"Pasidaryk pats" - apie tai, ką galima pasigaminti namų sąlygomis
Valentas 2007.10.04 - 17:12
kaip jau minejau ansciau darysiu nauja akvariuma. ir pagalvojau jeigu jau pradesiu daryt savo rankom akvariuma tai ir filtra galeciau pasidaryti.
tai va gal galit partarti kaip ji darytis? geriau vidini ar isorini.? gal zinot kur galima rasti informacijos? kokias priemones naudoti filtravimui? ir ar is vis apsimoka ji daryti?

Dalintis FacebookDalintis TwitterDalintis Google+
coopeez 2007.10.04 - 18:19
as labai abejoju ar apsimoka daryt, manau kad pigiau bus nusipirkt. o jei darydamas ten ant 10lt pigiau bet kiek darbo reiktu tai manau geriau pirkt.

aladnas 2007.10.09 - 12:32
manau gaminti savadarbius filtrus apsimoka tik jau nuo didesnio kaip 250ltr akvariumo nes mazesniuose nera esmes kazka konstruot viskas nera brangu (saliginai) :roll:

Tandem 2007.12.13 - 18:16
sveiki, turiu 200ltr akva, gyvena pas mane 2 patys parasciausi lietuviski karpiai :D beda tame kad jie pastoviai rausia dugna ir kelia visa "suda" nuo dugno to pasekoje vanduo pastoviai drumzlinas, manasis filtras fan-3 uzsikemsa kas 2 dienas , reik kazkaip spresti sia problema, o karpiu tikrai neatsisakysiu, tai vat reik kazko kas galingai didelias siuksles surinkinetu :shock:

Dar321 2007.12.13 - 19:04
Tandem rašė:sveiki, turiu 200ltr akva, gyvena pas mane 2 patys parasciausi lietuviski karpiai :D beda tame kad jie pastoviai rausia dugna ir kelia visa "suda" nuo dugno to pasekoje vanduo pastoviai drumzlinas, manasis filtras fan-3 uzsikemsa kas 2 dienas , reik kazkaip spresti sia problema, o karpiu tikrai neatsisakysiu, tai vat reik kazko kas galingai didelias siuksles surinkinetu :shock:

Šitom "kiaulėm" reiktų poros pačių galingiausių "bačkų" :P
Karpis yra viena labiausiai teršiančių ir gadinančių vandens telkinius žuvų :twisted:

https://www.facebook.com/aquasharkslt/
---------------------------------------
Paveikslėlis
Paveikslėlis

gede 2007.12.13 - 23:12
Petelnė taip pat padėtu išspręsti problemą, nerimtai :lol:

Tandem 2007.12.14 - 12:27
ne ne :D petelne cia nesprendimas :D reik koio galingo filtro stambiom dalelelm surinkineti
vaidass 2008.01.09 - 17:56
Valentas rašė:kaip jau minejau ansciau darysiu nauja akvariuma. ir pagalvojau jeigu jau pradesiu daryt savo rankom akvariuma tai ir filtra galeciau pasidaryti.
tai va gal galit partarti kaip ji darytis? geriau vidini ar isorini.? gal zinot kur galima rasti informacijos? kokias priemones naudoti filtravimui? ir ar is vis apsimoka ji daryti?

tai kaip su filtru ar susikontravai?
seip pas mano viena kolega yra samadielnas filtras padarytas ir vandens pompos ir plastikinio vamdzio, ir jis patenkintas konstrukcija

Valentas 2008.10.08 - 16:12
nusipirkau vidinį, nes neturėjau pinigu išoriniam. Bet neužilgo žadu vistiek darytis savadarbi, kolkas kaupiu info ir bandau projektuoti filtra akvariumo dangtyje :) kas iš to gausis galesiu pademonstruot, bet veliau, kai atsiras laiko ir pinigų.

Edviz 2008.10.08 - 18:37
Valentas
Linkiu sekmes., :wink:
Bet ar nemanot kad gali buti nepatogu ta filtra valyti ? ?

Dar321 2008.10.08 - 19:31
Edviz rašė:Valentas
Linkiu sekmes., :wink:
Bet ar nemanot kad gali buti nepatogu ta filtra valyti ? ?

Ne tik nepatogu, ale prireikus ir visą dangtį bus problematiška nukelt, be to apšvietimui vietos sumažės ir t.t.

Jau geriau savadarbę "bačką" daryt, pvz - http://www.e-akva.info/content/view/232/196/

https://www.facebook.com/aquasharkslt/
---------------------------------------
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Valentas 2008.10.08 - 21:50
tiktų man ir šis var., bet yra problema tame, kad mano akvariumo spintelė atvira, neturėsiu kur jį paslėpti.
Ir dar klausimas tuomet apie tokius filtrus. ar vandu į tokį filtrą patenka "samatioku"?

Armantas 2008.10.08 - 23:10
Valentas rašė:tiktų man ir šis var., bet yra problema tame, kad mano akvariumo spintelė atvira, neturėsiu kur jį paslėpti.
Ir dar klausimas tuomet apie tokius filtrus. ar vandu į tokį filtrą patenka "samatioku"?

Jei ir pateks "samatioku", tai iš jo išpumpuot pompos pagalba turėsi, kad kita "porcija" vandens "samatioku" vėl patektų...
Ir kam tau tas filtras augaliniame akvariume? Vidinis nesusitvarko?

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių