Skyrius skirtas diskusijoms apie individualius akvariumus nuo 60L iki 120L. Kiekvienas lankytojas gali kurti savo temą.
fr0zzen 2015.03.21 - 10:21
Atkeliavo JBL Crystalprofi 401 greenline - na jei kam reikia tikrai tylaus, tai nelabai kažką tyliau įsivaizduoju. Veikia extremely quiet - stovi ne stintelėje bet prie akvariumo. Negirdėti nieko. Siurbia gerai. Laimingas pirkėjas. :)
Pastebėjau ant priekinio stiklo žalia dumblį - taškučiai nusėtas. Auginu ancitrrusą ir plechostomus - bet nenuvalgo.. Mažint šviesos laiką?
fr0zzen 2015.03.31 - 22:19
Video akvariumo restartas..
https://www.youtube.com/watch?v=LD8PHcilvJU
Augalų lapai geltonuoja pradėjau pilti geležies trašas va tokias
http://akvazoo.lt/trasos/2939-ferropol- ... 0454.html#
Bet kolkas nieko gero. Kaip pasigaminti DIY fosforo trašų? Ar užtenka kiek žuvys prišika? Testų PO4 neturiu, kokiu požymiu matosi kada augalams trūksta fosforo, kalio, NO3?

Augaliukai kolkas prastai auga, galvoju vistik reikės pajungti balioną/gesintuvą kuriame 10bar co2 spaudimas - baisu daugiau pildyti - yra galimybė nemokamai vis pasipildyti. Difusorių galvoju gaminti iš šermukšnio šakelės. Tą šaką reikia pirmiau džiovinti ar tinka žalia?
Su akvazoo viskas ok, jokių priekaištų neturiu - filtras veikia be jokių problemų siurbia ir stumia tikrai gerai. Garsas - negirdėti, net ausį prikišus per 15 cm sunku ten kažką išgirsti. Kur perkat šlangom valyti šepešius, gal būna pigiau - suvalkiečiai taupūs ;) Su testai kas savaitę vandenį pratestinu NO2 0 ir NO3 0-10, vandenį keitinėju kas savaitę po 30%. Tai neaišku ar filtras pradėjo veikti ar, kad vandenį keitalioju, bet vanduo nenuodingas - molinezijos prineršė.
Nusipirkau keturias krevetes red sherry - gyvos sveikos, bet niekaip papildomai aš jų nemaitinu - ten kiek to maisto jei kur nusileidžia tai tikiuosi paėda. Gavau java samanos, kaip ją geriausia auginti - šešėlyje ar traukti į dienos šviesą? Krevetės nesuės javos? Na tikiuosi atsirask kas turės kantrybės atsakyti į mano klausimus.
fr0zzen 2015.05.14 - 17:02
Paveikslėlis
Mėnesį co2 leidžiu iš baliono tai pradėjo normaliai augti. Kažkaip betvarkė, nesugalvoju kur ką kišti.
Paveikslėlis
Turiu susikonstravęs dropchekerį DIY (buteliukas ir šlanga)- reikės patobulinti, kad fonas už stiklo būtų baltas, nes pas mane akvariumo "backgroudas/tapetas" mėlynas ir sunku spalvas nustatyti - visos su mėlynu atspalviu. Turiu papildomai nusipirkęs testus ph kh, bet tingiu žaisti su jais pasitikiu dropcheckeriu.. :D

Turėjau problemų su dumbliu ir dabar vietom siūlinis žalas yra šiek tiek barzdos. Kovoju kirpdamas lapus - nauji be dumblių auga. Gal šviesos mažint? Pilu ema solutions mikroplant expert kasdien po 4ml. Turiu nusipirkės emos all in one trašų, bet pirmiau šitas pabaigsiu. Krevetes auginu red sherry - dauginasi. Mirė ancitrusas ;( Žiauriai gaila, jaučiu co2 perdozavau, tuo metu nebuvo dropcheckerio. Galvoju du skalarus įleisti - koks vanduo jiems patinka?

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias