Skyrius skirtas diskusijoms apie individualius akvariumus nuo 120L iki 240L. Kiekvienas lankytojas gali kurti savo temą.
Tadas 2010.01.21 - 18:53
nu va pribrendo reikalas restartuj nes persikraustymas arteja, tai va daba ir galvoju apie fona, seip jis pas mane tamsus bet ar verta keist y juoda , nes kaip itariu ta plevele ji ne taip jau graziai nusilupa. Liks kliju , o norint uzklijuoti juoda reiktu vskas graziai nuvalyti . Tai noreciau patrijotu nuomones verta neverta lupti melyna fona , pliusus ir minusus aciu is anksto uz pasisakymus.
Svelni 2010.01.21 - 21:03
Zydras fonas nelabai simpatiskai atrodo, bet idomu kaip tikrovej vaizdas... Siaip galetum nufotografuot akvariuma velai vakare be blykstes :)
zirzyle 2010.01.21 - 21:20
Nežinau, kokia plėvele klijuota.. bet jei ta, kur skirta baldams, tai jin jokių klijų nepalieka. Na, bent jau manoji tikrai ne :roll:
Tadas 2010.04.05 - 23:10
Sveiki, pagaliau pasileidau akvariumą, buvau dingęs , bet va ir vėl aš čia. :what:
Kolkas šiokie tokie sunkumai drumzlinas vanduo , bet kai tik bus įmanoma pateiksiu nauju foto.
Pasikeitimai įrangoje- fan2 pakeistas jbl bačkute, taip pat pakeistas gruntas- granito skalda ir sukonstruota spintelė.Kadangi akvariumas nebuvo išleistas flora vegetavo , tai pasikeitimu floroje didelių nėra, ko negalima pasigirti apie fauna. Akvariumas apturėjo 2 kraustymus buvo paliktas kitiems žmonėms "prižiūrėt" ko pasekoje fauna gan stiprei pakoreguota (neatlaikė streso ir siaubingų gyvenimo sakygų).Liko :

1 Ancitrusas
1 Synodontis (ieško naujų namų)
4 Minorai
5 barbusai
1 Mystus vittatus (ieško naujų namų)

Tai va patarkit kaip čia geriau man atsinaujint , bet kaip matau mešrainė neišvengiama, nes barbusų ir minorų nesinori atsikratyt .

Patarkit renkantis nauja fauną :
Galaxy Rasbora ar Hemigrammus rhodostomus.
Paracheirodon axelrodi atkeliaus kai neliks jau esamų monstrų (Synodontčio ir Mystus vittatus)

Apistogramma ramirezi arba Apistogramma cacatuoides (priklauso kokiu pavyks gauti )
Colisa lalia ? (nzn ar be prireiks )

Vietoj Synodontčio ir Mystus vittatus burelis corydoras sudarytas iš keletos rušių.

Pora ancitrus gold ir vienas paprastas
Tikiuos sulaukt patarimų. :evil:
zirzyle 2010.04.05 - 23:31
Galaxy labai jau patariu kartu su barbusais nelaikyt :roll:
O šiaip man pačiai priimtiniausia kai žuvys parinktos iš vieno kontinento bent jau, dar geriau - kai iš vieno regiono/ežero ;)
zirzyle 2010.04.05 - 23:31
zirzyle rašė:Galaxy labai jau patariu kartu su barbusais nelaikyt :roll:
O šiaip man pačiai priimtiniausia kai žuvys parinktos iš vieno kontinento bent jau, dar geriau - kai iš vieno baseino/ežero ;)
Tadas 2010.04.06 - 19:11
tai pasiūlikit ka galima laikyt kartu busais
Aqas 2010.04.06 - 20:54
Ivairias, neilgapelekes zuvis, patartina ne letas ;)

Nera to blogo, ko nesuvalgytu studentas ;)
Tadas 2010.04.06 - 21:59
nu tiek ir aš puikiai žinau :)
Aqas 2010.04.11 - 13:06
Jei zinai, tai Tavo laisve rinktis :)

Tahis 2010.04.11 - 16:15
aqas man rodos jis pats ta supranta ^^
Aqas 2010.04.11 - 16:22
Tadas rašė:tai pasiūlikit ka galima laikyt kartu busais

:)

Tadas 2010.04.11 - 17:39
as cia klausiau apie tai ka laiko kartu su barbusais , kad akvariumas normaliai atrodytu , o ne kokias zuvis galima laikyt su barbusais :| juk yra zmoniu kurie laiko barbusus ir tai nevienintele ju zuvis . tai va norejau ir pavyzdziu pamatyt , o ne sapaliojimu isgirst :D

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 1 svečias