis tai nedaug reikes.

Pasiziurejau google. labai grazus gruntas. reikes pasiplanuoti, bet beda: tam kad pakeisti grunta reikia pilno akvariumo restarto. tai gal atideti tai keletai menesiu ir tiketis kad sis gruntas neprarugs.
Paulius1990 2014.04.29 - 13:32
Dar turiu klausima, kaip matote pas mane nemazai augalu. Ar gerai pasielgciau jeigu, dienos metu visiskai isjungineciau vandens aeravima ir laikyciau tik apsvietima o nakciai isjungciau apsvietima ir ijungciau aeracija. Ar tai butu protinga?
Dr.Phantom 2014.06.14 - 00:24
Manau, kad augalų tikrai nėra daug, bet daug žuvų tokiam turio akvai. Todėl aeravimo neišjungčiau nei dieną, nei naktį.

Nėra gėda nežinoti, gėda - nenorėti sužinoti...

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 1 svečias