"Pasidaryk pats" - apie tai, ką galima pasigaminti namų sąlygomis

Dalintis FacebookDalintis TwitterDalintis Google+
ekslibris 2008.03.06 - 16:22
Nezinau kaip tie firminiai siurbia, bet maniskis savos gamybos eina kaip bite, tik svarbu slanga ne mazesne nei 10 mm vidinio diametro naudoti. Nes kai naudojau 9mm po to 12 mm, tai skirtumas didelis.

cimerol 2008.07.03 - 18:30
gal galėtumėt šito aparato foto įmest?

archimedas 2008.07.03 - 20:07
Jo butu gerai to savadarbio nusiurbejo foto kad imestum, butu gerai kad dar ikeltum video kaip atlieki dugno nusiurbima :roll:

Egidasas 2008.07.04 - 07:09
http://www.zoocentras.lt/product_info.p ... c0a8df6189
O kam tau ta video? stora gala ikisi i vandeni, zarna i burna, patrauki kad vanduo samatioku teketu ir stora gala prie grunto o tada jau kaip nori taip ir siurbl. kai pridesi stora gala prie grunto tikrai pamatysi kiek s... pakelia ir isiurbia.

Audine 2008.07.04 - 08:10
Man kilo klausimas: o 10 mm skersmens šlangutė neišsiurbia akmenukų? :?

Yra dvi begalybės - Visatos ir kvailumo.... (E. Einšteinas)

Egidasas 2008.07.04 - 08:36
ziurint kokie akmenukai, siaip gali ir issiurbt jei tik su slanga siurbsi. bet jei su dugno nusiurbeju tai juos pakelia bet nesusiurbia.

cimerol 2008.07.06 - 14:06
o kokiu būdu prie žarnos tvirtinti buteliuką? kažkaip nesugalvoju... :roll:

archimedas 2008.07.06 - 15:57
Tai slanga ikisi i buteliuka, o paskui su izoliacija arba lipnia juosta apvyniok ir bus gerai :roll: :D

cimerol 2008.07.06 - 16:14
Aš galvoju įkišus šlangą su epoksidiniais klijais priklijuot... Kažin nepakenks paskui jie žuvytėms? Ant įpakavimo rašo, kad klijai atsparūs vandeniui, tai gal neturėtų jie pradėt tirpti... :roll:

archimedas 2008.07.06 - 16:21
Nu kad as kai skaciau kaip pasidaryti ta dugno nusiurbeja, tai ten rase kad geriausia su izoliacija apvyniot ir bus gerai :D :)

ekslibris 2008.07.17 - 09:30
Nereikia jokiu izoliaciju. Kamstyje padarai skyle (man su zirklem gerai gavosi), ikisi slanga, pries tai jos pavirsiu "susiausias" su svytriniu popieriumi ir aptemi is abieju pusiu akvariuminiu silikonu. Ir viskas.

Edga 2008.07.17 - 22:44
ekslibris rašė:Nereikia jokiu izoliaciju. Kamstyje padarai skyle (man su zirklem gerai gavosi), ikisi slanga, pries tai jos pavirsiu "susiausias" su svytriniu popieriumi ir aptemi is abieju pusiu akvariuminiu silikonu. Ir viskas.

Tai dabar dar ir silikona pirkti, kad pritvirtint slanga prie kamstelio? :]
Lipnia juosta truputi apvinioji ir viskas, pas mane taip padaryta ir jau puse metu naudoju be jokiu problemu.

ekslibris 2008.07.21 - 13:37
Gali vynioti, gali nevynioti, gali tepti, gali netepti. Tiesiog turejau atliekamo silikono tai ir uztepiau. O siaip jeigu ka kokiu tris menesius buvau tik slanga i kamsti idejes be jokiu izoliaciju ir viskas buvo labai gerai. Izoliacijos nevyniojau nes isivaizdavau, kad jos klijai gali sureaguoti su vandeniu ir kas nors negero atsitikti. O pasirodo tai jokios itakos nera. Tik tarybines medžiagines izoliacijos nereikia naudoti, nes ta galetu pakenkti.

cimerol 2008.07.22 - 21:46
pasidariau su 10mm skersmens šlanga. visi š pakyla i buteliuką, bet kažko nenoriai į šlanga traukiasi. gal reikėtų pasidaryt su siauresne/platesne šlanga?

admin 2008.07.22 - 22:05
Trumpink patį buteliuką ir trauks geriau.

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių