Skyrius skirtas diskusijoms apie individualius akvariumus nuo 60L iki 120L. Kiekvienas lankytojas gali kurti savo temą.
ernesstass 2014.07.06 - 00:20
Sveiki, norėčiau jums pristatyti savo naują akvariumą Juwel Rekord 700, 70l. 61x31x46,5 ; T8
Įsigijau jį tik šiandien, neperseniausiai supyliau vandens, tai dar net burbuliukai nenusėde. Tai vat norėčiau išgirsti jūsų nuomonę apie mano akvariumą ir jo komplektaciją. Laikui einant kelsiu mano akvariumo augimo nuotraukas.

1. Ką pasiūlytumete padaryti naujokui?
2. Kokių žuvų įsigyti dabar būtų protingiausia.
3. Patarimai

Įranga

Paveikslėlis

Akva

Paveikslėlis

Paveikslėlis

AČIŪ.
Kukulakis 2014.07.06 - 00:54
O tamsta kokia vizija mato :) , kokias zuvis galvoji auginti? Pirmiausia reiktu isigyti daug augalu. Mes galim tik patarti kas tinka, o kas ne ir tai priklauso nuo pacio skonio ka noretum pasirinkti.
ernesstass 2014.07.06 - 01:35
Kukulakis rašė:O tamsta kokia vizija mato :) , kokias zuvis galvoji auginti? Pirmiausia reiktu isigyti daug augalu. Mes galim tik patarti kas tinka, o kas ne ir tai priklauso nuo pacio skonio ka noretum pasirinkti.

Galvoju auginti pakolkas nereiklias žuvis, kuriom nereikėtų ypatingų sąlygų. O dėl augalų auginimo dar abėjoju, mąstau ar pirkti visiškai dirbtinius visus, ar kažkaip po gruntu pakišti tų trąšų ir pasodinti ką nors... Ką manot? Ir šeip kas galėtų derintis prie 70proc balto grunto ir 30proc juodu (sumaišytas)? Aš norėčiau, kad grunto beveik nesimatytų visas dugnas būtų kažkuo paslėptas?

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias