"Pasidaryk pats" - apie tai, ką galima pasigaminti namų sąlygomis
Tarek 2008.11.20 - 17:33
Sveiki,

Ar teko apie tai girdėti? Aš mačiau keletą foto kažkada ir draugo pažįstamas sakė moka padaryt, bet vis neranda laiko atvažiuoti, tai pakasčiau, kas pačiam geriau būtų pasidaryti, gal kas padės su patarimai?

Dalintis FacebookDalintis TwitterDalintis Google+
Tarek 2008.12.02 - 23:09
Niekas net negirdėjęs?

DainiuzZz 2008.12.03 - 10:47
Jei tu apie tą variantą, kur akvoje vandens iki pusės +- ir vienam kampe iš sukrauto akmenų kalno teka "upelis" tai teko kažką tokio matyt ir girdėt :) Jei tu apie kažką įspūdingesnio, tada ne.. :}

D@inius

Tarek 2008.12.03 - 15:02
Nea, Aš apie tą įspūdingesnį variantą :))) .

Marko 2008.12.03 - 15:55
o to krioklio nera kokios internetines foto? kad bent jau isivaizduotume apie ka kalba eina? :)

coopeez 2008.12.03 - 17:45
tai tam linke gi parodyta kaip padaryta.

Armantas 2008.12.03 - 18:01
Kažkur buvau aptikęs šito akvos aprašymą-ten burbuliukai į viršų kyla ir yra "susiurbiami".

1. Negalvok! 2. Jei galvoji - nesakyk. 3. Jei galvoji ir sakai - nerašyk! 4. Jei galvoji, sakai ir rašai - nepasirašinėk! 5. Jei galvoji, sakai, rašai ir pasirašineji - nesistebėk.

Tarek 2008.12.03 - 18:50
coopeez rašė:aš nesuprantu gal jūs šiek tiek akli? http://bp2.blogger.com/_cwbt2D65i9k/RyO ... rfall1.jpg tame pačiame puslapyje parodyta...

Tu ne proto bokštą laušk, o paaiškink paprastiems žmoniems, kaip tai padaryti, Man ta schema asmeniškai nieko nesako.

kibiras 2008.12.03 - 18:58
ten vanduo varineja smeli ir atrodo kaip krioklys. Iliuzija krioklio. tiesa oro burbuliukai taip pat atlieka savo vaidmeni varinejant smeli ratu. Tiesa tai ne praktiska ir netinkama naudoti kiekviena diena, nes vandens srove ismeto smeli po visa akvariuma.

Mantulisk 2009.01.04 - 22:39
smelio ten niekas nevarineja..jis atlieka savo funkcija ir stovedamas..o burbuliukai kylantys dideliu srautu yra susiurbiami..ten juk aiskiai parodytos dvi angos iejimas virsuje isejimas apacioje.. :idea:

Tomas1985 2009.01.05 - 00:26
na ir man nieko nesako ta schema gal yra zmoniu kurie yra taip pasidare?is ko ir kaip padaryta

kostia 2009.01.05 - 09:31
jeu kelis mėn. palauksi, parodysiu :lol: Mat naujo akvo dar nepaleidau, o sename vietos per mažai :oops: Pakankamai aiški schema, bent jau man, bandysiu daryt :wink:

Mantulisk 2009.01.06 - 11:02
kostia rašė:jeu kelis mėn. palauksi, parodysiu :lol: Mat naujo akvo dar nepaleidau, o sename vietos per mažai :oops: Pakankamai aiški schema, bent jau man, bandysiu daryt :wink:

o ka naudosi burbuliuku isiurbimuj :?:

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių