Skyrius skirtas diskusijoms apie individualius akvariumus nuo 120L iki 240L. Kiekvienas lankytojas gali kurti savo temą.
Regix 2015.11.12 - 14:20
Aš manau dumblių nėra todėl kad osmoze pilasi. aukscio dabar nepasakysiu bet manau bus 50-60 cm.
tai reiks tada anglį lauk mesti ir kempinės įdėti.
Aš jau suprantau kad per daug gerai valau akvariumą :D Stengsiuosi aplink augmeniją aplamai nesiurbti :)
Shashasss 2015.11.13 - 10:42
Ir žuvų mažoka. Augalams š...duko mažai :) Žiauriai sterilus akvariumas pas tave dabar :)
Vienas iš mano akvariumų yra 60 cm aukščio, tai nepasakyčiau, kad labai jau gerai žemi augalai augo su 2x18 W T8 lempom. Tiksliau - visai neaugo :) Bet nereiklūs, tokie kaip kriptos, valisnerijos ir pan. augo puikiausiai.
Regix 2015.11.13 - 15:08
Žodžiu nusimato kokis 20 vnt žuveliokų :D
Shashasss 2015.11.16 - 19:21
O dėl apšvietimo, tai pasiskaitinėk forumus ir turėtum rasti atsakymą.
Regix 2015.11.23 - 13:23
Karantinas su naujais būsimasis akvariumo gyventojais :)
Ryklinis šamukas
Pora ancitrusų
Pora corydorus šamukų
6 barbusai

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Ir vienas naujas augaliukas, gal šį kartą nenumirs :)
Temperatūra nuleista iki 25 laipsnių.
Nupirkau ir kas dieną įpilu 2ml Easy Life - EasyCarbo
Rašo 1ml į 50l (max 2ml) kartą į dieną su daug augalų. Tai aš per pusę normą.

Paveikslėlis

Paveikslėlis
Kukulakis 2015.11.24 - 00:23
Korydorų galejai ir daugiau, gražu kai daug vienodų plaukioja. Tik rykliniui šamui vietos mažai bus, juos į baseinus leisti reiktų.
Regix 2015.11.26 - 09:35
Galvoju palauksiu kol esami augalai atsigaus, jeigu atsigaudinės vadinasi viskas į gerą eina ir bus galima toliau galvoti ką daryti.
Vakar pasidariau tyrimus:
GH - 18 , per daug, nors ir pilamas osmosinis vanduo, nepilsiu Easy Life Ferro, nes jis kaip suprantu didina GH
NO3 nesuprantu aš tos skalės, ji padalyta į tris dalis, tai jei gerai supratau, tai viršutinė jūrinis, vidurinė tropikai gėlavandenės, o apatinė tvenkiniai, tai gaunasi taip tada 15-30 / 10-20 / 10-20, daugoka, tai Easy Life Nitro nepilu
PO4 0,4-0,6 tame tarpe, irgi daugoka, tai Easy Life Fosfo nepilu
Pilsiu tik kas dieną:
Easy Life Profito 7,2 ml
Easy Life EasyCarbo 2 ml
Kukulakis 2015.11.27 - 00:38
Durnas klausimas kylo: o kokiu tikslu darai tuos testus? Dėl žuvų, bet jos nėra tokios reiklios, kad būtina būtų stebėt GH, ar kitus vandens parametrus. Dėl augalų, kuriuos galima suskaičiuot ant vienos rankos pirštų ir kurie irgi nėra tokie reiklūs? Kiek tu dabar vargsti, pilstai osmoze, trašas, darai testus ir dėl tuščio akvariumo? Siūlyčiau truputį atsipalaiduot ;) . Kiek išleidai testams geriau nusipirk puskibirį nereiklių augalų, ne iš parduotuvės, o iš kito akvariumisto, susodink ir stebėk. Tada gali ir trašų papilstyti. Vieni augalai galbūt nunyks, kiti kaip tik subūjos- taip ir atsirinksi. Čia gali būti daud niuansų :) , ar garantuotas, kad tikslūs tavo testai, ar tinkamas augalams apšvietimas ar tokiom panašiom sąlygom buvo užauginti anksčiau?
Shashasss 2015.11.27 - 14:14
Nežinau, pili tu čia viską iš eilės į tuščią akvariumą, o sunaudoti tų medžiagų nėra kam. Ten jau gal Mendelejevo sriuba akvariume?
Easy Life Ferro
Easy Life Nitro
Easy Life Fosfo
Easy Life Profito
Easy Life Carbo
Čia dar į augalinį akvariumą žmonės tiek nepila...
Pas mane pusė akvariumo augalų, kita pusė - žuvų ir tiek nepilstau :) Čia kažkokį augalą monstrą nori užauginti???
Ir kaip su osmoze gH 18?
Pilk tu paprastą vandenį iš krano, prisileisk žuvies ir augalų pasisodink normaliai. Tada jau galėsi kažką pilstyti. Nes dabar tai tik gruntas ir apšvietimas gražus... Gal dar nelabai esi apsisprendęs ko iš to akvariumo nori?
Regix 2015.11.29 - 11:36
Šiuo memometu noriu, kad augalai normaliai augtų. Su žuveliokais viskas kaip ir gerai, auga, didėja :) Bet su augalais nesiseka. Pildavau tiesiai iš krano, tai kraštai viršutiniai akvariumo būdavo balti nuo kalkių.

Aš jei gerai supratau siūlote tuo kelis paliegusius augalus mesti lauk ir pasisodinti naujus.
Tie nelabai reiklūs augalai tai kas toki būtų, valisnerija manau tiktų į galą, kas dar, nes reiktų į galą aukštų, per viduruką vidutinių ir priekyje žemukų.
Galkas turite ką pasiūlyti?
Shashasss 2015.11.30 - 12:23
Esamų gali neišmesti. Gal atsigaus, kai daugiau žuvies ir kitų augalų bus.
Šiaip, pasiskaitinėk forumą dėl augalų, pasižiūrėk kitų akvariumų foto ir taip po truputį išsirinksi ko nori ir ką gali auginti ;)
http://www.akvariumas.net/straipsniai/g ... zuvys7.htm
Pažiūrėk augalų aprašymus duomenų bazėje.
http://www.akvariumas.net/duomenu_baze/ ... tm#augalai
Niekas už tave tau akvariumo nesukomplektuos... :roll: Reikia pačiam nemažai darbo įdėti ;)
Jei gyveni Kaune, tai didžiausias įmanomas ir prieinamas augalų pasirinkimas bei konsultacijos galimos šiuo adresu:
http://irisai.eu/kontaktai/
Jis būna ir Vilijampolės turguje savaitgaliais. Užėjus į akvariumistikos skyrių iškart dešinėje.
Regix 2015.12.04 - 09:33
Na ką karantine žuveliokai laikosi gerai, visi nekantrauja į didesnį akvariumą perplaukti, atrodo kaip ir viskas gerai, visi aktyvūs, nemiegantys. Gal reikės kokį sekmadienį ir perkraustyti. Vakar pakeičiau jau daugiau nei pusę karantininio vandens į vandenį iš būsimo akvariumo.

Pastebėjimai, pradėjus dalį vandens pilti į pagrindinį akvariumą iš krano tiesiai, atsirado žalio dumblio ant stiklo po kokios savaitėlės ar pusantros kai buvo valyta :)
Regix 2015.12.04 - 17:51
Čia apie žaliuką ar žuveliokus?

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias