Dumbliai, vanduo, ir t.t.
Mykolasstr 2019.07.21 - 16:37
Sveiki,neseniai pastebėjau ,kad mano 2 žuvytės ištisai kramto augalus ir akmenis galvojau ,kad jos nori ėsti .Daviau daugiau maisto ,bet vistiek daro tapatį.
Kodėl taip vyksta? :?
Žilvis 2019.07.28 - 14:25
Labas. Reikėtų, jog plačiau aprašytai akvariumą. Gali būti, kad tai žuvys, kurios mėgsta skabyti augalus ir nieko jau čia nepadarysi.
Žilvis 2019.08.15 - 21:06
O kurios būtent žuvys ištisai kramtė augalus ir akmenis? Šiaip molinezijas pats neseniai pradėjau laikyti, tai nepasakyčiau, kad jos jau labai kažką kramtytų. Gupijos pas mane gyvena jau nuo seno tai jos ištiesų karts nuo karto pakramto dumblius bet ne ištisai. Skaliarų pats nelaikau negaliu nieko pasakyti. O dugninė žuvis tai irgi. Viskas priklauso nuo rūšies. Aš pats gal bandyčiau joms duoti augalinio maisto. ;)
helenrdarrow 2020.08.11 - 14:18
Fish move gravel or rocks that will fit in their mouths in order to check for food or algae growing on the rocks, to create a spawning nest or by accidentally swimming into it.

Azerbaijan Tourist e-Visa Requirements. In order to submit an application, eligible citizens are required to meet the Azerbaijan e visa requirements.

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių