Skyrius skirtas diskusijoms apie individualius akvariumus iki 60l. Kiekvienas lankytojas gali kurti savo temą.
BigBug 2011.11.07 - 22:24
Na lyg ir panašu, bet lygiai taip pat atrodo ir nukastas peleko galiukas.. Akvariume naujų gyventojų nėra. Vandenį keičiu, kas antrą dieną po kibirą, plius vidinis filtriukas 450l/h...

Jei ši problema didės, tuomet jau kažką galvosiu iš vaistų su tais pelekais.

TDG 2011.11.08 - 10:37
Cia greiciausiai bus is ligos kazkas :/ Pas mane taip pat buvo, po to jis greit numiro :/

Mano aqua 300 l.
BigBug 2011.11.23 - 16:06
Mano krevetyne atsirado gyvų dulkių. Greičiausiai kažkokiu būdu persinešiau iš naršyklinio akvariumo. Iš pradžių galvojau, jog tai degonies maži burbuliukai, bet pasirodo, kad ne..

Gal turite minčių, kaip jas išnaikinti ? Kasdien keisti vandenį ? O tai dabar iškyla rizika jų apturėti ir pagrindiniam akvariume.

BigBug 2011.11.24 - 15:33
Tai jeigu gyvenant 8 neonams iš kelių lašelių vandens su infuzorijomis, jų prisiveisė tiek, kad vandenyje matosi rūkas, reiškiasi neonai jų nevalgo. O jos tokios mažos, kad vos aki ižiūrimos. IMHO ;)

Tahis 2012.04.05 - 00:25
siulau mesti visus kitus augalus ir kaip priklauso krevetynui daryti is samanu , juk jos pas tave auga ir joms cia patinka , tai patariu daryti samanini :)

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 2 svečių